המחיר ב-סאבלט- צריך להיות יותר או פחות מהמחיר הרגיל?

di9010

New member
המחיר ב-סאבלט- צריך להיות יותר או פחות מהמחיר הרגיל?

אני לא בטוח שהמילה סאבלט היא הנכונה. בכל מקרה שעוזבים דירה לכמה חודשים. ומשאירים את כל החפצים והציוד בדירה.
נניח שבהשכרה לשנה המחיר הוא 3000 לחודש. כמה המחיר החודשי אמור להיות אם זה ל-3/4 חודשים?
איפה יש פרסום לדירות כאלו?
איך מתארגנים מבחינת חשמל?
האם יש צורך לעשות חוזה? עם עו"ד?

תודה רבה

תלוי אם הדירה שלך או שאתה שוכר אותה ממישהו אחר

אם אתה שוכר אותה ממישהו אחר סביר להניח שלסבלט אותה יהיה בניגוד לחוזה ולכן אין טעם להפוך את זה לרישמי ולעשות חוזה עם עו"ד כי מה שאתה עושה לא חוקי.

di9010

New member
אני בעל הדירה. ואני רוצה להשכיר אותה ולשכור אחרת.

אני רוצה להשכיר את הדירה שלי, ל-3/4 חודשים. ובמקביל רוצה לשכור דירה אחרת למשך חודשיים וחודשיים לטייל בחו"ל..
אני גמיש מאוד בזמנים ולתקופת הזמן.
השאלה שלי היתה באופן כללי.

im mitzi

New member
אם כך, מהו המחיר הרגיל?

הרי אתה לא שוכר ולא יודע בוודאות כמה ישלמו לך שכ"ד.
אתה צריך להבין מה מחירי השכירות באיזור במגורים שלך בהתאם לדירה שלך.
בכל מקרה שווה להבין מה העלויות הנוספות שיש לך, מן הסתם אם תכניס מישהו לדירה שלך והאינטרנט, חשמל, גז, מים וכו עדיין יהיו עליך אז כדאי שזה יגולם במחיר השכירות.
&nbsp
בכל מקרה במידה הודירה בבעלותך זה לא בדיוק סאבלט (מאחר ואינך שוכר ומכניס מישהו אחר בנעלייך) אלא שכירות לטווח קצר.

קלייטון.ש

Well-known member
מעבר לכך שהעיסקה עלולה להיות לא חוקית

כפי שציינה עוגיפלצת, וצריך לבדוק אם בעל הבית הסכים בחוזה לאפשר לשוכר שעומד מולו להשכיר את הנכס הלאה - יכול להיות שכן אבל סביר שלא, מעבר לכך מחיר העיסקה יכול להיות גם יותר נמוך וגם יותר גבוה מהשכירות שמשלם השוכר המקורי. תלוי אם השוכר המקורי לחוץ למצוא מחליף כי הוא חייב לנסוע, ולעומת זאת יכול להיות שהוא אכן פועל נגד החוזה ומחפש לעשות רווח.

למעלה