המוזיקה שקיבוצניקים שומעים!

the z girl

New member
המוזיקה שקיבוצניקים שומעים!

דיברתי פעם עם מישהו שהיה בטוח שכל הקיבוצניקים שומעים שלמה ארצי ונעמי שמר. אין שומדבר רע בהם, אבל בכל זאת, זאת הכללה שלא צריך לעשות. מה אתם (קיבוצניקים) שומעים?

מממ...בהחלט מעניין

אני סוגד לאלאניס מוריסט ולטרייסי צ'פמן, יש לי אוסף מכובד מאוד גם של אלבומים של מאריה קארי (או שמא "מימי"?). ודנה ברגר ויהודית רביץ הן חביבות עלי מאוד גם כן

טיפקסית

New member
אני

הדג נחש [שאני גם מכירה אותם באופן אישי אבל המוסיקה שלהם הכי טובה בארץ] אמסי שירי [מכירה אותה אישית והדיסק שלה הוא אחת ההפקות הטובות בארץ לטעמי בשנה האחרונה] סגול 59 בויאקה קוואמי קאשי שבק ס' טיפקס [התמכרות תרתי משמע שגם אותם אני מכירה באופן אישי] מוסיקה ישראלית של שנות התשעים [סגנון משינה,ללדין וכל הלהיטים הישראלים שהיו בזמנו] שירים משנות השישים והשבעים עם העדפה לביטלס וסיימון וגרפונקל [תאשימו את ההורים שלי] אבבא טראנסים של האחים ברקן מוסיקת עולם למיניה מוסיקה של יוגה ומדיטציה ראי [מוסיקה אלג'יראית למי שלא מכיר] רגאיי-בוב מארלי ג'אז תלוי של מי מוסיקה אתנית לסוגיה לטיני לפעמים מוסיקה קלאסית בעיקר בסופ"שים ובייחוד ימי שישי בצהריים בקיצור כל סגנון הולך, תמיד פתוחה לסגנונות חדשים

בכנרית

New member
בעיקר משינה

אבל כמובן גם לברי סחרוף, אוריל לאוין וכל מני רוקים שכאלו

mayooosh

New member
רוק ישראלי והרבה! (וגם גרין דיי)

אני לפחות
בקיבוץ שומעים בעיקר: משינה, מוניקה סקס, הדג נחש, ביטלס וכדו' אני שומעת ככה: גרין דיי, מוניקה סקס
, שרון הולצמן (מאבטיפוס), נעליים (כן, יש להקה כזאת), קרח 9, איפה הילד, תערובת אסקוט, יהלי סובול, פיטר רוט, שחר אבן צור, נימרוד לב, ירמי קפלן, מאור כהן, ניר פרידמן, זקני צפת, קצת דן תורן, איגי וקסמן, שייגעצ אההמ ויש עוד... אבל זה מה שעולה לי כרגע

Slim Jim

New member
מכיוון שהספריה לא מתעדכנת...

בקיבוצים, לפחות איפה שחבריי גרים, יש הרבה לד זפלין, ניל יאנג ובוב דילן. עם זאת, גם מתי כספי,אריק אינשטיין, מאיר אריאל ושלום חנוך. אה, וגם הפליינג בייבי!! :)

anais18

New member
מי אלה

הפליינג בייבי האלה? שמעתי עליהם... הייתה להם הופעה בעין-גב לא מזמן.

Slim Jim

New member
להקה שהייתה מורכבת מקיבוצניקים

והיום כמעט ולא. שניים מקבוץ מעברות ואחד ממגל. היום נשאר רק זה ממגל ואחד ממעברות שגם הוא בכלל עזב את הקיבוץ לטובת פלורנטין. מושפעים מניל יאנג. זה מהגראנג' היחידי שאני אוהב. הבאסיסט יכול להיות שתכירי, זה גדי אלטמן, סולן בוטן מתוק. בשבועות האחרונים יצא להם אלבומם השלישי. נחשבים בעיני קהילת האינדי ללהקת הרוק הישראלית הטובה כיום. אני ממליץ. עוד משהו שרצית לדעת?

anais18

New member
בוטן מתוק בקרקס

הם להקה שאני באמת מעריכה. הסולן הוא ממגל נכון? יש לו אחלה קול. הקיצר, נשמע טוב - ננסה לברר, תודה!

Slim Jim

New member
אם את יכולה לעזור לי במשהו..

יש לגדי שיר חדש שהולך משהו כמו "אם אתה חושב שאתה יכול לתפוס אותי אז אתה טועה כי אני חזק ממך" זה אמור להיות באלבום חדש שלו או של בוטן. יש לך מושג מה שם השיר? אני מחפש בנרות כבר חודש!

יוּבָל

New member
היי רז

אני רואה שאתה ממש מחפש את השיר..... חחחח גדי פשוט רצה שנשמע את הדיסק החדש כנראה... :) ניסית כבר בהייד פארק? אולי שם יודעים...

יוּבָל

New member
חחחחחחחחח

זה היה רעיון של רוני... הכול טוב.. מה איתך? לא נוסעים להופעה היום... \:

Indian Friend

New member
איזו רוני?

ולמי שאמר שבוטן להקה ששווה להעריך: חההההה!! "אתה לא תתפוס אותי כי אני יותר חזק ממך! אני אכסח לך ת'צורה! לא תצליח לתפוס אותי! מוהאהאה!!.." אח הביזון, הביזון.. הסמים אכלו לו את המוח... וחוצמזה, הוא הנרקיסיזם בהתגלמותו. הוא שומע דיסקים של בוטן באוטו. ויותר גרוע- אנחנו צריכים לשמוע את זה גם!! אבל סה"כ.. יפה מצדו...
שבוע נעים

יוּבָל

New member
רוני מ Poor Robert

ובוטן היא להקה טובה!!! את ורז צריכים להבין שמה שגדי עשה היה יפה מאוד. הוא בכלל לא היה צריך לקחת אותנו... הוא פשוט בנאדם נחמד!!! וגבע הוא הנרקיסיזם בהתגלמותו!!! זהו... :)

Slim Jim

New member
תקשיבי...

הופעה של הפליינג יותר טובה מדיסק בגלל הדאווינים של גדי וגבע. גם הביצועים אחרים אבל זה בקטנה. זה חלק מהשואו. זיוני המוח של גדי זה דבר מעצבן... הוא היה נחמד שהחזיר אותנו והקטע כיפאק לקיבוצניקים..
אני מעריך את זה. אני מבין את גבע איך שהוא מתנהג. הוא לא מצפה מילדות בנות 14 שיבואו להופעה שלו.
וגדי,בוטן, זה לא שאני אשמע אותם בזמני החופשי וגם אקנה את הדיסק אבל אם חש לך מושג מה זה "קוריוז" זה חוסך הרבה הסברים. זהו... רות סוף.

Indian Friend

New member
אה אני מכירה אותה..

בוטן לא להקה כזאת טובה.. וברור שזה יפה שהוא לקח אותנו והכל, והקטע עם "האוטו מלא בקיבוצניקים!" היה מבדר.. אבל נעזוב את הנושא, זה לא כזה חשוב. העיקר שהגענו הביתה בשלום
וגבע גם סוג של נרקיסיזם בהתגלמותו.. חח

Slim Jim

New member
חתימה חזקה!!!!!

"!!I can't believe they came, they're like, 14 חחחחחחחחחחחחח

למעלה