המהות האלוהית נמצאת בכולם

חני2222

New member
המהות האלוהית נמצאת בכולם

המהות האלוהית נמצאת בכל גם בדומם גם בצומח גם בחי בבעלי חיים וגם באדם .
גם באמא אדמה .וכו..
ההבדל היחיד הוא בשינוי התודעה ...
זהו השינוי היחיד בלבד
התודעה היא שונה בין האדם לבין בעלי החיים וכו..

צריכים לדעת לכבד את החי את בעלי החיים את הצמחיה והעצים שנעלמים ונכרתים הטבע הולך ונעלם ..

האדם הוא לא מעל בעלי החיים בכלל אלא שווה לו .( ולא כמו שלימדו אותנו בתורתינו שהאדם מעל החיי שהאדם נשגב )

לא צריך להתאכזר לבעלי החיים היות וכולם נזר הבריאה ...

מקווה ויגיע יום שכולם יאמינו בכך ..
.

חני2222

New member
המהות האלוהית להנאתכם

המהות האלוהית

תקשור קריון מיום 24.4.14

תוקשר ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו מדיטציה ושירת טון מס' 25, "כוכב הבית", עם נילי פיש, וכן שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

הקשבתם זה עתה לשירת הבורא, לשירת הטבע. כי מהו כוכב הבית אם לא האל, הטבע, הבריאה כולה?

יקרים, אני נמצא כאן עם פמליה מכובדת וגדולה וכולנו מריעים לכם ומכבדים אתכם. באנו במיוחד בעקבות הקריאה. אתם שמעתם אותה וגם אנחנו שמענו. זו קריאת האדם אל ליבו, קריאת האדם אל אלוהיו, קריאתו אל הטבע ואל הבריאה כולה. הבריאה כולה היא אתם, היא אנחנו, היא הכל והיא האחד.

אני רוצה לדבר אתכם היום על נושא מוכר וידוע, אך גם נסתר ומיוחד. כולכם מדברים בו, מאמינים בו, מתחברים אליו – ועדיין יש בו הרבה מן הנסתר. אדבר היום על אלוהים.

בני אדם אוהבים לתת שמות רבים לאלוהים, ובשפה שלכם, שהיא השפה העתיקה, קיימים השמות הרבים ביותר לאלוהים. חלקם ביחיד, חלקם ברבים, חלקם בזכר, חלקם בנקבה. גם נתתם צורה לאלוהים. האנשתם אותו כדמותכם ובצלמכם. אבל מה הוא באמת? מי הוא, היא, הם?

ההסטוריה האנושית רוויה במלחמות, שהגורם להן הוא הצדק האלוהי, כביכול. ההסטוריה של בני האדם מלאה בהוראות, פקודות והנחיות, שבאו, כביכול, מן האל. ההסטוריה של בני האדם רוויה באנשים, שהחליטו לנכס לעצמם את אלוהים ובעזרתו לשלוט על בני אדם אחרים. אינני מחדש כאן דבר, אבל – האמנם כל אלה נעשו באמת בשמו של אלוהים? וכבר אמרתי בעבר שאתם אלוהים. האם זהו אלוהים? אמרתי שאלוהים נמצא בכל והכל נמצא בו. האם זה אכן מסביר מיהו האלוהים?

אלוהים הוא האנרגיה היפהפיה ביותר, העוצמתית ביותר, הבהירה ביותר, האוהבת ביותר והחומלת ביותר, שקיימת ביקום. הוא אינו אחד ואינו רבים. אינו זכר ואינו נקבה. ואף שאתם אוהבים לקרוא לו "אבינו", הוא אינו אביכם. ואף שאתם קוראים לו ברבים "אלוהים" – הוא אינו כזה. גם כשאתם קוראים לו "שכינה" – הוא אינו כזה. אני יודע שאני מתייחס אליו בלשון זכר, אבל אלוהים הוא בינממדי, רב-ממדי, והוא הכל והוא האחד.

השירה ששמעתם היום היתה שירת האל, שירת המקור, שירת הבית.

ובכן, אלוהים גם יודע לשיר... והוא שר את שירת הבריאה. אבל בעיקר – אלוהים יודע לאהוב, והוא אוהב את הבריאה כולה. בתוך הבריאה נמצאים גם בני האדם, על מגוון רגשותיהם ותכונותיהם. אלוהים אוהב את כולם. הוא אוהב את בעלי החיים, את הצומח, את האדמה, את השמיים, את הפלנטה הזאת ואת הפלנטות האחרות.

אלוהים הוא היקום והיקום הוא אלוהים. אלוהים הוא היקומים והיקומים הם אלוהים.

חלק מכם ודאי זוכר שאמרתי כי באשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו. כשאתם מתרחבים – היקום מתרחב. כשאתם מעלים תדרים – היקום מעלה תדרים. וביחד איתכם, אם כן, מתרחב גם אלוהים. וביחד איתכם גם הוא מעלה תדרים.

אלוהים הוא המראה שלכם!

אם אתם רוצים לראות אותו – הביטו במראה או הביטו האחד בעיני השני, כי הניצוץ האלוהי נמצא בלב ומוקרן אל העיניים. כל אחד מחובר, בעזרת אותו הניצוץ, אל הבריאה כולה, אל האלוהים כולם, אל השכינות כולן. השכינה שוכנת בליבכם, בליבה של הפלנטה ובליבם של כל הברואים. וגם – בליבם של האורחים שנמצאים כאן היום. נמצאים כאן אורחים, שבתקופות קודמות, התייחסו אליהם בני האדם כאל אלוהים. נמצאים כאן אורחים, שחלק מהד.נ.א. שלכם הגיע מהם. הוריכם ואחיכם הם. אורחים נוספים כאן, והם אלה שהעבירו את תכונות הד.נ.א. להוריכם. הוריכם, סביכם וסבי-סביכם חוגגים איתכם היום את החגיגה היקומית, האלוהית, את חגיגת הבריאה, שהתבטאה גם בשירה ששמעתם היום.

אני מברך את שתי הכוהנות שהביאו את שירת הבריאה אל הלבבות (מתייחס לנילי פיש ולמירב גולד).

האם אתם יכולים להרגיש שאתם חלק ממשהו עוצמתי, נאדר, נפלא ואוהב? האם אתם יכולים להרגיש את האלוהות בתוככם? אם אתם יכולים להרגיש זאת, אתם ודאי מבינים שלאף אחד אין בעלות על האלוהות ואף אחד לא יכול לדבר בשמו של אלוהים ולומר שרק הוא "מביא את הבשורה". לא מנהיג, לא שליט ולא רב.

אף אחד לא יכול לומר שאלוהים מעניש ואף אחד לא יכול לומר שאלוהים פוקד. כל מי שמתייחס אל "ימי פקודה" וכל מי שמתייחס אל עונשים, כביכול אלוהיים – אינו מבין את המהות האלוהית, אינו מבין מהי אהבה ללא תנאי, אינו מבין מהי חמלה.

אלוהים אינו פוקד ואינו מעניש, שהרי הוא האהבה בהתגלמותה. הכיצד יכולה אהבה להעניש? אהבה היא אור. העונש הוא חושך. השלום הוא אור. המלחמה היא חושך. לכן, לאורך כל ההסטוריה שלכם, כל אלה שיצאו למלחמות בשמו של אלוהים, עשו זאת מתוך חיבור אל החושך, תוך כדי ניכוס של תכונות אלוהיות לעצמם.

אנחנו ואתם נמצאים כעת בעידן חדש. עידן שבו האור עולה ומתגלה ומתרחב בכל יום. עידן שיצרתם מרצונכם, במודעותכם וגם שלא במודעותכם. אתם כבר פוסעים בתוכו ומרגישים את המהות האלוהית. האם אתם יכולים להתחבר אל האחד ואל הכל ולהביא את האלוהות אל ליבכם, אל גופכם, אל ביתכם, אל הפלנטה כולה? כי אז – גם תביאו את השלום אל הפלנטה.

לאלוהים אין צורה. הוא בעל צורות רבות...

לאלוהים אין צבע. יש בו את הצבעים כולם, גם אלה שהעין האנושית אינה יכולה לראות.

לאלוהים אין תדר מסויים. הוא בעל התדרים כולם.

היתכן? דבר והיפוכו? אכן, כן. זו המהות האלוהית. המהות של האין ושל היש. מהות מורכבת ויפהפייה.

ואתם – המראה של אלוהים.

ואלוהים – הוא המראה שלכם.

הוא אינו רוטט בתדר שלכם, הוא אינו רוקד ושר בתדר שלכם ואינו זוהר בתדר שלכם – ועדיין הוא המראה שלכם.

אם אתם מבינים זאת – הרי שהפכתם בינממדיים, כי אלוהים אינו בעל מימד אחד. הוא בעל המימדים כולם. אינסוף מימדים.

ההבנה האנושית אינה יכולה לתפוס את העוצמה הגדולה של האנרגיה, אבל הרגש האנושי יכול אף יכול. הבנת הלב היא הקובעת, וכשהלב מבין ויודע – הוא מבין שהוא אלוהים, כפי שכבר אמרתי. ומכיוון שאלוהים הוא יציר הכל והכל יציר האלוהים – גם אתם כאלה... ביכולתכם ליצור הכל ולייצר את המציאות שאתם רוצים בה. ביכולתכם להעלות תדרים, לאפשר ליכולות שלכם לפרוץ החוצה, לאפשר לעצמכם להרגיש ולאפשר לעצמכם ליצור.

המהות האלוהית היא אנרגיה של יצירה. יצירת יש מאין. בריאה. הוויה.

לכן, כדי להתחבר אל האלוהים עליכם פשוט להיות.

ברוכים הבאים לעידן החדש. ברוכים הבאים להיכרות עם מהותכם, עם אלוהותכם, עם הבריאה, עם הטבע, עם השמיים והארץ, עם היקום ועם היקומים כולם.

הבורא הוא אתם. השכינה היא אתם. אביכם שבשמיים הוא אביכם שבלב והשכינה שבשמיים - היא אמכם שבלב. הם הוריכם שבלב. לכו עם ליבכם, יקרים, והרגישו שאתם פוסעים בדרכי האלוהים, יוצרים ובוראים, צעד אחר צעד, את כל שברצונכם לברוא. אתם יכולים! אתם האלוהים! אתם הבריאה כולה, האחד והכל.

האורחים שאתי ואני מכבדים אתכם על הרצון, על היכולת, על הנחישות ועל האומץ.

זכרו כי אתם מבורכים.

זכרו כי אתם אלוהים.

כי כך הוא הדבר.

טעות המפילה את כל התקשור

"הוא אינו רוטט בתדר שלכם, הוא אינו רוקד ושר בתדר שלכם ואינו זוהר בתדר שלכם" – ועדיין הוא המראה שלכם.

אני ואלוהים כן רוטטים בתדר אחד, אנחנו רוקדים כן בדתר אחד למרות שאיני רקדן מעולה, ובטח שהוא זוהר בתדר שלי ואני בשלו - ולכן הוא בהחלט המראה שלי ואני המראה שלו!

כל מי שחושב אחרת גם אם זה מישהו המנסה לכתוב בשמו קריון טועה בגדול.

חני2222

New member
ואני לא באותו התדר שלו

היות והוא המקור לכול ,,
היות וישנם המון מימדים נוספים ..
גם המימדים הגבוהים יותר

ולכן לא יכולה להיות בתדר שלו אף פעם ....
מה לעשות ..
אבל כן הוא המראה שלי ואני שלו ..
התדר תמיד שונה בין המימדים ובין האנשים ..
יש הבדלים עצומים בתדרים בין אדם לאדם
ובטח שבין האדם למקור ..

חבל על ההפרדה שאת עושה

ועוד יותר חבל על מי שלא מסוגל להרגיש שהוא ואת\ה אותו הדבר הוא בכל האספקטים. השונות בתדרים היא רק שונות שנוצרה על ידי האדם ולא על ידי האלוהים!

חני2222

New member
חבל חבל

הבריאה רוטטת במקצבים שונים .
וזה הדבר היפה בעניי
יש הבדלים ברטטים בצבעים
לכל צבע יש רטט שונה משלו
ומובן שגם
במוסיקה וכו..
למרות שכולם כאחד מהמקור .
יש הבדלים בין המימדים לצורך הענין .
בין מימד 3 הדחוס והחומרי
לבין המימדים היותר גבוהים .
יש הבדלים ניכרים שאי אפשר להשוות
למרות שכולם מהמקור ....

חני2222

New member
חבל שאתה לא מבין

שהבריאה אחראית על התדרים ..

וכדור הארץ שמשתנה ללא הפסק הכוכבים הגלקסיות השונות הפלנטות וכו.
.

ומובן שלכל אדם תדר שונה ואחר בהתאם למצבו האישי ..

וצבע של הילה אחר ושדה של הילה אחר ,

וכולם יצרי הבריאה בדמות דומה ..
עם הינו בתדר זהה עם המקור
היינו מושמדים באלפית השניה .
חחחחח

ולמי שעוד לא מבין מה זה תדר .
.

מהו תדר אנרגטי / תקוה אברהם

היקום בנוי בצורה של רבדים ובכל רובד יש רמת תדר אנרגטי שונה.
ככל שעולים גבוה יותר ה אנרגיות יותר רכות ועדינות.
אם נשליך את זה לעולם שלנו זה הבדל בין להיכנס לתוך חומה של ברזל או בטון או עץ או ענן או לתוך אויר.

ככל שעולים יותר גבוה האנרגיה יותר עדינה. גם כדור הארץ בנוי כך.
הליבה שלו עשויה מחומרים מאוד קשים כמו ברזל. ככל שעוברים לרבדים חיצוניים המעטפת יותר רכה.
ככל שעולים יותר גבהו נתקלים בחומר יותר רך.
ככל שעולים יותר גבוה התדרים האנרגטיים נעשים יותר קלים ואווריריים. ניתן להתחבר לשם ולהיות חלק מהאנרגיה.

כאשר כדור הארץ נוצר הוא נוצר מהחומר הקשה, מהליבה. במהלך מיליארדי שנים הוא עטף את עצמו במעטפות נוספות. היום אנחנו יכולים לקדוח עמוק לתוך האדמה בגלל כל המעטפות הרכות שיש בכדור הארץ.

כדור הארץ עובר שינוי בתקופה האחרונה וזה משנה את התדר האנרגטי שלו וגם החומר משתנה ונעשה יותר רך.
מאחר שכדור הארץ משתנה הוא משפיע על בני האדם
. מה שהיה האדם היום שונה ממה שהיה פעם מאחר שהוא שינה את ההתנהגות ונמצא במקום של הכלה.
ככל שהאדם עולה בתדרים הוא מתחבר לאהבה ולחמלה. העלייה האנרגטית שלו היא זו שמשנה את כל מהלך העניינים בדור הבא.

אנחנו הולכים לקראת גלובליזציה ושינוי תדר אנרגטי גלובאלי שמשפיע על כל אחד.

אנחנו יכולים לומר בוודאות שמה שחווינו לפני עשר שנים או שונה ממה שאנחנו חווים היום.
היום התדרים שונים וצורת הראיה שלנו שונה
. מאחר שכדור הארץ קשור ותלוי במקומות אחרים ביקום, בכוכבים וגלקסיות אז הכוכבים האלו משפיעים על כדור הארץ וכדור הארץ משפיע עליהם בסוג של החלפת אנרגיה ושינוי תדרים.
אנחנו כבני אדם מחליפים אנרגיה אחד עם השני. ככל שאנו עולים יותר גבוה אנחנו יכולים לתת אנרגיה ולהאציל מהאנרגיה שלנו על אחרים ולעזור להם לעלות מבחינה אנרגטית. כל שינוי תדר משפיע עלינו כבני אדם.

אם אנחנו נמצאים בתדר נמוך אז כל מה שאנו עושים לא מצליח. אם זה בעבודה, בזוגיות, בעסק וכו''. התדר האנרגטי שלנו משפיע על מצב הרוח וכל מה שקורה לנו במהלך היום. ולהיפך, כאשר התדר שלנו גבוה אנו חווים שמחה והכלה והצלחה בכל מה שאנו עושים. התדר הגבוה משפיע על אחרים לטובה ועוזר להם לעשות שינוי ולעלות באנרגיה.

התדר האנרגטי שלנו משפיע עלינו ועוזר לנו לעשות שינוי באנרגיה בתוכנו ובחיים שלנו. תדר אנרגטי גבוה עוזר לנו לעשות שינוי לטובה.

כשאנחנו רואים אדם מצליח וחיוני ושמח וטוב לב אנחנו יכולים לדעת בוודאות שהוא נמצא בתדר אנרגטי גבוה והמצב שלו לוקח אותו לתדר גבוה עוד יותר.
אדם שנמצא במצב של כאוס, מצב רוח ירוד ורצון להתאבדות נמצא במקום אנרגטי נמוך
. מאוד רצוי שאדם כזה יבקש עזרה. ישנם אנשים שלא מודעים למצב האנרגטי שהם נמצאים בו ולכן הם יורדים יותר ויותר. אלא אם כן יבוא מישהו ויאמר להם מה קורה להם. אדם שמבין את הסינכרוניזציה של התדרים ויודע איך לעזור לאדם הזה לעלות.

אפשר לעלות בתדר על ידי מחשבות חיוביות במקום מחשבות שליליות.
מחשבות חיוביות מעלות ומחשבות שליליות מורידות. דבר שני להוציא את עצמך בכוח ממקום זה. אם אתה נמצא בבית שאתה לא אוהב, או עבודה שאתה לא אוהב תשנה את זה. אדם שרוצה לשנות את החיים שלו הוא חייב לשנות את המחשבות שלו והמקום שהוא נמצא בו. אם אני משנה את המחשבות שלי אני יכולה לשנות את החיים שלי. כשאני משנה את תפישת העולם שלי אני יכולה לשנות את החיים שלי. אם אני נמצאת במקום אנרגטי נמוך זה לוקח אותי עוד יותר למטה. כדור הארץ משפיע עלינו וממגנט אותנו כל הזמן שאנו כאן על פני האדמה. כשכדור הארץ יפסיק להיות מגנט אז אנחנו נרחף. האנרגיה השלילית היא זו שמורידה אותנו מבחינה אנרגטית. אם אנחנו רוצים להשתחרר מזה עלינו לשנות את תפישת העולם.

למה אנחנו צריכים להיות בתדר אנרגטי גבוה? תדר גבוה יעזור לנו לעבור את השינויים שמתחוללים על כדור הארץ. ראינו בתקופה האחרונה מה שקורה בטבע. אימא אדמה מתחילה לשחרר את הלחץ האנרגטי ההיסטרי שנמצא בתוכה. ראינו בתקופה האחרונה שהיו רעידות אדמה לאחרונה כולל האיטי, צילה והר הגעש באיסלנד. כדור הארץ מזדעזע בהרבה מקומות וזעזועים אלו משפיעים על הרגשות שלנו כבני אדם. כל מה שקורה בכדור הארץ משפיע עלינו מכל תזוזה של כדור הארץ. הוא לא רק מזדעזע אלא גם שינה את הציר שלו והוא כבר לא אותו כדור שהיה פעם. הוא מסתובב יותר מהר וגם הזמן השתנה. הזמן התחיל לרוץ יותר מהר. אם אתם זוכרים לפני עשר שנים רצינו שהיום יגמר כי הזמן עבר לאט, והיום הזמן רץ יותר מהר. זה השפעה של כל מה שקורה על פני כדור הארץ.

שינויים אלו משפיעים עלינו כבני אדם ועל הרגשות שלנו. הרגש שלנו הוא זה שמעצב לנו את החיים. אם נותנים לרגש להיות יותר דומיננטי אנחנו נחווה קשיים. אם לא נכוון את הרגש נתבגר כאדם חסר יכולת. אם הרגשות משפיעים עלינו אנו אמורים לנטרל את הרגשות כדי להיות פתוחים. רגש זה דבר טוב, תלוי מה עושים עם זה. גם רגשות "רעים" הם טובים כי הם באו לשים לנו את האצבע על דברים שאנו צריכים לשנות בתוכנו. הרגשות מעצבים לנו את האישיות. מראים את הדרך הנכונה לעצמנו.

בני33

New member
***את המובן ? למי? לך?,,,,,,,,

אין מה שמובן לך, מובן באותה המידה גם לאחרים.
או במקרה הזה ,,,לי למשל.
נכון.
וגם להיפך.
ואין זה בהכרח מה שמובן לך,כנכון.
נכון או מתאים גם לאחרים.
לי למשל; זה אינו מובן בכלל,,,,,,,,,,,,,,
ולו רק מהסיבה,,,,,,,,,,,
ששונה דוחה שונה.
כלומר; הרטט של התדר שלי ממש איננו חופף לרטט של התדר שלך.
ואוסיף לכך,,,שזה למעשה מוביל אותי להבנה.
שממש לא אתה הוא שתקבע עבורי,,,מה טעות לחשוב ומה איננה טעות.
ולדעתי עדיף היה שתוסיף להבנות שלך את המילה,,,לדעתי.
ולו רק בגלל שאין לך הסמכות משום מקום,לקבוע עבורי , את המסקנות הללו.
שבת של אור.

בני33

New member
אינני רוצה להיות צודק,אלא חכם,,,,,,,,,,,,,,,,

ואינני זוכר שאמרתי לך שאתה טועה.
זה עניין שלך.
רק כתבתי לך שאתה אינך יכול ולא מוסמך לקבוע עבור האחר,,,,
האם הוא טועה.
והוספתי לכך,,,,
שהיה טוב שלהסברים שלך,תוסיף,,,שהם לדעתך.
מאמין שירדת לסוף דעתי.
שבת של אור.

והאדם נקרא הנפש ונשמת החיים של

ריבוא רבבות עולמות… ולזאת, לו לבדו ניתנה משפט הבחירה, להטות עצמו ואת העולמות לאיזה צד אשר יחפוץ".
(רבי חיים מוולוז'ין, בעל "נפש החיים")

משהו שפרי מגדים הביא

למעלה