המדד יחזור <1400 וימשיך לכיוון 1395 אחרי הפקי

ב נ י 2007

New member
מקווה מאוד בשבילך ומאחל לך לצאת במהרה

מהמלכודת שטמנו לך הכרישים הגדולים.

tomgoldy91

New member
איך אתה ודע שזה קורה בשעה שתיים?

אני לא מבין איך אנשים מתיימרים לדעת דברים כאלה בעיקר בהיבטי זמן. מה אומר שזה יקרה בשתיים?

ב נ י 2007

New member
הבן אדם מנחש וסביר להניח שהמדד עומד על 0.15-

0.10 שהמדד יבקר באדום זה לא ניחוש פרוע אבל שוב זה הימור.

אחרי1400 אי אפשר לשחק מול ארביטרג וחוזה אדום!

ולהישאר ירוקים ולכן מי שלא קנה פוטים במדד 1403 הוא ממש טיפש לנו היה לא יכלנו לקנות עוד

tomgoldy91

New member
אני לא מבין את הקטע של ארביטרז

בגלל שהחוזים אדומים בNY עכשיו כאילו? כי הארביטרז שנוצר זה ממה שהיה אתמול לא? היום יום חדש

ב נ י 2007

New member
עדיף לך לא להבין כלום ככול שתבין יותר ככה

תפסיד יותר..מי שקובע לאן המדד יגיע אלו הכרישים הגדולים ויש כאלו 5-7 בשוק שמווסתים את השוק כאוות נפשם..ואני מדבר על כרישים שסוחרים במליוני שקלים ביום במעו"ף ומי שחושב שאני מדמיין או חולם לבריאות .

ב נ י 2007

New member
לא פרטיים שיושבים במשרדים מפוארים

ולדעתי חלקם עובד עם בנקים שנותנים להם אשראי בלתי מוגבל תותחים במעו"ף כל השאר שסוחרים כאן הם מהמרים נטו כמו בקזינו 99% מהם ימחקו עם הזמן במוקדם או במאוחר.

ב נ י 2007

New member
טוב אני יוצא לשעת כושר מקווה מאוד לחזור לכאן

לנעילה ולמצע את התיק ההשקעות שלך ומקווה מאוד שתקזז את ההפסדים במהרה. מחזיק לך אצבעות שתצא מהמלכודת דבש שטמנו לך הכרישים.

ב נ י 2007

New member
סיכום יומי לסוחר עוד הפסד אדיר כולל הפוטים

שרכש היום 10פוט 1400 ב790שקל צנחו ל640 שקל רק על הרכישה הזאת 1500שקל הפסד..הפסד כולל על התיק כמעט50% על הרבה מאוד כסף מצער מאוד שלא הפעלת סטופלוס. זה שבוע שתירצה לשכוח אותו מהר.

ב נ י 2007

New member
תיקון קל התיק שלך בבוקר היה בהפסד של28% לפני

פתיחת המסחר לזה נוסיף עוד14% הפסד היום+3% על הפסד הפוטים שנרכשו הבוקר ב790 הפסד כולל על התיק 45%- ואני יוצא עוד לאר"ג איתך.

למעלה