המדריך למתלונן המתחיל

dino_din

New member
המדריך למתלונן המתחיל

המדריך למתלונן המתחיל / מאת דינו דין למרות שקיימים ספרים רבים בנושא (כגון - "זן ואומנות התלונות" מאת סנופה, "1001 תלונות וקיטורים" מאת עדן, "כל מה שרצית לדעת על תלונות ולא היה לך ז*ן לשאול" מאת אופטי ו"איך לחלוב פרה בלי להתלכלך" מאת מרפי) הרגשתי שהנושא לא הופנם אצל מתלוננים צעירים רבים. כמו כל דבר בחיים, גם התלונה מתחלקת לשלושה חלקים : התחלה, אמצע וסוף (לא בהכרח בסדר הזה). מטרת ההתחלה היא להציג את עצמך ולהסביר לעולם למה אתה הכי מסכן (או לפחות השני הכי מסכן כי כנף הכי מסכנה בעולם) וכמה רע לך בחיים (הדג זהב האהוב מת בפתאומיות, מצאת את הכרטיס הזוכה בלוטו יום אחרי שפג תוקפו או שקפצת באנג´י מגובה 250 מטר ובדרך מצאת מדבקה בקצה החוט שאומרת "חבל באנגי´ מקצועי. 260 מטר של הנאה" וכמובן שאז ניזכרת שאישתך שכחה לשלוח את הטפסים של הביטוח למקרה תאונה). זהו, עכשיו כשברור לעולם כמה אתה מסכן אפשר להתחיל. קודם כל, אף פעם אל תתלונן על משהו רציני - זה לא מעניין אף אחד ! עדיף לשבת בבית ולהכין טיוטות של התלונה לפני כדי למנוע אי נעימיות. גם אם הדבר מצריך להסתגר בחדר במשך שבוע (אל תדאג אם החדר יראה כמו שדה קרב אחר כך...תמיד אפשר להזמין את אפרת* לנקות בסוף). טיוטא של תלונה טובה יכולה להיות שווה המון כסף יום אחד. עכשיו עליך להביא הוכחות חותכות לתלונתך כדי שהיא תיהייה אמינה (משפטים כמו : "נשבע לכם", "באימ אימא שלי" ו"מילה שלי אח´שלי" הם קבילים בהחלט). אגב, למקרה שאתה דואג להיגיון שבתלונה - תהייה רגוע, אין שום צורך בהיגיון או בשמץ של אמת בתלונה (אנחנו נאמין לכל דבר גם אם תספר שג´וי הגיע למפגש בזמן או שהלומד לעוף איחר בשעתיים ! אם אתה אומר - מי אנחנו שנפקפק ?). זהו, עכשיו עליך לסמן קורבן לתלונה ולשים עליו איקס גדול (רק לא איקס שחור כי אז אתה מסתבך !). איך מסמנים ? פשוט, צריך למצוא משהו שמסמל את הקורבן בצורה ברורה (כמו שאורז מסמל סינים ואת היפנים מסמל המאכל הלאומי שלהם - צ´ושי !). בחירת קורבן היא משימה קשה מאחר וישנם הרבה קורבנות מקצועיים שיתלוננו חזרה ואז אתה בצרות. אם אתה עדיין חדש ולא מכיר את העסק, הכי טוב ללכת על בטוח ולסיים את התלונה כך ---> ליטון אשם ! עם זה אי אפשר לטעות. בהצלחה, דינו דין. >תלונות וקיטורים - הוצאה לאור (ולפועל) בע"מ<

כנף

New member
דינו, אני חדשה, אתה יכול לעזור לי

לשים עליך איקס (בלונדיני), בבקשה?

כנף

New member
תשכח מזה!

נתפשר על עיגול תכלת עם קרני חתול סגולים?

Snake Bandage

New member
אפשר להתלונן על משהו?

זה לא צ´ושי, זה סושי. תדייק, בנאדם, תדייק. >_<

../images/Emo6.gif

שמעת צושי? אתה סושי!! >הלומד בטוח שצושי היה מעדיף פלאפל תימני
<

כנף

New member
לא רוצים!

עכשיו נצלה אותו על האש..
>כנף בנקמה מתוקה<

SnoopyS*GirL

New member
לאאאאאאאאא ../images/Emo70.gif

>מחביאה אותו מאחורי הגב שלה< לא לא, לא ניתן!! לא זזים מה--צושי חיחיחי

Efrat*

New member
כנף!!! אני המו-מה!! ../images/Emo12.gif

גם אוכלת לי ת´דגיג, גם מאיימת על הדגיג השני.. וגם צולה על האש את צושי???????????????? את צריכה טיפול במיידי מותק!! לכי לפינה בינתיים ותתביישי שם בשקט מוחלט! אפרת >תוהה מה עובר לכנף בראש המעוך
שלה<

כנף

New member
סנופ, טוב שגילית לי.. ../images/Emo6.gif

בטח, אחרי שצליתם אותי על המנגל שלכם (ואני כבר לא מדברת על לשרוף, סנופה!) - ולא פעם אחת!!! - הגיע הזמן לנקום את נקמתי המתוקה! צוש
למנגל! >כנף כבר ממש רעבה<

מי זה שצלה אותך??../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

ולמה לא נתנו לי לטעום? >הלומד מעדיף את כנף בדבש<

כנף

New member
בדבש???

לא בבית שלי! וגם לא בלטרון או ביער בן שמן!! מה מי? צושי צלה! ועוד ניגנו ושרו סביב מנגלי! >כל צושי בא יומו<

למה להתלונן ?

אמנם יש הבדל בין צושי לסושי, אבל כל אחד מאיתנו הוא חלק בשרשרת המזון חוץ מזה, לטעות זה אנושי, לא קרה שום דבר. צושי >בדרך כלל מקבל טעויות של חדשים בהבנה, אבל הערב הרוטווילר שלו צריך לאכול<

דינוש

אממ לא נעים לי אבל,יש סקר, אצלנו, למעלה,צד שמאל יופי בדיוק שם. ובסקר הזה עד כה ברור לכולם שאני הכי מסכנה , וסנופה גם. אז השלב הזה בתלונה מיותר. וברור שליטון אשם כי הוא לא עידכן אותך קודם! >עדן ההכי מסכנה<

כנף

New member
כתוב בפירוש,

שהסקר אינו מייצג!! >כנף בכלל לא הצביעה<

dino_din

New member
בטח שכנף הכי מסכנה !!!

למה את בכלל ערה בכזו שעה ? אבא לא מרשה, פיפי ולישון ! מחר לימודים !!!! אגב, סקר זה כלי שעוזר לאנשים שלא יכולים להחליט לבד לקבל החלטה בעזרת אנשים אחרים. לי אין את הבעיה הזו, אני החלטתי לבד ---> כנף הכי מסכנה. נקודה סוף ויכוח. דינו. >מפגין פיקודיות<

כנף

New member
עבור ד"ר דינו.

פירוט סיבות על דבר מסכנותי יתקבל בברכה בין השעות 2 ל-4. כך אוכל לתבוע אותך על הפרעה, במקרה שנאומך יחרוג מהזמן שהוקצב לו. 30 שניות, זוז! >מפגינה מפכ"לות<

למעלה