המדריך השלם - איך למצוץ כמו שצריך

gilgoolon

New member
המדריך השלם - איך למצוץ כמו שצריך

ראיתי שהרבה מאוד מכן רוצות אבל לא יודעות... לכן החלטתי לכתוב כאן מן מעט הידע(הלא רב) שצברתי בחיי ובתקווה שזה יעזור לכן בעינוג בן הזוג... ואם הדברים קצת בוטים אז סליחה מראש..... גברים אוהבים שמוצצים להם...זה לא סוד וכל נערה מתבגרת מגלה זאת במערכת היחסים הראשונה שלה, אבל מה לעשות שאף אחת(ואין לנו תלונה על כך) לא נולדה ידענית באיך כמה ולמה.... כאן אני אשתדל לעזור... אני אנסה לתת כמה אנקדוטות לגבי איך כמה ולמה... - אין גבר שלא יכול לגמור ממציצה מכיר הרבה שהיו כאלה עד אשר באה זו שנתנה להם את המציצה של חייהם..... - אם את לא אוהבת למצוץ, אז אל תעשי את זה....אנחנו נרגיש מיד...תארו לעצמכן את הנשקן הגרוע ביותר שהיה לכן...זה בדיוק ככה.... - אם כבר החלטת שאת אוהבת , אז עד הסוף.... תאהבי אותו(את הזין), תרצי אותו, תחשקי בו......נסי להתייחס למציצה כדבר הכי טוב שקרה לך באותו יום... שמעתי פעם משל טוב בסרט על הסיטואציה - התנהגי כמו עיוורת שכל מציצה ומציצה מקרבת אותה אל האור... שכל מציצה מחיה אותה.. - אל תהיי מונוטונית, שני קצב...שני תנוחה... לקקי....מצצי....אל תרדימי.... - דיר באלאק ....אבל דיר באלאק... לגעת אפילו בטעות עם השיניים. גם אם נגמור בסוף את תיזכרי כ-"זאת שנשכה לי את הזין".... - חשוב מאוד! שמרי על קשר עין. מבט חודר וסקסי לעיני הנימצץ פשוט עושה לו את זה.... - ליקוק הכיפה זה נחמד מאד וכיף, אבל אנחנו רוצים שכל הזין יקבל יחס, השתדלי למצוץ את כולו, וידוע על כאלה שגם נעזרות בגרון כשנגמר המקום(כן,כן) - נסי לייעל את השימוש ביד. להחזיק את הזין גם אנחנו יכולים. אפשר ללטף ולשחק עם הביצים(בעדינות...) וגם(אם הוא אוהב) בפי הטבעת... - אנחנו מאד אוהבים להסתכל עליכן מלמעלה. העמידי את בן זוגך ורדי על הבירכיים..(עיניים למעלה) נראה לי שדי כיסיתי את ענין המציצה...אשמח אם תזכירו לי עוד דברים ששכחתי.... עכשיו יש את הסיפור אם הפליטה....מה עושים אז...? בנות! הקשיבו הקשיבו..... אנחנו מתים,חולים,חולמים,רוצים,חושקים..... לגמור לכן בפה/פנים..... דפוקים אנחנו אבל ככה זה......אבל אחת השאלות שחשובות לנו הן..."בולעת או לא בולעת?".... וגם פה יש תורה שלמה.... ותנו לי לעזור לכן לצאת גדולות גם בלי לבלוע(לפחות לא הכל)... זה יכול להפוך אתכן מעוד מוצצת למוצצת של הלייף...... - בתור התחלה, אם זה מגעיל אתכן..אל תעשו...מאותה סיבה שהוזכרה למעלה.. אם כבר עושים... - ברגע הפליטה, אל תמשיכי למצוץ...הסתכלי לו בעיניו ועשי לו ביד.... כווני את כל מה שנפלט על פנייך ולתוך פיך הפעור...תראי לו שחיכית לרגע הזה כמו מי שצמאה למים באמצע המדבר.... - ברגע שסיימת "לסחוט" הכל, עד הטיפה האחרונה(כאן בא השו"ס), תפלטי מפיך הכל על הזין שלו......כמובן לא בגועל אלא בחושניות, סקסיות (ואם יורשה לי) זנותיות... - אחרי שהזין שלו ספוג כולו בנוזל החיים, לקקי ומצצי אותו....בעדינות...בעדינות.... כמו שאת יודעת המקום נעשה מאוד רגיש אחרי שגומרים..... - המציצה יכולה להימשך עוד קצת ..... עד שיגיע למנוחה שלו...הקשיבי כל העת לקצב שלו ולרגישות שלו.... - בסוף נקי את פיך ואת פנייך (יכול להיות שלחלקנו יהיה מגעיל לנשק אותך עם כל זה עלייך...חולני קצת, אבל רציתם את האמת לא?)....אבל רק בסוף....אל תראי לו שזה מגעיל אותך או משהו כזה...זה יכול להרוס את הכל...... זהו בנות....אני אשמח לתגובות......ולעצות לשיפור.... שיהיה לכן רק טוב

nirdagan

New member
צריך להוסיף את זה לנוסח הכתובה

בתור פמיניסט אני סבור שהכתובה שמטילה חובות רק על הגבר זה פאסה, ויש להטיל כמה חובות גם על האישה. אני ממליץ להוסיף את החומר שלך לכתובה הפמיניסטית. ניר

רצית עצות לשיפור......?

אל תעשה לחברתך את מה ששנוא עליך ! אם אותך זה מגעיל ,מה אתה רוצה ממנה ?

m0tek

New member
אוקיי הוצאת לי תמילים מהפה אחי

חזק ואמץ. =)

../images/Emo63.gif../images/Emo95.gif

זה מזכיר לי ספר תפילה!!!!!!!!! בבית כנסת ואני חשבתי.......... לא מתפללים.......איתו רק מברכים!!!!!!!!! עליו

DIZEL XXX

New member
../images/Emo111.gif../images/Emo92.gif../images/Emo111.gif

תמיד עדיף,מין בטוח אפילו
רצוי ב
...... ..........לו היה לי הידע שלך ב מ צ י צ ו ת [אני טוב בליקוקיםֱ
] והיתי גמיש יותר
לא היתי צריך אף
חה חה חה חה ......

26שיר

New member
תודה ../images/Emo140.gif

באמת קראתי הפנמתי ואדאג לבצע בהזדמנות הקרובה. כל יום לומדים משהו חדש.

גדש

New member
מעניין...

מעניין עם אתה מספיק גבר. נראה אותך כותב לנו (לגברים) מדריך הירידה המושלם. אני יודע שאני לא צריך (נכון צנוע, כבר קיבלתי מספיק קומפלמנטים) אבל אולי משהוא רוצה שעור. אווו יותר טוב, שמשהי תכתוב... זה יהיה מעניין. רק בשביל הסדר הטוב, אני לא כותב כי אני לא כותב טוב כל כך וגם כדי לכתוב את זה לוקח לי 15 דקות לכן אני מוותר, SORRY בנות.

המדריך לצולל

בד"כ אני לא בעד מדריכים למיניהם, פשוט כי אני חושבת שאיש איש וטעמו הוא. למשל, הפרטנר שלי לסקס דווקא לא אוהב שמסתכלים לו בעיניים בזמן המציצה, בניגוד למה שכתב למעלה גילגולון במדריך למוצצת. סתם דוגמה קטנה. אבל… בכל זאת. אף אחד לא נולד עם הידע המושלם בסקס. אז אולי כמה טיפים לגברים שיורדים, למרות שאני די בטוחה שלרוב, אם לא לכולם, לא אחדש הרבה. ורק הערה קטנה לשם הדגשה: הכל תלוי בטעם אישי. אוקיי? עכשיו שהדגשתי את זה, אפשר להתחיל: 1. אל תתייחס לזה כאל טורח מייגע. ירידה לא חייבת להיות משחק מקדים כדי לחמם את הפרטנרית. בחורות גומרות מזה. ביג טיים. תעשה את זה בכיף. 2. אל תעיר הערות לפני, בזמן או אחרי הירידה על כמה שאתה לא ממש מת על מיצי כוס, כי הם לא טעימים לך, כי הם מרים או כי אין להם טעם של שוקולד. זה מה יש, בוביק. דיל ווית´ איט. גם השפיך שלך הוא לא בדיוק נקטר אלים. ובכל זאת חלקנו בולעות אותו, או לפחות טועמות. 3. אזור הגירוי של רוב הבנות הוא הדגדגן. אין מה לחפש אותו הרבה. הוא שם והוא בולט. השתמש בדמיון שלך: לקק אותו, מצוץ אותו ואתה יכול גם קצת לנשוך אותו (בעדינות!!!), כל המוסיף ממש לא גורע במקרה זה. 4. אם אתה כבר מחליט להגיע לאזור הנרתיק ואתה באמת לא מת על מיצי כוס - עשה זאת בתחילת הירידה, לפני שהפרטנרית "מרטיבה". כך לא תצטרך להתמודד עם הנוזלים. 5. אם אנחנו כבר שם - אתה יכול בהחלט להחדיר לשון. זה מאוד נעים. אבל הכי נעים זה להחדיר לשם אצבעות בזמן מציצת הדגדגן. 6. שים לב לתגובות של הפרטנרית. לפעמים יש מצב של גירוי יתר. מכיר את זה שבחורה ממשיכה למצוץ לך מיד אחרי שאתה גומר ואתה לא יכול לשאת את זה? אז גם לנו יש את זה. הדגדגן הוא רגיש מאוד, הפעל עליו לחץ מתון, לא יותר. ועוד דבר אחד בנושא הזה - יש כאלה שיכולות להמשיך לחדירה עצמה מיד אחרי שהן גומרות. יש כאלה שממש, אבל ממש לא. שוב: הקשב לפרטנרית שלך. 7. זה לוקח זמן. אל תתחיל 5 דקות לפני הדרבי הכי חשוב בהיסטוריה של הכדורגל. זה פשוט לא יילך. אוקיי, ועכשיו שסיימנו את החלק הזה, כמה הערות קטנות לבנות: 1. להתקלח לפני. נכון שזה נשמע אבסורדי? ובכל זאת, אני ממשיכה לשמוע סיפורי זוועה מדידיי הגברים על כל מיני בחורות שהריחו כמו דגים שעמדו יומיים בשמש של אוגוסט… 2. למה לא לגלח בעצם? הייתן רוצות ששיערות ערווה ייתקעו לכן בשיניים כשאתן מוצצות? זה פשוט לא נחמד. ומניסיון - כשאין שיערות באיזור - כל העסק הופך להיות מענג יותר עבורכן. לפחות תחשבו על זה. 3. דברו. זה אחד הדברים שאנחנו הרי הכי טובות בהם - דיבור. תגידו מה לא, ומה כן, כן, כן, עוד, עוד, עוד… זה הרי לטובתנו. כל המתביישת - מתייבשת. וחבל.

גולן בן

New member
כן אחותיייי אני אוסיף ברשות

אני אנסה להוסיף כאן עוד כמה דברים שיכולים להוסיף (לא כולן אוהבות את זה ) אני אשמח לשמוע תגובות מבחורות. - עוד אפשרות במהלך הליקוק אפשר להוסיף הוצאת אוויר על הדגדגן גיליתי שזה מטריף בחורות. - את דיברת על ליקוק החור של הכוס אפשר בשלב מסויים לדחוף אוויר חזק לשם דבר שגם מגניב עלי להזהיר לא לעשות את זה בתחילת הקשר אלה רק כאשר אתם מרגישים נוח אחד עם השני הדבר גורם להשמעת כולות לא נעימים כאשר האוויר יוצא החוצה אבל ההרגשה אצל הבחורה זה חבל על הזמן. - דבר נוסף אפשר להוסיף סוכריות קופצות על בדגדגן תוך כדי הליקוק שווה לנסות. - ולנועזים שבחבורה ירידה תוך כדי ליקוק לחור של התחת יכול להטריף את הבחורה לא פחות הרי אנחנו הגברים מתים על זה. טוב אני חושב שחשפתי יותר מידי הרי אתם לא ממש מצפים שאני אתן עוד טיפים לקח לי שנים של ירידות בכדי לפתח את כל השיטות לכן חרמנים וחרמניות תפעילו את הדמיון כל אפשרי מקווה ששפכתי קצת

גדש

New member
בהחלט

בהחלט לא חידשת הרבה אבל טוב שזה כתוב. אני מסכים ב 1000000% שהביישנים .....צאו מזה, הרעיון הוא עינוג... לעזור אחד לשני..כדי שיהיה סבבה !

sunshy69

New member
כל הכבוד

את פשוט מלכה.... כן ירבו כמוך. עכשיו אני הולך לחפש לי כוס שאוכל ללקק אותו

מצויין ../images/Emo70.gif מעולה ../images/Emo70.gif גדול ../images/Emo70.gif

אחלה מדריך אין מה להוסיף !!!!!!!!
דנה נושנושית :)

the M

New member
אני גם רוצה להביע תמיכה במדריך ../images/Emo98.gif../images/Emo45.gif

מאד מאלף גיל גולון רק רציתי לשאלך

אם מישהי אוהבת למצוץ אבל לא לבלוע זרעים או לא זרעים על הפנים מה אז? גם אז היא פסולה?

וחוצמזה שניכם כותבי המדריכים

גרמתם לי לעשר דקות של צחוק משחרר ממש נחמד ומצחיק איך שכתבתם את זה בין אם זה נכון או לא או נכון לכל מי שזה נכון כל הכבוד להעזה לזאת שכתבה על מיצי הכוס זה חומר למחשבה משום שגברים שאני פגשתיושאלתי אם הריח לא דוחה אותם תמיד הכחישו מכל וכל שזה דוחה ואמרו שזה נעים להם וטעים להם אולי כדאי לשים שם מאכלים טעימים (גלידה למשל) שאפשר ללקק וזה יקל על הרגישים במיוחד

גדש

New member
מה ???

מה קשה (מעניין), אז את מבקשת ודורשת בלי זרעים על הפנים ו\או בתוך הפה. אם את לא אוהבת את זה, אין שום סיבה שזה יקרה.

the M

New member
אלא,כמובן....../images/Emo98.gif

אם תהיי ילדה רעה מאד....

למעלה