המון המון זמן שלא הייתי פה

המון המון זמן שלא הייתי פה

אבל הנה חזרתי, קצת מילואים המון עבודה ולחץ אז די התנתקתי, לא ראיתי אפילו משחק אחד מהפליאוף השנה... אבל דברים שחשוב לציין - בתור אוהד גליל ידוע, אני חייב לברך את נהריה שבאמת הציגה עונה מדהימה. ומגיע לה לקחת את האליפות (האמיתית בעיני) חבל רק שעכשיו עליהם לבזבז חודש של משכורות ונסיעות וכו במקום לצאת לחופש חודש קודם. כמובן עדיין שהעונה של הגליל מדהימה לא פחות... מה היה לנו בעצם? אלופה שרק עלתנ העונה לליגה! סגנית שכל העונה נלחמה במצב כלכלי בלתי אפשרי! ושני שואפות לכתר עם המון המון כסף שאפילו לא הגיעו לפליאוף (פעמיים הפועל) - מה יהיה שנה הבאה? לא יודע אם בכלל תהיה גליל? למרות שקובי מרום היו"ר כל הזמן מבטיח ששנה הבאה הגליל עומדת לבד על רגליה בלי מפרקים. מה עוד היה לנו? (מצטער הגיע זמן השריטה שלי) האוקלנד בלוז (כחולים לא מוזיקה) לקחו את אליפות הסופר 12 במשחק גמר ניו זילנדי לאחר שנציגות אוסטרליה ודרום אפריקה הודחו. מולם שיחקו הקרוסדרס האלופים היוצאים במשחק חזק וטוב שרק גורם לתקווה מחודשת שהרוגבי הניו זילנדי חוזר למקומו בראש הפירמידה (להזכיר אליפות העולם בסוף השנה) הקבוצה שלי ההילנדרז שכבר היו במקום הרביעי בדרכם לפלייאוף סיימו עם שני הפסדים רצופים לאחר רצף פציעות וסגרו עונה מאכזבת במקום השביעי בלבד. אבל כשנגמר הסופר 12 (טורניר קבוצות מניו זילנד אוסטרליה ודרום אפריקה) מתחיל הדבר האמיתי טורניר שלושת האומות שבו משחקות שלושת הנבחרות: האול בלאקס, הספרינגבוקס ואלופי העולם (עד אוקטובר) הוולוביז.

למעלה