המברגה הכי משתלמת שראיתי בחיים

phpclub

New member
המברגה הכי משתלמת שראיתי בחיים

מה דעתכם ? אני כמעט בטוח שמזמין את זה, גם אם זה לא יהיה הכי איכותי שבעולם, לעבודות מזדמנות נראה שיעשה את העבודה מצוין.
לבלק & דקר יש טכנולוגיה חדשה, מכשיר אחד עם החלפת ראשים לכלים שונים (יש גם ראש גי'גסאו, משייפת, מסור ועוד):

הכלי הראשי

ראש לאימפקט

נראה אחלה כלי..... מזכיר לי את המקדחה שלהם שקניתי לפני הרבה שנים.....היה אפשר לחבר לה משור, וכרסומים, ואולי עוד דברים שאני כבר לא זוכר.
מאז רכשתי כל כלי בנפרד, כך שהסידור המוצע כאן לא מתאים לי אישית.
מה גם שאני מעדיף תמיד כלים חשמליים, ומתפשר על מברגה נטענת....

train

New member
אותי לימדו שאין ארוחות חינם...

אל תצפה ב- 50 דולר לקבל משהו שמחליף כלים במאות דולרים.

phpclub

New member
מי ציפה ?

אני לא בעל מקצוע, רק עושה דברים בבית מפעם לפעם, אם הייתי יכול להוציא על כלים במאות דולרים הייתי מוציא.
בכל מקרה, זה נראה לי הרבה יותר עדיף מסינים למינהם שמסתובבים, וגם הם עולים כאן יותר יקר מזה.

אישית, מעבר למקדחת הבלק&דקר המהוללת של אבא, רכשתי משייפת שלהם שהזהירו אותי מראש שכנראה שלא תחזיק מעבר לעבודה שייעדתי אותה, ובכל זאת היא החזיקה כבר 3 עבודות ועדיין עובדת.

phpclub

New member
עדכון

אכן בהמלצתך (ואחרים) חיפשתי ב ebay ומצאתי מברגה 20 וולט ליתיום שמישהו קנה מתצוגה בחנות ועכשיו מוכר אותה (קנה לצורך מכירה ולא השתמש בה), הצעתי מחיר של 61$, בטיפשותי הרבה לא ראיתי שהמחיר בהום דיפו למברגה הזאת היא 59 דולר, הנחתי (טעות מרה) שאם ה 12 וולט עולה 49$ אז ה 20 וולט תעלה הרבה יותר.

זכיתי במכרז ועכשיו יש לי להוסיף דמי משלוח של 20 דולר, סה"כ 81 דולר, אפשר להגיד שקצת נדפקתי, אבל בגלל שהמברגה הייתה מתצוגה הפיצוי של החנות היה סוללה נוספת חדשה (שערכה 50$).

עכשיו רק נמתין עד שתגיע.

רוני1955

Active member
מחיר המברגה

זה לא משנה כמה זה עולה בהום דיפו. הם לא שולחים לארץ. שילמת 81 דולר על מברגה של 20 וולט, עם שתי סוללות ליתיום.
תתחדש. הרווחת.
דרך אגב, איזו מברגה זו?

phpclub

New member
לא הבנת אותי

גם הוא לא שולח לארץ, הוא שולח לכתובת בחו"ל (אתר buy2usa או משהו כזה), בגלל זה קצת נדפקתי, יש לי עלות נוספת של בערך 30$ למשלוח ימי לארץ (כחודש ימים).
הוא בדק לגבי עלויות משלוח לארץ, חברה א רוצה 180 דולר וחברה ב רוצה 80 דולר, בכל מקרה עדיף לי להשתמש בשירותיה של חברת buy2usa.
זה מוזר לי עד כמה לפעמים אני נתקל במשלוחים זולים, וכשאני בודק בחברות השילוח בחו"ל תמיד המחירים הם במינימום קרובים למאות דולרים.

המברגה היא אותה מברגה שצירפתי בקישור הראשון (ללא ראש האימפקט שיוזמן בנפרד) רק בגרסת ה 20V
Black & Decker Matrix 20v Lithium Drill Driver W Extra Battery

רוני1955

Active member
לי יש את זאת

http://www.homedepot.com/h_d1/N-5yc...rd=BLACK+&+DECKER+20-Volt+Drill&storeId=10051
היא לא מהירה, 650 סל"ד, אבל מדהימה. חזקה מאד, מאוזנת מאד ביד, הסוללה מחזיקה המון זמן בין הטעינות. גם אם לא השתמשתי חודשיים, לא מאבדת כוח. מה שהזמנת זה מאותה משפחה. אתה תהנה. אני לא יודע איזה מתח אתה צריך למטען. אצלי זה 110 וולט. קניתי שנאי בפחות מ 40 ש"ח, וזה הרכב מנצח. יש לי עוד כמה כלים נטענים שהבאתי מארה"ב, והשנאי הזה משמש לי גם להטענה שלהם.

pavilion123

New member
אתה יכול לומר לי מה ההספק של המטען?

כדי שאוכל לדעת איזה שנאי מ110 ל220 אני צריך לקנות ומה עלותו.

pavilion123

New member
תודה! מוזר...לא כתוב באיזה הספק הוא תומך.

אולי על המטען של המברגה עצמה כתוב כמה הספק נדרש.

phpclub

New member
לרוב מוצרי חשמל פשוטים אינם צורכים הרבה

ולכן כל ממיר מ 220 ל 110 פשוט שקונים בטמבוריה ב 40 שקל יספיק - אני מפעיל איתו CROSS OVER (מפצל תדרי סאונד) כבר יותר משנה וזה עובד נפלא.

אם אתה צריך להפעיל KITCHEN AID זה כבר משהו אחר.

gb228

Active member
כן כתוב

26 וולט-אמפר, שעבור מתח חילופן זה בערך 16 וואט

למעלה