המחליפה של קרן

בבקשה לא מורן אהרוני ../images/Emo69.gif

עד שהודיעו לי היום בביה"ס שאני הולכת עם התלמידים למחזה ה"להקה" עוד אין תאריך
אני רק מקווה שיצא לי להגיע שקרן מופיעה

ady18

Well-known member
גם אני לא אוהבת מורן אהרוני

וממה הבנתי זה רק בשבועים שהיא בחו"ל ובשאר זה קרן מקווה שאני לא טועה

לא נראה לי שהבנת נכון...

קרן ומי שזאת לא תהיה, לאוו דווקא מורן אהרוני.. יהיו במקביל.. כמו שלמירי יש מחליפה בשלמה ושלמיי.. הבאסה בזה שבד"כ אי אפשר לדעת מראש מי יופיע, כי אם לקרן יש פתאום הופעה או משהו.. אז היא לא תהיה בלהקה.. ואז יאלצו לראות את המחליפה... אני מקווה להספיק לראות את הלהקה לפני ההחלפה...

עוד שבועיים כל הלהקה בחול

כך שיש רק הופעות בחו"ל.. אין בארץ.. קרן נוסעת בשבוע הבא כשאין הצגות, אם אני לא טועה. לא הגיוני שימצאו לה מחליפה לכמה ימים.. הכוונה היא שהיא תהיה מחליפה קבועה והן יעשו את התפקיד במקביל.. כלומר כשקרן לא יכולה

אז זהו

את טועה
היתה כתבה שפורסמה פה אבל אני לא מוצאת אותה ותאמיני לי חיפשתי
אבל כבר פורסם שזה לא רק בתקופה שהם בחו"ל
כי כאשר הם בחו"ל לא יהיו הופעות בארץ מן הסתם מדובר על שלקרן תהיה מחליפה בכדי להקל עליה על העומס
וכך קרן לא תמיד תופיע בכל ההופעות

TaMaR YoShA

New member
היא מוכשרת והכל אבל לדעתי

הכל שלה יותר מתאים לתפקיד של נועה. לתפקיד של מיקי צריך קול דק כזה , אממ לא עולה לי שם של מישהי שיכולה לבצע תתפקיד כרגע. אבל נגיד נקווה שתהיה מחליפה טובה

polo03

New member
אוי ואי זמיר ../images/Emo4.gif

לא אוהבת
מזל שראיתי עם קרן

shir828

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo182.gifזאת אומרת שקרן לא תמשיך

יותר? או שהיא רק תחליף אותה כשקרן לא תיהיה בארץ [אני מקווה שזה רק כשקרן בחו"ל] אני רוצה לראות הלהקה אבל אם קרן לא תיהיה זה יהיה עצוב לי...

קרן כן תמשיך בלהקה

פשוט בדרך כלל בכל מחזמר שהוא מצליח ורץ המון על הבמות מביאים מחליפים לשחקנים כדי שיתחלקו איתם בתפקידים בכדי להקל עליהם את העומס.גם במחזמר מרי לו שרץ המון על הבמות לכל השחקנים היו מחליפים (מלבד יגאל שדה שהופיע בכללללל ההצגות
). וגם במחזמר שלמה המלך ושלמי הסנדלר יש לשחקנים מחליפים וגם בהצגה מבקר המדינה.
אני הייתי מציעה לכם לנסות להתקשר להבימה באותו יום שאתם מתקשרים להזמין כרטיס ולשאול אם הם יודעים אם קרן מופיעה באותו תאריך שאתם רוצים ללכת בו ללהקה(ממתי שתהיה לה מחליפה כמובן). אני מאמינה שקרן תופיע ברובן.

I מ י ר ב I

New member
שיהיה לה בהצלחה!!!!

לא חושבת שהיא ממש מתאימה לתפקיד לפי הכישורים שהיא הראתה בכוכב נולד אבל את מי שיבחרו נקבל. תודה...

MamoOoshA

New member
../images/Emo4.gif

אין לי ממש דעה עליה, אבל ממה ששמעתי בגמר של כ"נ היא לא משהו מיוחד מידי..

ady18

Well-known member
מה זה אומר שעכשיו קרן לא תהיה בהכול

או רק עד שהיא תחזור מחול?

איזה מבאס למי שיהיה אז../images/Emo130.gif../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

רוב הסיכויים שאני לא אלך בכלל אז לי זה לא הכי משנה

נשמה לא מחליפים את קרן

זה יהיה דאבל קאסט של קרן עם עוד שחקנית בתפקיד מיקי.מה שכן את צריכה לקוות הוא שמתי שתבואי להצגה אז קרן תציג ולא המחליפה.קרן ממשיכה להופיע בלהקה

למעלה