המגדל הכי גבוהה בצרפת

Building freak

New member
המגדל הכי גבוהה בצרפת

המגדל Tour Sans Fins תוכנן להיות המגדל הכי גבוהה בצרפת ובין הגבוהים בעולם אבל אף פעם לא נבנה. גובהו היה אמור להיות 420 מטר והיו אמורים להיות לו 100 קומות. מחכה לתגובות

reshef

New member
שלא ייבנה! הוא יגמד את אייפל!

ואם כבר מדברים על גוסטב אייפל, הידעת?! שהוא הבנאדם שתיכנן את פסל החירות?

TheIllustrator

New member
לא מדוייק...

הוא תכנן את שלד הפלדה והקונסטרוקציה של פסל החירות... וכן, ידענו את זה!

oren*

New member
ואני חשבתי שהשער של לה-דיפנס

גבוה
איזה יופי של פרוייקט. השאלה היא האם הוא בכלל עוצב כחלק מתוכנית מתאר של צורך בגורד שחקים באותו איזור, או שמא כאיזה שהוא משחק של אדריכל. האם בתוך מאה קומות יש מספיק שטח בכדי לכסות את עלות המבנה, או שמא החליטו על מאה קומות רק בכדי לכבוש את תואר המבנה הגבוה בעולם? קשה לי לראות את פאריז עם מבנה גבוה יותר ממגדל אייפל, מצד שני אולי זה ישלים אותו ויהווה ניגוד. בצד אחד מגדל אייפל באיזור המוזיאונים, בצד השני מגדל בסגנון היי-טק בתוך איזור הלה-דיפנס העתידני. ויוה לה פראנס

TheIllustrator

New member
סתם צעצוע מטופש לעשירים...

הפרוייקט הזה הוא סתם עוד פרוייקט חזיוני. עריית פריז לא תאשר כ"כ בקלות מגדל שייעקוף בגובה את יצירתו של מר גוסטאב אייפל - ובהכרתי עם הרוח האירופאית\צרפתית\פריזאית - מגדל כזה יאושר אך ורק ע"י משאל תושבי העיר - ואלה, לא ייתמכו במגדל כה גבוה. ייתרה מזאת, מגדל כזה יחרבש את כל קו הרקיע האחיד(פחות או יותר), של פריז ויגמד את בשפיץ היחידי בעיר - האייפל. ואם זה לא מספיק... בניין כה גבוהה יהיה נטע זר בכל מקום בעולם בו אין ריכוז אמיתי של גורדי שחקים, ובניין כה גבוה יהיה פשוט לא ריאלי ברוב ערי העולם - בניהן, פריז.

Electrolite

New member
שלא לדבר על זה שהבניין מ-כ-ו-ע-ר

דומה קצת ל CITY GATE. עוד ארובה! איפה היצירתיות, הדמיון, האלגנטיות? האמת היא שהרבה יותר חשוב לי שבניין יהיה אלגנטי מאשר יצירתי וחדשני כי לצערי הרבה פעמים אפשר לתרגם את זה לפלצני...

fireman

New member
ב-י-נ-ג-ו-!!!!!!!

זאת בדיוק המילה שחיפשתי ארובה!!! סיטיגייט והמגדל העדול מעזריאלי פשוט ארובות.....שום דבר מיוחד שום דבר ארכיטקטוני מעניין ראובות בפירוש ארובות....

אושר מ

New member
מצטרפת. הבניין יפה אבל לא מתאים

לפריז. והוא אכן נראה כמו ארובה. מה שיתאים לאזור אחר, לא שם. אהבתי מאוד אבל, את המשחק עם הצבעים...

TheIllustrator

New member
מה קרה לכם???

אני לא מבין מה שהולך פה... מדוע כולם חושבים שהגייט זה ארובה??? באמת ששמעתי המון אנשים אומרים זאת... התיאור המוזר ביותר היה שהגייט דומה לספינה, והחלק העגול זה הארובה...!? למה ארובה??? מה גם שלדעתי מגדלים עגולים הם מאד אלגנטים, בטח כאלה עם כתר - כמו הגייט. ולהזכירכם... ארובה הולכת ומצרה ככל שמגביהים, לא כך עזרי והגייט. ובכלל, מה רע בארובות?
ונקודה אחרונה... מי שמודד את העזריאלים כמספר מגדלים בודדים - טועה! זהו "פרוייקט" הנמדד בסך חלקיו שעולה עשרות מונים ביחס לכל פרט בצורה בודדת. אנא מכם... אתה עושים עוול ליצירתו של עטייה, בבקשה להתייחס למגדלי עזרי כשלושה מגדלים עם שינויי פרופורציה, זוויות וצורות, ולא כשלושה מגדלים הסמוכים זה לזה(בהשוואה לדוגמה, למגדלי פלטינום ומילניום).

fireman

New member
תגיד לי!!

עזריאלי משלם לך תמלוגים?! מה יש לך מה"קופסאות" שלו? אתה יודע מה.....לא ארובה מסננת מגולגלת

TheIllustrator

New member
לא...

אני פשוט נשוי לביתו! LOL
וכבר יותר טוב - תתחיל לתת להם קצת כבוד, יא קנאי!

fireman

New member
בזעאת!

אם אתה לא יודע מרוקאית תמצא לך מרוקאי שיתרגם לך...אם לא תמצא תתקשר אליי אני אפרש לך את זה

למעלה