המדד האמיתי עלה השנה בכ 5% ממש לא 2.7%

מצב
הנושא נעול.

abc40

New member

תבינו חבר'ה שיש השלכות כלכליות/פוליטיות/אישיות/תפעוליות/ביצועיות וכו' למצב שבו המדד חוצה את הגבול העליון ולכן אפילו אם היעד העליון היה 2% אזי המדד היה עולה 1.7%

אלוני.

New member
המדד האישי שלי עלה ב 10-15% השנה

תבינו חבר'ה שיש השלכות כלכליות/פוליטיות/אישיות/תפעוליות/ביצועיות וכו' למצב שבו המדד חוצה את הגבול העליון ולכן אפילו אם היעד העליון היה 2% אזי המדד היה עולה 1.7%
ואז מתפרסם מדד של0.1 או 0.4 והריבית זזה ב 0.25 בדרמטיות כאילו למישהו באמת איכפת תוך כדי, באותה תקופה , המט"ח מתנהג כמניה עצבנית, הבורסה טסה, אגח של מדינות נסחר בתשואה צנועה של 7-8% ויש הרואים בזה הצלחה, מיכל דלק עולה 500 שקל וליטר מים בבית הפך לשיעור בכלכלה

Godu

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ואז מתפרסם מדד של0.1 או 0.4 והריבית זזה ב 0.25 בדרמטיות כאילו למישהו באמת איכפת תוך כדי, באותה תקופה , המט"ח מתנהג כמניה עצבנית, הבורסה טסה, אגח של מדינות נסחר בתשואה צנועה של 7-8% ויש הרואים בזה הצלחה, מיכל דלק עולה 500 שקל וליטר מים בבית הפך לשיעור בכלכלה

זאת צריכה להיות הכותרת הראשית בעיתון

רואי555

New member
ב-2007 כבר טענתי את זה

ב-2007 כבר טענתי את זה
בפורופ כלכלנים של תפוז בלי ללמוד שיעוד אחד בכלכלה המנהל הכלכלן אמר שאני סוכן סורי וקיבלתי חסימה..

adirbl

New member
מרכיבים מדד איך שבא להם

מרכיבים מדד איך שבא להם
טוב שהם לא פירסמו שמדד עלה רק ב1% מחירי הדירות זינקו בטירוף אבל היי,הטיסות לחו"ל הוזלו...

talido

New member
קונספירציות

קונספירציות
יש מרכיבים למדד והם לא משתנים כל פעם שבא למישהו. בואו נרגע... אגב, באותה נשימה ציינו שלעשירון העליון הדד עלה ב2.2 ולתחתון במעל 3 אחוז. או במילים אחרות, כל אחד חש במדד אחר בהתאם לאופי הצריכה שלו. אני צורך המון ירקות ומחפש דירה. מהצד שלי ניראה כאילו העולם השתגע.

אלוני.

New member
מדד לא רלוונטי

קונספירציות
יש מרכיבים למדד והם לא משתנים כל פעם שבא למישהו. בואו נרגע... אגב, באותה נשימה ציינו שלעשירון העליון הדד עלה ב2.2 ולתחתון במעל 3 אחוז. או במילים אחרות, כל אחד חש במדד אחר בהתאם לאופי הצריכה שלו. אני צורך המון ירקות ומחפש דירה. מהצד שלי ניראה כאילו העולם השתגע.
מדד לא רלוונטי
אני מחפש את מי שחש שהמדד עלה רק ב2.2 או ב 3 אחוזים. ברור שיש מרכיבים למדד העניין הוא שהם ככל הנראה לא מצליחים לשקף את הסל הממוצע ולא ברור איזה סל הם משקפים.

3718

Member
ראית מה קורה למסכי ה LCD ולמחשבי לפטופ ?

מדד לא רלוונטי
אני מחפש את מי שחש שהמדד עלה רק ב2.2 או ב 3 אחוזים. ברור שיש מרכיבים למדד העניין הוא שהם ככל הנראה לא מצליחים לשקף את הסל הממוצע ולא ברור איזה סל הם משקפים.
תאכל אותם במקום ירקות

אלוני.

New member
אפשרי אבל צריך להיזהר

תאכל אותם במקום ירקות
אפשרי אבל צריך להיזהר
אל תחבר אותם לחשמל כי מחירי החשמל יקזזו את ההישג, וגם תקווה שזה לא מצמיא.

O07

New member
אבל רק מסכים דקים, כדי לשמור על הפיגורה.

תאכל אותם במקום ירקות
אבל רק מסכים דקים, כדי לשמור על הפיגורה.
ולא לאכול מצלמות, הן מוסיפות 5 ק"ג.

falash

New member
יש עובדות ולא "תחושות"

מדד לא רלוונטי
יש עובדות ולא "תחושות"
הרכב המדד: ************* תחבורה ותקשורת 21.1% דיור י20.6% מזון 14.6% חינוך, תרבות ובידור 13.6% אחזקת דירה 9.6% ריהוט וציוד 5.4% שונות 4.3% בריאות 4.3% הלבשה והנעלה 3.4% ירקות ופירות 3.1%

פראסטיק

New member
מאיפה הנתונים?

יש עובדות ולא "תחושות"
הרכב המדד: ************* תחבורה ותקשורת 21.1% דיור י20.6% מזון 14.6% חינוך, תרבות ובידור 13.6% אחזקת דירה 9.6% ריהוט וציוד 5.4% שונות 4.3% בריאות 4.3% הלבשה והנעלה 3.4% ירקות ופירות 3.1%
מאיפה הנתונים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה