המונולוג של ג`נקינס: "אני לא מצליח לעזור לקבוצה"

"אני צריך להיות יותר אחראי, הדרך בה אנו משחקים היא לא טובה, אני צריך לדבר באימונים, אני לא עושה את הדברים הנכונים". הרכז של אדלשטיין לוקח אחריות להפסד המביך של הפועל ירושלים ללה מאן

הפועל ירושלים נחתה היום (רביעי) בארץ לאחר משחק ההפסד 66:78 ללה מאן הצרפתית במחזור הפתיחה של היול"ב קאפ, כשתחושת אכזבה ממלאת את רוב השחקנים. השחקן שלוקח באופן אישי ביותר את יכולתו הלא משכנעת הוא הרכז הוראס ג`נקינס.

ג`נקינס אמר היום לאתר ספורט 5: "ברור שבדרך בה הדברים קורים זה מתסכל. אני אוהב להיות מצליח ואני לא חושב שאני באופן אישי מצליח לעזור לקבוצה להיות במצב טוב. אני חושב שעם הזמן נבריק אבל הדרך בה אנחנו משחקים עכשיו היא לא טובה. לי כרכז עם ניסיון יש אחריות. מצפים ממני להכתיב את הקצב של הקבוצה".

"אני יכול לשבת ולומר הרבה דברים", הוסיף השחקן, שהפגין משחק אנוכי אמש. "זה צריך להתחיל מהאימונים. אני צריך לדבר יותר באימונים, אני משקף לשחקנים את המצב. אם אני מראה תסכול כולם הופכים לכאלה. אני לא עושה את הדברים שיעזרו לירושלים להיות קבוצה מוצלחת. אני צריך להיות יותר אחראי ולאפשר לקבוצה להיות במצב של ניצחון במשחקים".

תמאר סליי, שהיה היחיד מהזרים של ירושלים שתפקד, חזר לעצמו אחרי שאתמול קיבל לא פחות משני ליטרים של נוזלים. סליי אמר לאחר הנחיתה: "היום אני מרגיש הרבה יותר טוב מאתמול. הלוואי והייתי מרגיש כך אתמול, כך שהייתי מסוגל לתרום יותר לקבוצה. זה היה משחק נורא ונסיעה נוראית. לא מתקבל על הדעת איך ששיחקנו".

וויליאם גרגורי רומס את מריו אוסטין בדרך לסל (AP). ירושלים חייבת להתעורר
הפורווארד הוסיף כי "כל הלילה דיברנו אחד עם השני אבל הדיבורים לא יעזרו. אנחנו צריכים להתחיל מחר בבוקר לעשות את מה שהמאמן מבקש מאיתנו. כך אי אפשר לנצח. אנחנו לא משחקים כקבוצה. צריך להוציא לפועל את הדברים שהמאמן אומר".
המבחן הבא של ירושלים יהיה ביום ראשון הקרוב, מול גבעת שמואל ששחררה אמש את הזר אלפא בנגורה מהקבוצה. ביום שני תנחת בארץ פרנקפורט הגרמנית, לקראתה משחקה מול ירושלים במלחה במסגרת הגביע. אתמול הפסידה פרנקפורט בביתה, 54:50 ללוטומטיקה רומא האיטלקית.

לכתבות נוספות >

ם פ

New member
נצל"ש: ככה עוצרים שחקן דומיננטי ?

סתם מאמר ישן (מאוד) שקראתי על ה-"jordan rules" למי שלא יודע מה זה. סלים, אני חושב שאתה אוהד דטרויט אז אולי תאהב להיזכר בזה. http://sportsillustrated.cnn.com/si_online/flashbacks/jordan/891106/ קטע מתוך המאמר: So Daly and his assistants at the time, Ron Rothstein and Dick Versace, created a defensive game plan just for Jordan. Each Piston had specific responsibilities: Jordan has the ball on the wing, you go there, you do this; Jordan is posted up on the right box, you check him there, you watch for this, and so on. Collectively these responsibilities became known as the Jordan Rules. אגב, במאמר שנכתב שנים מאוחר יותר בניו-יורק פוסט צץ לו בזמנו מושג חדש בהקשר מעט שונה, ה-"shaq rules". מתוך המאמר: Shaq has always received the benefit of the doubt because it's assumed that he is too strong for anyone to hold off in the post. "I think that's unfair," [Piston's forward Antonio] McDyess said. "Let's say a guard comes up against our big men and we throw out our arm. They're going to call it on us, and basically it's the same size difference as us on Shaq." Once there were the Jordan Rules. Now, McDyess agreed, there are Shaq's. http://www.nytimes.com/glogin?URI=http://gk.nytimes.com/mem/gatekeeper.html&OQ=URIQ3DhttpQ3AQ2FQ2Fwww.nytimes.comQ2F2005Q2F05Q2F31Q2FsportsQ2FbasketballQ2F31araton.htmlQ26OPQ3D4b01b97eQ512F3!Q515Du3I-Q513Apo--qQ51233Q5123ZZs3Zs3Q5126Q51253pQ513C-oqp3uQ515BpMQ515DquQ515BJJ3Q5126Q5125Q515BoQ515Bq-hYDq7J&OP=65c27612Q2F)PB1)Q22diBYQ3AJ)tijYQ5DQ5DQ22K)Q5DrkiBtiBQ3A)qYiBQ3EBBQ5DBrItij

בוודאי, יש 'חוקים' שונים לכל כוכב

כל שחקן גדול גורם להגנה לשמות את השיטה הרגילה שלה, וכל הגנה טובה יודעת להתאים את עצמה לשחקן הדומיננטי שמולה

במקום ארז

הייתי אתמול מכניס את ג'נקינס לבד לחדר ההלבשה ואומר ליתר השחקנים לחכות 10 דקות בחוץ, רק כדי להעביר לו שטיפה על איך שבמצב של 2 על אחד הוא קפץ על המגן במקום לתת 2 נקודות קלות לרוג'ר מייסון שגם היו מכניסות את ירושלים למומנטום של צימצום וגם היו מכניסות את מייסון למשחק פסיכולוגית.

למעלה