המחאה הצליחה

ronaldiniho3

New member
המחאה הצליחה ../images/Emo10.gif

וסינגל הבכורה של ג'ו "The Climb" במקום ה-2 בבריטניה והוא הסינגל הראשון של זוכה אקס פקטור שלא נכנס למקום הראשון....

Bleed for Me

New member
../images/Emo45.gif בדיוק באתי לרשום..

בטח ג'ו ממש מאוכזב..פעם ראשונה בשש שנים של אקס פקטור שהסינגל של הזוכה לא מקום ראשון בכריסמס והמחאות האלו קיימות כבר שנים..חבל, הגיע לו המקום הראשון..אולי הוא יצליח לעלות שבוע הבא (אני כנראה ממש חייה בסרט
) מצחיק שאפילו הסינגל של ליאון ג'קסון (זוכה העונה הרביעית) הגיע למקום 1 במצעד והוא ממש לא עניין אפאחד (וחבל מאוד..)...

ronaldiniho3

New member
לאון ג'קסון מעולה

ומאוד חבל לי על מה שהולך עם הקריירה שלו. יש לי את האלבום שלו, אלבום ג'אז-פופ מבריק לדעתי. כ"כ מפוספס, לא יודעים להעריך כישרון אמיתי. יש לו קול פשוט מדהים. לא האמנתי כשזרקו אותו מחברת התקליטים שלו סוני. הם לא השקיעו בו, לא קידמו אותו, אז מה הקטע? פוטנציאל ושירים טובים יש, סוני כנראה פשוט לא סבלו אותו. כנ"ל סיימון קוואל. אגב, חבל שאותו הדבר בדרך לקרות לשיין וורד :(

Bleed for Me

New member
אני כל כך מסכימה

הוא היה הפייבוריט שלי מהאודישנים וכל כך שמחתי שהוא ניצח וקניתי את האלבום שלו בדיוק כשהוא יצא. הוא לגמריי המייקל בובלה של הבריטים, יש לו קול כל כך מיוחד ואלבום מקסים, הוא הגרסה הגברית לאיימי ויינהאוס חחח.. זה לגמריי פספוס שהעיפו אותו מהחברת תקליטים,במיוחד שבכלל לא דיברו איתו על זה והוא אמר שהוא ידע דרך העיתונים, איזה גועל. הוא ממש זוכה מפוספס לדעתי, סיימון כל כך תמך ברידירן (הרנר אפ שאגב עדין חתום אצל סיימון ושחרר לא מזמן אלבום שני שעדין נמצא במצעד הטופ 40, בעע) והוא לגמריי זלזל ושכח מליאון..עד כמה שאני יודעת הוא כרגע בארה"ב עובד על חומרים ואני מקווה לשמוע ממנו מהר.. ולגביי שיין, הוא כבר איזה 3 שנים עובד על האלבום הבא שצפוי לצאת עוד מעט אז נחכה ונראה לאן הקריירה שלו תלך.. אותי מעניין לראות את ג'ו עוד שנה ולראות איך תלך הקריירה שלו ומקווה שגם נשמע מאולי וסטייסי.. זהו, סיימתי לחפור חחח...

Mikey Weiss

New member
שיין וליאון הם שני הפייבוריטים שלי

יש לי גם את האלבום של ליאון, והיו שם שירים מקסימים. אני במיוחד אוהבת את Creative שאני עדיין חורשת עליו בטירוף.

ronaldiniho3

New member
Creative ענק

מה לעשות שהוא פשוט לא מתאים להצליח במצעדים של היום כשהפופ הזבל שולט. הקהל לא יאהב פתאום ג'אז. וחבל בשביל ליאון... Stargazing בכלל ענק. חבל שהקמפיין של המעריצים עם השיר הזה לא הלך.

ronaldiniho3

New member
לגבי שיין...

יש לי את 2 האלבומים שלו- מעולים. האלבום הראשון בלדות וקאברים- אבל מצויין. גם בקאברים- "All My Life" אני תמיד חשבתי שהשיר הזה פשוט יותר בשבילו, הגרסה שלו יותר טובה מהמקור, ו- "Back At One" לא נופל מבריאן מקנייט. לשיין יש קול אדיר. האלבום השני הוא בכלל קלאסה וגם אלבום מאוד מאוד מפוספס. אלבום מבריק עם שירים ענקים כמו "Dmaged" ו-"Stand By Your Side". הוא מאמצע 2008 בדיבורים שהוא עובד על האלבום החדש, יש גם שמועות שחברת התקליטים שלו לא מרוצה ממנו ומהשירים שהוא הכין לאלבום החדש ולכן הם מעקבים את שחרור האלבום (היה אמור לצאת ביוני/יולי השנה ונדחה למרץ 2010! וגם זה אני בספק). אני מאוד מקווה שהקריירה שלו לא תלך לאיבוד, למרות שכרגע הוא ממשיך לעבוד על האלבום החדש והכ"כ מצופה...

ronaldiniho3

New member
אה ולגבי ג'ו...

הוא כנראה, לצערי, יהיה לאון ג'קסון הבא. זמר עם איכויות קוליות מעולות אבל יש לי הרגשה שהסיפור איתו יהיה דומה לליאון (גם את ג'ו, כמו ליאון, סיימון קוואל לא ממש אוהב). מה שכן, אני מאוד מאוד מקווה שנשמע מדניל, הפייבוריט שלי לאורך כל העונה (בהחלט הגיע לו להיות בגמר ואף לזכות). שאיזה לייבל יחתים אותו כבר....

Bleed for Me

New member
דווקא עושה רושם שסיימון אוהב את ג'ו..

רק זמן יוכיח אם זה נכון..סיימון כל כך תקוע על ליאונה שהוא לא רואה עוד אמנים.. אני לא יודעת לגבי דניאל אבל הבנתי שסיימון החתים את אולי על חוזה הקלטות אז לפחות מאולי עוד נשמע!:)

למעלה