המדריך לוריאנט ההודי- פחות גרוע מהפאניקה שיוצרים בתקשורת

PrivateBaldrick

Active member
מחלה שגילו שנגרמת בגלל החיסון של פייזר.

צילום מסך (86443).png
לא מבין אם אתה מדבר על הילד בן ה12 שלא חוסן, או הילד בן ה17 שהיה חולה הרבה הרבה לפני החיסון.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מבין אם אתה מדבר על הילד בן ה12 שלא חוסן, או הילד בן ה17 שהיה חולה הרבה הרבה לפני החיסון.
ברור שאתה לא מבין, צר לי אך אין לי הכשרה של חינוך מיוחד בכדי שאוכל להסביר לך.
פנה למטפל שלך לעזרה.
כמו כן, שיחליף לך את המשקפיים, כי אין לי מושג, איפה ראית בן 17?
אגב, גם אם תכתוב עוד אלף פעמים שהוא לא חוסן, זה לא יהפוך את זה לנכון כי הכל כתוב בקישורים שצירפתי ורק בור כמוך לא מצליח להבין את הנקרא, אולי תבקש מהמטפל שלך שיקריא לך?

PrivateBaldrick

Active member
ברור שאתה לא מבין, צר לי אך אין לי הכשרה של חינוך מיוחד בכדי שאוכל להסביר לך.
פנה למטפל שלך לעזרה.
כמו כן, שיחליף לך את המשקפיים, כי אין לי מושג, איפה ראית בן 17?
אגב, גם אם תכתוב עוד אלף פעמים שהוא לא חוסן, זה לא יהפוך את זה לנכון כי הכל כתוב בקישורים שצירפתי ורק בור כמוך לא מצליח להבין את הנקרא, אולי תבקש מהמטפל שלך שיקריא לך?
זה מאד פשוט.
יש מקרה אחד של ילד בן 12, לא חוסן לקורונה, שמת בגלל מחלה נשימתית, עליה הכתבה ששלחת והיא לא מדברת על חיסוני קורונה אלא על חיסונים לRSV (ודווקא על זה שצריך להקדים את החיסונים בגלל מקרים כמו הילד הזה).
מקרה שני - ילד בן 17 עם מום בלב מלידה, חוסן בדצמבר, לא היתה לו התדרדרות ישר אחרי החיסון כמו שכתבת (עדיין ממתין שתשלח קישור לטענה הזאת, הרי אתה לא כותב סתם נכון?) עליו שלחת את הקישור לגאון בפייסבוק שכתבה שזה הילד בן ה12 ואתה יש האמנת וגם החלטת שזה אותו אחד.

אז שאלתי למי התייחסת בצילום המסך ששלחת, כי זה לא רלוונטי לאף אחד מהם. מה גם שחיפוש קל בגוגל מראה שגם מה שיש בצילום המסך שלך התברר כלא נכון בעליל.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה מאד פשוט.
יש מקרה אחד של ילד בן 12, לא חוסן לקורונה, שמת בגלל מחלה נשימתית, עליה הכתבה ששלחת והיא לא מדברת על חיסוני קורונה אלא על חיסונים לRSV (ודווקא על זה שצריך להקדים את החיסונים בגלל מקרים כמו הילד הזה).
מקרה שני - ילד בן 17 עם מום בלב מלידה, חוסן בדצמבר, לא היתה לו התדרדרות ישר אחרי החיסון כמו שכתבת (עדיין ממתין שתשלח קישור לטענה הזאת, הרי אתה לא כותב סתם נכון?) עליו שלחת את הקישור לגאון בפייסבוק שכתבה שזה הילד בן ה12 ואתה יש האמנת וגם החלטת שזה אותו אחד.
אכן, זה מאוד פשוט, זה אותו מקרה שאתה פשוט ממציא לך מקרה אחר עם גיל אחר שרק היצור הדימיוני שאתה מאמין בו יודע מהיכן הקרצת אותו.
הגאון בפייסבוק, הוא דובר העירייה.
מה גם שחיפוש קל בגוגל מראה שגם מה שיש בצילום המסך שלך התברר כלא נכון בעליל.
בגלל זה לא צירפת את אשר מצאת? |פינוקיו|

PrivateBaldrick

Active member
אכן, זה מאוד פשוט, זה אותו מקרה שאתה פשוט ממציא לך מקרה אחר עם גיל אחר שרק היצור הדימיוני שאתה מאמין בו יודע מהיכן הקרצת אותו.
הגאון בפייסבוק, הוא דובר העירייה.
לא. הגאון אותו ציינתי זאת ההיא שכתבה שזה הילד בן ה12, בעוד שדובר העירייה דיבר על מישהו אחר מכיתה י"א. שמות דומים אבל וואלה, כבר הסברתי לך כמה פעמים שמדובר בילדים שונים ורק מטומטם כמוך לא מסוגל לקלוט זאת.
בגלל זה לא צירפת את אשר מצאת? |פינוקיו|
תזהר מהקישור. יש בו עובדות מדעיות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא. הגאון אותו ציינתי זאת ההיא שכתבה שזה הילד בן ה12, בעוד שדובר העירייה דיבר על מישהו אחר מכיתה י"א. שמות דומים אבל וואלה, כבר הסברתי לך כמה פעמים שמדובר בילדים שונים ורק מטומטם כמוך לא מסוגל לקלוט זאת.

תזהר מהקישור. יש בו עובדות מדעיות.
מקווה שראית, עכשיו, את הכתבה הנרחבת על שיראל, בת 22 שמתה לאחר קבלת החיסון השני לאחר שהצוות הרפואי בבי"ח זיו, בדומה לחבר'ה מהמידעת שלך, היה אדיש למימצאים והשוו את הדלקת בשריר הלב לדלקת בכתף כי כמובן, אי אפשר למות מחיסון|לא|
יש מי שחושב שהוא מחזיק בעובדות ויש את העובדות המצערות של המוות מהחיסון :(

PrivateBaldrick

Active member
מקווה שראית, עכשיו, את הכתבה הנרחבת על שיראל, בת 22 שמתה לאחר קבלת החיסון השני לאחר שהצוות הרפואי בבי"ח זיו, בדומה לחבר'ה מהמידעת שלך, היה אדיש למימצאים והשוו את הדלקת בשריר הלב לדלקת בכתף כי כמובן, אי אפשר למות מחיסון|לא|
יש מי שחושב שהוא מחזיק בעובדות ויש את העובדות המצערות של המוות מהחיסון :(
יש תופעות לוואי, כתוב שם שהיא קיבלה טיפול רפואי לא טוב. עדיין זה סיכון של פחות מ1 למיליון, לעומת הסיכוי הגבוה פי כמה וכמה למות מקורונה.
אבל תמשיך, עדיין ממתין שתראה מקור שאומר ש4 ימים אחרי החיסון הילד בן ה17 התחיל להתדרדר. אתה הרי בטח לא ממציא שטויות נכון?

דיברגנט חדש

Well-known member
יש תופעות לוואי, כתוב שם שהיא קיבלה טיפול רפואי לא טוב. עדיין זה סיכון של פחות מ1 למיליון, לעומת הסיכוי הגבוה פי כמה וכמה למות מקורונה.
אבל תמשיך, עדיין ממתין שתראה מקור שאומר ש4 ימים אחרי החיסון הילד בן ה17 התחיל להתדרדר. אתה הרי בטח לא ממציא שטויות נכון?
צר לי, אך אני לא יכול להביא מקור לפנטזיות שלך, אני ציינתי בן 12 וזה שאתה ממציא על בן 17, אין לי מה לעשות עם זה.
למקרה המדובר שהיה אתמול בחדשות ערוץ 13 (רשת), הסיבה שקיבלה טיפול לא טוב היא מפני שהצוות הרפואי התייחס לניזקי החיסון כפי שאתה מתייחס אליהם וגם אתר המידעת שלך :(

PrivateBaldrick

Active member
קודם כל המקרה המדובר היה כבר לפני 3 חודשים, לא אתמול. אבל למי אכפת.

דבר שני, כנראה שהבנתי שאתה כבר בכוונה מתעלם מעובדות אפילו כשאתה יודע שאתה טועה, אתה צירפת את הקישור הזה:

המטומטמת שהעלתה את זה, מציינת שמדובר בילד בן 12 שנפטר לפני 4 ימים, אבל עובדתית הילד בן ה12 שנפטר לפני 4 ימים לא חוסן, בעוד שהצילום הודעה שהיא מראה שם היא בכלל על ילד אחר, בכיתה י"א, שחוסן לפני חצי שנה. זה הכל. אני בטוח שגם אתה כבר הבנת את זה, אבל אתה לא מסוגל להגיד לעצמך "וואלה אני עוקב אחרי חלאה שקרנית שרוקדת על דם של ילדים אפילו בלי קשר לחיסונים", אז אתה ממשיך להגיד שאין ילד בכיתה י"א, וכל ההודעה המצולמת היא על אותו בן 12, כי תכלס גם אתה מעוניין לרקוד על דם של ילדים ולהמציא שקרים רק כי אתה בעד מחלות. אני סיימתי, מוזמן להמשיך להפיץ פה את חיבתך למחלות, תאוריות קונספירציה ושאר החרא שאתה נהנה לשחות בו.

עדיין ממתין למקור שלך שהוא התחיל להתדרדר 4 ימים אחרי החיסון.

דיברגנט חדש

Well-known member
קודם כל המקרה המדובר היה כבר לפני 3 חודשים, לא אתמול. אבל למי אכפת.
המקרה המדובר התחיל לפני 3 חודשים ב-18.3.21 אך אתמול שודרה הכתבה ברשת במהדורת החדשות.
הצילום הודעה שהיא מראה שם היא בכלל על ילד אחר, בכיתה י"א
אם אין שם כתב סתרים, אין לי מושג, מהיכן הבאת שמדובר בילד בכיתה י"א?
אני יודע שאתה אתאיסט גמור, שלא יודע מה זאת הפטרה של בר מצווה, אחרת היית יודע שמדור בילד בן 12 שמתכונן לעליית התורה שלו.

dory30

Well-known member
הכל בגלל חיסוני הילדים, משרד הבריאות רואה שאין הענות גבוהה לחיסון, אז יוצר הפחדות, כל זאת במטרה שלפני תחילת הלימודים בספטמבר, רובם המוחלט של הילדים יתחסן, לכן הוא הצהיר על המלצה גורפת לחסן ילדים.
לא אמרתי שזאת סערה בכוס מים, אלא שצריך לנהוג במידת האחריות המתבקשת. כידוע לך, אני לא מכחיש קורונה ובמהלך הסגרים כתבתי נגדם חדשות לבקרים (נגד המכחישים).

למעלה