המון
לאשה מרציפן המדהימה

Reznik

New member
תודה על המשלוח מנות

רציתי לנצל את ההזדמנות שיצרתי לעצמי, להגיד תודה לליאור אמיר ותמר על המשלוח מנות הטעים שקיבלנו. תודה לכם על כל השוקולדים, אנו עדיין מלאים במרץ
באיחור של חג שמח, חג שמח.

המון ../images/Emo51.gif לאשה מרציפן המדהימה ../images/Emo24.gif

על משלוח מנות מ-ה-מ-ם!! שכלל אוזני המן במילוי נוגט! וגם פסק זמן וכיף כף, אחחח איזה כיף לי! עוד לא הספקתי לטעום השנה את המיקס של עלית, זה כל כך מרגש, ועוד מלא הפתעות... איזה הפתעה חיכתה לי בבית. אני נכנסת הביתה ופתאום רואה את אשה מרציפן יושבת עם ההורים שלי על כוס תה. מסתבר שהעובדה שלא קיבלתי משלוח מנות הפריעה לה יותר משהפריעה לי אז היא תיקנה את זה
אז תודה רבה לך, את מדהימה, ריגשת אותי מאוד, והצלחת להפתיע אותי בגדול (וזה לא קרה כבר המוןןן זמן)

../images/Emo24.gif

אני שמחה שהצלחתי לשמח אותך. כן, מאוד ביאס אותי שלא קיבלת משלוח מנות, אני לא מסוגלת להבין מה מניע אנשים להירשם ולא למלא את החלק שלהם (שזה לא משהו קשה וזה נחמד לתת לא פחות מאשר לקבל). נכון שאת כבר לא ילדה, אבל בכל זאת מגיע לך הפינוקים ותשומת הלב.. ואיך כתבתי לך בכרטיס שצירפתי - שיהיה לך "בין החגים" שמח! ו... איך אוזני ההמן?

tamysh1

New member
כל הכבוד לך ../images/Emo229.gif

אני בשוק שמישהו מהפורום לא שלח משלוח מנות, ממש לא יפה. מוקווה הגיבה כמו גדולה אבל אם זה היה ילד

אוזני ההמן יאמי יאמי

לקחתי היום לעבודה אוזני המן וכיף כף ונהניתי מכל רגע. אקח גם מחר אני עדיין חושבת (אולי מקווה?) שמי שלא מילא את החלק שלו ושלח לא עשה זאת מרוע, אולי משהו התפקשש/ השתבש/ בלת"ם או שהחבילה עדיין תקועה בדואר
מודה שקצת התבאסתי (אבל רק קצת, באמת) אבל זה בעצם מה שעשה את כל החוויה למיוחדת יותר, מרגשת ומפתיעה וגיליתי איזה אדם מקסים ואכפתי אשה מרציפן (לא שלא ידעתי קודם, אבל עכשיו...)

ואיך שכחתי לספר!

מוסקווה המקסימה לא התבלבלה ושלחה גם אותי עם משלוח מכובד, מסתבר שהספיקו לפנק אותה במלאי של וופלים כשל"פ מכרמית והיא העמיסה עלי מכל טוב. התוקף של המוצרים גם ארוך ככה שאני הולכת להנות מהמוצרים האלו כמו שצריך. רואים כמה טוב שפורים ופסח סמוכים?

למעלה