המורה לאנגלית התקשרה ואני החסרתי

המורה לאנגלית התקשרה ואני החסרתי

פעימה... הבכור בכיתה ד'. מתחילת השנה הקשר לו עם אנגלית והמורה התחיל ונגמר בשלום שלום...היא נכנסת הוא יוצא... לפני חודשים התחלנו ריטלין... היום היא מתקשרת...ואני רק שמעתי את קולה והחסרתי פעימה...בראש רצים הסרטים, מה הוא כבר עולל, לאן ברח, את מי כיסח... והיא רק רצתה לספר שבשבועות האחרונים הוא פשוט תלמיד מדהים, משלים את החומר, לא מתבייש להגיד שלא הבין, לא יוצא מהכיתה...היא מצא לנכון לשתף אותי בכך שהיא גילתה את היכולות שלו ואין לה ספק שהוא ישלים את החומר עד סוף השנה.... דמעות חונקות את גרוני...סוף סוף גם שם במערכת מבינים שיש לי באמת בן מדהים!!! רק רציתי לשתף....

דליה.ד

New member
אני שמחה למורה יש מספיק

שכל להתקשר ולומר גם דברים טובים. אני יודעת שבכל פעם שאחת המורות של בני מתקשרת גם אני נכנסת ללחץ "מה שוב קרה".....
למזלי כבר תקופה ארוכה שזה לא קורה (והיום בטח אקבל את הטלפון.......).

../images/Emo140.gifאיזה כיף לקרוא ..

אני חושבת שאם המורה מבינה וקשובה לצרכים ולבעיות של הילד , ומוצאת את הדרך להגיע אליו אין ספק שהיכולות שלו, והרצון בהחלט יוכיחו את עצמם . בהצלחה בהמשך . ענת

הבוקר לפני שהלך לבי"ס אמרתי לו.....

אתמול בלילה כשישנת קבלתי טלפון מהמורה לאנגלית... תגובתו הראשונה הייתה "מה עשיתי עכשיו.." אמרתי לו שהגיע הזמן להפסיק לחשוב רק רע על עצמך כי המורה דווקא התקשרה להגיד כמה אתה מתקדם ולומד... הוא הסתכל עלי ואמר: "אמא בכל המקצועות אני ממש בסדר, אני נהנה ללכת לבי"ס באמת אני כבר לא צריך לפחד אני ילד אחר..." והלך לבי"ס עם חיוך וריטלין..

meyrav a

New member
אייקון?

אולי מי שאחראי/ת על האייקון יקבל הצעת יעול?

למעלה