המאמן הזה בהמה ...

המאמן הזה בהמה ...

אין לו שיטת משחק .. כל השחקנים מבולבלים לא עומדים נכון על המרגש וסר נוריאל .. עם הידיים בכיסים אני לא מאשים אותו בהחמצות של השחקים אלא בשיטה .. אין שיטה וחבל על כל הנקודות האלו שאנחנו מחלקים במקום לדרוס את הליגה מסתבכים בתחתית מנשה .. אלק התרגלתם לנצח .. אהההה לא מתבייש עם סגל כזה 12 שניי נצחונות בסיבוב נכשלת או לא הצלחת לא יודע איך תקרא לזה ... קום עכשיו ותעזוב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ אני מייצג כן כמעט את כל הפורום .... אתם מסכימים איתי ?

רואי

New member
לא שאני לא מסכים איתך אבל תדייק ב..

בעובדות: לא כל הסגל הזה עמד לרשותו מתחילת הליגה רוב ה"כבדים" באו מאוחר יותר. אבל זה לא משנה את העובדה שהוא צריך לפנות את מקומו אני אמנם לא מכיר את מנשה אישית אבל אני חייב לציין שהוא נראה אדם חביב מאוד ובן אדם טוב אבל עם כל הכבוד זה לא מביא לנו נקודות ולא לשם כך הביאו אותו נקודה חשובה שאני רוצה לציין היום בסיום המשחק כמה מהאוהדים קראו למנשה להתפטר-באותו זמן ההנהלה היתה במקום ולא הגיבה לקריאות האוהדים-ולא ניסתה לגבות את המאמן או להשתיק את האוהדים לפי דעתי (ואתם תפרשו את זה איך שאתם רוצים) ההנהלה שמחה שהאוהדים העלו את נושא הפיטורים של המאמן על סדר היום (אולי הם לא יודעים איך להפטר ממנו) ולמי שמאשים את השחקנים בתצוגות העלובות ולא את המאמן אני עונה: למה דוד קבדה בהרכב ? ואם הוא כבר בהרכב אז למה באמצע המגרש? למה? איפה דריסיליה? למה הוא לא משחק מאחורי החלוץ? ולמה דחקו את זיו קבדה הצידה? לא שמתם לב שמאז שהוא משחק בצד הוא כבר לא כל כך מועיל? ואני שואל:מה? זיו קבדה הפך שחקן גרוע? לא ולא-המיקום שלו במגרש לא נותן לו לבוא לידי ביטוי.ולמה גורדנה לא משחק יותר למעלה? קרוב לאלעד כהן(המצויין לדעתי) מה כבר יש להפסיד? הרי לנצח אנחנו לא מנצחים אז מה זה כבר משנה? למה הביאו את יוסי, בשביל השם שלו? היום לאחר ההפסד לקרית גת (כן ,זה הפסד) ראיתי את מנשה ות´אמת קצת ריחמתי עליו,רואים שכאב לו ,(ואני אומר את זה מכל הלב, בלי ציניות) אבל מה לעשות, אנו רוצים לנצח יותר מפעם בששה משחקים... ובמיוחד עם סגל כזה... מנשה נראה בן אדם הגון וכולנו מקווים שהוא יסיק את המסקנות לסיום שבוע הבא אנחנו מארחים את הפועל ירושלים אני מקווה שהשחקנים יתאמצו קצת יותר וננסה לעצור את האדומים ולהביך את השחקן שבגד בנו. יהיה טוב...

אני בעד להשאיר את המצב כמו שהוא

הרי גיא לוי לא יבוא ובמקרה הזה מנשה נוריאל הוא ברירת מחדל לא היה במקום כל הקללות נגד מנשה בסיום המשחק אל תשכחו שהיום השחקנים פשוט לא נלחמו נכון אומנם יש למשנה בעיה באיך לתפקד את השחקנים על המגרש אבל יחסית הוא לא כ"כ נכשל הקבוצה נבנתה מאוחר והתבססה על שחקנים צעירים אל תשכחו שהיינו אמורים לשחק השנה בליגה שלישית חבר"ה תרימו את הראש שבוע הבא מול ירושלים חייבים אבל ממש חייבים להוציא נקודות

כשרמי לוי אימן בסוף העונה שעברה

סוף סוף ראינו שיטה וגם כדורגל יפה.... ואותו אפשר להחזיר שנוריאל ילך הביתה החסר כבוד עצמי הזה שנשאר בשביל הכסף

RastaCam

New member
חיחיחי

נשאר בשביל כסף... זה אפשר להגיד אולי על אלי כהן בבית"ר ירושלים... מנשה סוכן ביטוח, אל תדאגו לו... תגידו תודה באמת שיש לפחות קבוצה אטרקטיבית (על הנייר) ולא חבורת שחקנים שצמודה להפועל בת-ים בתחתית הליגה הארצית... סבלנות! כולם רוצים להצליח!

רואי

New member
חבר´ה-בניין לא מתמוטט בבת אחת

הכל מתחיל מסדק קטן היום נבקע הסדק הזה השאלה מה יקרה הלאה בשבוע הבא? אם יתנו לנו עוד מכה בראש אזי הסדק יתרחב ובסוף נצליח למוטט את הבניין ולהקים אחר במקומו-מוצלח יותר. אבל מה לנו לצפות את העתיד? אולי יהיה לנו טוב... ניקח מלט ונאטום את הסדק . אולי.

RastaCam

New member
נצחון קטן בדקה ה90 על ירושלים

וכולם ישכחו מהמאמן וילכו לחבק את הכובש (כנראה גורדנה) וללחוץ את ידו ויופי טופי. חיים משבת לשבת - כבר היינו במצבים יותר גרועים. להזכירכם - לפני שנתיים לא ניצחנו 10 משחקים ראשונים... וניר לוין עוד עזב אחרי 4 וגם שייע בא... הקיצר אנחנו מתורגלים וכלום לא יכול לשבור אותנו. יאללה חולון!

גם אם ננצח עכשיו 5 משחקים ברציפות

אני עדיין אגיד שמנשה נוריאל לא הוכיח את עצמו..... תכירו בזה שמנשה נוריאל לא מאמן ברמה.....

RastaCam

New member
בשביל מאמן ברמה צריך...

לשחרר את גורדנה דרסיליה ופיליפקו, או לחילופין לשם רק איתם ועוד 8 שחקני נוער... הקיצר זו בעייה...

במה בדיוק הוא לא הוכיח את עצמו ?

הוא קיבל קבוצה מרוסקת שהייתה אמורה להיות בליגה 3 בחסד עלינו לליגה ה2 בחזרה בנה קאדר של צעירים בעיקר כאלה שגדלו במועדון הביא שחקני חיזוק טובים נכון שנקדודות אין עדיין הרבה אבל יש למה לצפות הקבוצה לא נראית כ"כ רע ומנשה עושה עבודה ומשקיע המון אני מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא כן יוכיח ונראה מה יהיה בשבת הקרובה כי זה באמת מבחן ראשון לסגל החזק

רואי

New member
מה בדיוק לא מובן?

השחקנים לא משחקים במקומות שבהם הם יכולים למצות את עצמם אתם לא מבינים שזה רק שאלה של זמן עד ששחקנים ימרדו? קחו לדוגמא את זיו אתם לא מכירים את זיו קבדה? בקרוב הוא יראה שלא טוב לו בעמדה שהוא משחק וירצה לעזוב. אין פה עניין של זמן ושהקבוצה תתגבש וכל השטויות האלו ברגע שהשחקנים לא משחקים במקומות שבהם הם טובים -לא יעזור כלום אולי רק מזל... וגם זה אין לנו

רואי

New member
מה בדיוק לא מובן?

השחקנים לא משחקים במקומות שבהם הם יכולים למצות את עצמם אתם לא מבינים שזה רק שאלה של זמן עד ששחקנים ימרדו? קחו לדוגמא את זיו אתם לא מכירים את זיו קבדה? בקרוב הוא יראה שלא טוב לו בעמדה שהוא משחק וירצה לעזוב. אין פה עניין של זמן ושהקבוצה תתגבש וכל השטויות האלו ברגע שהשחקנים לא משחקים במקומות שבהם הם טובים -לא יעזור כלום אולי רק מזל... וגם זה אין לנו

למעלה