המגן של הרכבת מפני טילים: עוד רכבת

מצב
הנושא נעול.

wapy

New member

על פי מערכת הביטחון, קרונות משא ממוגנים יסעו במקביל לקטע המסילה החשוף ליד קיבוץ ארז. גורם בפרויקט: נוכל להפעיל את הרכבת גם בחירום
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4594039,00.html

למה לא חומה ממוגנת?

על פי מערכת הביטחון, קרונות משא ממוגנים יסעו במקביל לקטע המסילה החשוף ליד קיבוץ ארז. גורם בפרויקט: נוכל להפעיל את הרכבת גם בחירום
למה לא חומה ממוגנת?
אני רחוק מלהיות מומחה, אבל לא יכול להיווצר מצב שמהדף הפגיעה ברכבת הממוגנת היא תישמט ותפגע ברכבת הנוסעים?
זה אומר שכמובן תהייה הגבלת מהירות, מה שיקטין את תועלת הקו.
אבל גם אם אני טועה בעניין הזה, מסילה שלמה תהייה תפוסה, מה שאומר ששתי רכבות לא יוכלו לנסוע צפונה ודרומה במקביל, כך שתועלת הקו תקטן בכל מקרה.
הפעלת רכבת שלמה לכל נסיעה בשביל כ-3 עד 4 ק"מ נשמע לי ממש בזבוז.
&nbsp
למה לא לבנות חומה ממוגנת, מאותו חומר שהרכבת תהייה ממוגנת, רק במקום 300 מ', 3 ק"מ. אולי בהתחלה זה יהיה יקר יותר, אבל לטווח הלא מאוד רחוק, זה יהיה משתלם יותר כלכלית (ובטיחותית, אם אתם שואלים אותי).
אולי אפילו קיבוץ ארז ירוויח מהפחתת הרעש מהרכבת.
&nbsp
מה אני מפספס פה?

wapy

New member
וברק"ל קוביה הונגרית בדָוִידְקָה

תראו מה שצבע יכול לעשות: צובעים את הבטונדות בי-ם
בצל הטרור בירושלים, יש מי שמנסה להעלות חיוך קטן על פני התושבים: נוסעי הרכבת הקלה מופתעים בימים האחרונים לגלות שמישהו צייר על הבטונדות שהוצבו בתחנות לשם הגנתם
תחנת הדוידקה - בצילום השני לקבל פרספקטיה על המצב

sweetums

New member
בטונדת "קונספירציה"

בצל הטרור בירושלים, יש מי שמנסה להעלות חיוך קטן על פני התושבים: נוסעי הרכבת הקלה מופתעים בימים האחרונים לגלות שמישהו צייר על הבטונדות שהוצבו בתחנות לשם הגנתם
בטונדת "קונספירציה"
מקור:
https://www.facebook.com/8162351717...0.1416501235./955033944525163/?type=1&theater

wapy

New member
מעיריית ירושלים נמסר בתגובה

נחמד! אהבתי את אמנות הרחוב.
מעיריית ירושלים נמסר בתגובה

מעיריית ירושלים נמסר בתגובה: "אמנים רבים נוספים פנו בבקשה לצייר על הבטונדות, וכעת אגף האומנויות בעירייה בוחן יחד עם זכיינית הרכבת הקלה 'סיטיפס', את המתווה המתאים ביותר באשר לחזות הבטונדות". עם זאת, בעירייה הבטיחו כי לא יינקטו צעדים משפטיים כלפי מי שכבר צייר, אך מבקשים להדגיש שעד שתתקבל החלטה בעניין עדיין מדובר בפעילות בלתי חוקית, שיש להסדיר מראש.

wapy

New member
גם מקבלים ביטוח לאומי - וגם פוגעים בתושבי ירושלים.

גם מקבלים ביטוח לאומי - וגם פוגעים בתושבי ירושלים.

מחסומי הבטון הוצבו בהנחיית מפקד משטרת מחוז ירושלים משה (צ'יקו) אדרי/
מפקד המחוז חדש - לא יודע אם ההנחיה ישירה שלו או רעיון שהגיע מהמפכ"ל.

בכל אופן - מי שלא טיפל בזיקוקין ברעש ובחגיגות בשכונות הערביות המקיפות את ירושלים
במשך חודשים רבים - למרות פניות חוזרות ונשנות של התושבים-
אני עצמי התקשרתי לפחות 5 פעמים מתועדים למשטרה.
שלא יקום היום מופתע על החוצפה של הערבים - גם מקבלים ביטוח לאומי
וגם פוגעים בתושבי ירושלים.
יש לפגוע בכיס של המתפרעים - יש לא מעט רעיונות - אפרט אותם לפני הגורמים המחליטים

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?ForumId=54&MessageId=176934640#curMsg_view_176934640
ראש הממשלה נתניהו צפוי להביא בקרוב הצעת חוק ולפיה ישללו מעמד תושבות והזכויות הסוציאליות למי שעשה מעשה טרור ועבירות חמורות ממניע לאומני. הצעת החוק תחול גם על בני משפחותיהם. נתניהו אמר כי לא יתכן שמי שעושים פעולות טרור נגד מדינת ישראל ייהנו מזכויות כמו ביטוח לאומי.

גם שר הפנים גלעד ארדן פועל בענין והורה לאנשי משרדו לבחון הרחבה של סמכויותיו, כך שיוכל לשלול את תושבות הקבע ואת הזכויות הסוציאליות מתושבי מזרח ירושלים המעודדים טרור ואלימות.
http://www.iba.org.il/bet/bet.aspx?type=1&entity=1056474

davidfainshtein

Member
מנהל
אני רוצה להסתכל בעיניים של הדביל במל"ל

שהמציא את ההזייה הזו.
אגב, אני בטוח שנהגי חטיבת המטענים ישמחו לשמש כמגנים אנושיים. אולי בעצם צריך להכשיר נהגי קטר מחמאס כדי שינהגו בקטרים הללו...
מדהים לאיזו רמה של הזיה אנשים מגיעים בחיפוש פתרונות שווא מתחת לפנס, במקום לעקור את הבעיה מן השורש.

davidfainshtein

Member
מנהל
אגב, כשרואים את זה בעיניים זה נראה הזוי עוד יותר. תאמינו לי.

שהמציא את ההזייה הזו.
אגב, אני בטוח שנהגי חטיבת המטענים ישמחו לשמש כמגנים אנושיים. אולי בעצם צריך להכשיר נהגי קטר מחמאס כדי שינהגו בקטרים הללו...
מדהים לאיזו רמה של הזיה אנשים מגיעים בחיפוש פתרונות שווא מתחת לפנס, במקום לעקור את הבעיה מן השורש.
מפאת בט"ש לא אעלה את התמונות בשלב זה אשר הגיעו לשולחן המערכת.

תמונות כאלה מסתובבות ברשת....הרעיון הזוי וחסר כל תועלת:

מפאת בט"ש לא אעלה את התמונות בשלב זה אשר הגיעו לשולחן המערכת.
גם רעיון "מעיל רוח" על קרונות הזוי ולא ישים. מישהו במערכת הביטחון החליק על השכל....הפתרונות הטכנולוגיים שהם עסוקים בהם בימים אלה וקוראים להם "סודיים" ידועים לנו ולאוייב. אין שום חדש תחת השמש אבל מערכת הביטחון הישראלית חושבת שהיא המציאה את הגלגל...
במקרה של ירי מאסיבי אל עבר רכבת המשא הממגנת, הנזק יהיה עצום לרכבת הנוסעים ויוחמר.
כל הפתרונות הטכנולוגיים הסודיים שעובדים עלייהם כרגע הם ביזבוז זמן ומשאבים יקרים וקיים רק פתרון אחד נכון:
שינו התוואי 750 מטר מזרחה באזור הגשר ! הדבר יצריך הנחת מסילות חדשות לאורך 2.5 ק"מ - עבודה הלוקחת כמה שבועות. לפי הנראה במפה, אין שום מניעה להניח תוואי כזה שיהיה מוסתר לחלוטין מהעיניים הרעות של אנשי החמאס. הצד השני חכם מאיתנו בנושאים לא מעטים והזילזול שלנו ביכולות שלו חייב להיפסק.

davidfainshtein

Member
מנהל
התוואי היחיד שצריך לשנות

גם רעיון "מעיל רוח" על קרונות הזוי ולא ישים. מישהו במערכת הביטחון החליק על השכל....הפתרונות הטכנולוגיים שהם עסוקים בהם בימים אלה וקוראים להם "סודיים" ידועים לנו ולאוייב. אין שום חדש תחת השמש אבל מערכת הביטחון הישראלית חושבת שהיא המציאה את הגלגל...
במקרה של ירי מאסיבי אל עבר רכבת המשא הממגנת, הנזק יהיה עצום לרכבת הנוסעים ויוחמר.
כל הפתרונות הטכנולוגיים הסודיים שעובדים עלייהם כרגע הם ביזבוז זמן ומשאבים יקרים וקיים רק פתרון אחד נכון:
שינו התוואי 750 מטר מזרחה באזור הגשר ! הדבר יצריך הנחת מסילות חדשות לאורך 2.5 ק"מ - עבודה הלוקחת כמה שבועות. לפי הנראה במפה, אין שום מניעה להניח תוואי כזה שיהיה מוסתר לחלוטין מהעיניים הרעות של אנשי החמאס. הצד השני חכם מאיתנו בנושאים לא מעטים והזילזול שלנו ביכולות שלו חייב להיפסק.
התוואי היחיד שצריך לשנות
זה את התוואי של עזה. 750 מטר מערבה יעשה את העבודה.

אתה ''טועה'' בענק!
צריך להזיז את התוואי 5000 מ' מערבה!!!

התוואי היחיד שצריך לשנות
זה את התוואי של עזה. 750 מטר מערבה יעשה את העבודה.
אתה ''טועה'' בענק!
צריך להזיז את התוואי 5000 מ' מערבה!!!
הלוואי ויכולנו להזיז את התוואי עד מעבר לקו החוף באזור הזה, לכיוון הים כמובן....

easylivin

New member
ולא סתם דביליות נקודתית, אלא חלמאות מדינית-בטחונית גורפת

שהמציא את ההזייה הזו.
ולא סתם דביליות נקודתית, אלא חלמאות מדינית-בטחונית גורפת
כלומר, מסוכנת הרבה יותר מכל שאר סוגי החלמאות שאנחנו מכירים... לא מצליח למצוא ניסוח מעודן יותר למה שקורה לאחרונה.
התחושה היא שבמקום נהגי הקטרים כפי שהצעת, אולי עדיף היה לשכור "בטחוניסטים" מהחמאס. וואלה, ייתכן שהם מבינים דבר או שניים שטרם למדנו או שפשוט כבר שכחנו מזמן.

דן תיור

New member
הדביל ממל"ל הוא השר פולישוק

שהמציא את ההזייה הזו.
הדביל ממל"ל הוא השר פולישוק

מצב
הנושא נעול.
למעלה