המהפיכה הפוסט פמיניסטית ?

המהפיכה הפוסט פמיניסטית ?

מאז שאיינשטיין קבע שמכפלת היופי בשכל הנה גורם קבוע (מה שאומר שכל מי שצריכה שאתרגם לה את המשפט הקודם מוזמנת להתקשר בדחיפות למערכת) זאת הייתה תפישת העולם שלי ואין בלתה. את או יפה, או חכמה. רגע לא לכעוס עלי (עדיין) יש יוצאות מן הכלל (ובינן הקוקטית שלי כמובן...) יתכן ובמהלך משחק האבולציה התפתחו שני מינים נשיים (להלן המין היפה והמין החכם) שכן לא היה שום צורך ששתי תכונות אופי אילו ידורו בכפיפה אחת. אם היית חודידה, היית צריכה לעמול קשה על פיתוח כישורי שפה, יכולת תקשור, וכנראה...גם פיתוי... אם היית איילה לעומת זאת , כנראה שכל שנותר לך הוא פיתוח כישורי העפעוף, וה "העלמה במצוקה" לאחרונה אני מוצא את עצמי מוקף נשים יפות, סקסיות ו..חכמות עד מאוד. חכמה מהסוג שגורמת לי להקשיב בריכוז רב למוצא פיהן, שמביא לידי ביטוי את כל עוצמת האינטואיציה והיכולות הנשיות שלהן בתפישת המציאות המורכבת של ימינו. האם יתכן שאנו חווים עתה שלב אבולוציוני נוסף ? ששינוי כללי המשחק החברתי, ועמידת הנשים כשוות באקדמיה, בתעשיה ובמחקר אך עם זאת כנשים המחפשות בין זוג, חייבה אותן לשמור על טוב המראה אך גם לטפח את המוח. האם הגיעה המהפיכה הפוסט פמיניסטית בה גברים רוצים מישהי שאפשר לשוחח איתה אחרי זיון סוער ? האם שריפת החזיות, גידול שערות בתי השחי והרגליים, קיצוץ מחלפות הראש והסרת כל שריד האיפור היו למעשה ירידה לצורך עליה ? ימים יגידו בנתיים אני מקיף עצמי בנשים חזקות, יפות, סקסיות וחכמות

בעיניי,

היופי הוא בעיני המסתכל, והחכמה היא ביחס לגבר שנמצא ממול. אם נישאר באח הגדול, איילה לא יפה. היא אולי הכי יפה שם בבית, כך שהמדדים משתנים יחד עם ההצע והביקוש. כשאני הייתי בסין, חודש ראיתי סינים. קטנים, מכוערים רזים ונטולי שיער גוף לחלוטין. ואז הגיע המערבי הראשון. אני נשבעת לך, שהוא נראה היה לי היצור הכי שווה, חתיך, הורס, שראיתי בחיי. אני רואה אותו עכשיו בעיני רוחי - ואני מתחלחלת. עוד משהו...אחרי שנשים שרפו חזיות, קיצצו בראש<ולא בשכל> והאריכו ברגליים, פתאום כל מפלצת עם רגליים חלקות ושיער שופע נראתה סקסית בטירוף...בלי שום קשר למה שיש לה בראש. אני חושבת, שהשלב האבולוציוני הנוסף התחולל דווקא אצל הגברים...אולי נהיה להם קצת שכל, לא להפסיק לחפש עומק, אצל נשים יפות, ולא לעצום עיניים, כשהם מקשיבים לדברי חכמה.

חושב שאיינשטיין טעה

לא עשיתי סטטיסטיקה ( ולמעשה לא יודע לעשותה , זה אומר שאני יפה ? ) אבל נתקלתי בכל מיני יפות חכמות ופחות יפות ולא חכמות אני מקיף עצמי בסרטונים ופנטזיות..אתה כנראה גם יפה וגם חכם
אני אגב , אחרי זיון סוער ..חוזר הביתה...

יונק, חייכת אותי ../images/Emo3.gif

אהבתי את המשפט...... ..."אני אגב, אחרי זיון סוער.... חוזר הביתה.........."
ובזה בעצם סגרת את הדיון. רגעעעעעע ולפני הביתה...... אין דיון?

../images/Emo140.gif ../images/Emo13.gif

יש בטח שיש אוהב דיון ודיונים בכלל אוייש , שורפת לי הלשון מהמרק..

בעיניי זו דעה קצת חשוכה ../images/Emo201.gif

"אם היית חודידה, היית צריכה לעמול קשה על פיתוח כישורי שפה, יכולת תקשור, וכנראה...גם פיתוי... אם היית איילה לעומת זאת , כנראה שכל שנותר לך הוא פיתוח כישורי העפעוף, וה "העלמה במצוקה" " למעיין היה פה מלוכלך ללא ספק, דרך לא דרך. והתנהגותה הייתה דוחה ברמות על. אך באופן כללי אני לא חושבת שהגוף שלה היה כל כך דוחה עד כדי שהיא צריכה כושר פיתוי. ואיילה נאה נחמדה, בעיניי ג'י פי מאה יותר יפה הייתה ממנה בבית <סתושה רכונת איזה באסה שהיא יצאה אה :( הרסו קצת בעיניי> בהחלט יש גברים שאוהבים נשים רזות, אך אתה הבאת בהכללה גסה בעיניי ולא ממש בפעם הראשונה את דעתך כדעה רווחת של כל הגברים מה שממש אבל ממש לא נכון לעשות! אישה מלאה בעיניי אחד תהיה יפה ואישה רזה בעיניי אחר תהיה לא מפתה. באשר לחוכמה ויופי, בהחלט שחוכמה בעיניי הכי יפה היא חוכמת החיים או כמו שאני קוראת לה חוכמה ריגשית, הא' ב' שאני מנחה את ילדי היא להרגיש לחוות להקשיב להכיל להיות מאושרים ובהחלט שאינטלקטואל חשוב ככלי בחיים לממש חומרניות אך מעבר לזה כל הפלצפנות מעבר לכך בעיניי משולה לאפס אם היא לא מגיעה בד בבד עם אינטילגנציה ריגשית. השבוע הבן שלי הפתיע אותי באחת השיחות איתו שאמרתי שהייתי רוצה שיהיה לי את הראש החכם שיש לו שהייתי בגילו, הוא כזה גאון
ואתה יודע מה הוא אמר לי "אמא, אני מאחל לעצמי אישה כמוך לצידי עם הידע הרחב שיש לך בלהבין אנושיות, בלדעת לחבק לאהוב ולתת, את לא יודעת איזה מודל את עבורי .." וזה ככה בתמצית. אני ששמעתי את זה דמעתי..

אני אצטרף לאדונית

שאומרת שכנראה הגברים סופ סוף התפתחו ולמדו להאזין לנשים ולא רק להתעור ממראן ואוסיף שכנראה גם אתה התפתחת לכדי אדם עם ראש על הכתפיים שמתפקד ם כשהראש הגברי הקטן..זהה שלמטה..עומד וזה היה הדבר הכי מעודן שהצלחתי לכתוב כרגע

כנראה שתמיד אהיה מופתע...

מכמות הרצינות המיותרת, המלווה את הפורום.. כל מטרת הפוסט היתה בדיחות דעת ושנינות כנראה שאני לא מבדח כנראה שאני לא שנון אבל כנראה... שבזה זה מסתכם !! מי שחושב(או חושבת) שאני "קובע עמדה גברית" - ממש לא מכיר אותי מי שחושבת (או חושב) שהפוסט מאליל נשים רזות - ממש לא מכיר אותי (וברור שהייתי ע\מעדיף את ג'י על איילה בכל יום ובכל תנאי מזג אוויר) חברות וחברים אפשר להקליל
ותודה לבילבילונט שמאשרת שיש לי יותר מאיבר חושב אחד

WOW

יש לך שני בולבולים????
וזה שאתה מעדיף את ג'י על איילה כבר נותן לך נקודות זכות נוספות.... וסתם שתדע.... בעצם אני כבר אכתוב לך במסר....

SDK10

New member
איך כתב י. רוטבליט

"או או איך שגלגל מסתובב לו.. למעלה הוא עלה למטה היא נפלה ושוב להתחלה והלאה כי גבוה זה עמוק קרוב אולי רחוק הבכי והצחוק והלאה לבן נשאר לבן שחור נשאר שחור היה שוב לא יחזור רק הלאה " תתחיל בזה שתראה דוגמה ואז תוכל לבוא בטענה ולגבי מה שכתבת בתחילה.. טוב עזוב.. תקליל..

SDK10

New member
או, כמנהג בני עיר ילדותי

הערס פואטים.. למה להתווכח אם אפשר ישר לריב

מכיר את המערכון "פואט שכונות"

של שלישיית פרוזק ??? אחשלי כתב אותו !!!! "סכין תקועה בתוך גבי...וזה כואף..."

יש לי מסקנה שונה..

אולי השלב האבולוציוני הבא הוא זה שבו הנשים היפות והחכמות הללו פשוט לא יצטרכו את הגברים?

למעלה