המאגר הביומטרי

• פותח הנושא ESPS
  • פורסם בתאריך

ESPS

New member
אני חושב ש-

מדובר רק בשלב ביניים עד שכל אזרחי העולם וישראל, יידרשו לשאת את השבב הזה ( שבב RFID ) תחת העור שלהם.
לדעתי זאת תמימות לחשוב שתעודות ביומטריות או מאגר ביומטרי עמידים בפני זיופים. השלב הסופי הוא כאמור - השתלת שבב הנושא את המידע הביומטרי, תחת העור, בשילוב עם קעקוע כלשהו.
בימינו יש כל מיני קעקועים חדישים, חלקם ניתנים להסתרה לעין האנושית, כך שהם גלויים רק בעזרת עזרים.

אני חושב שהמניע האמתי מאחורי הזיהוי הביומטרי, הוא להפוך את הבן אדם לאובייקט, לנתון מספרי, לבעל חיים, וכן לעקוב אחר כל פעולה ופעולה שהוא עושה.
בשלב הסופי, כל המזומן בעולם ייעלם. כל אחד יקנה רק בעזרת זיהוי ביומטרי.

אם הפיילוט החל היום או אתמול, יש להניח שהממשלה תעבור ליישום חובה לכל האזרחים כאן.

שואל אותך ביטמן. כמה רחוק אתה מוכן ללכת כדי שלא לשתף פעולה עם המהלך הזה?
הבנתי שאתה נגד. אבל כמה רחוק אתה מוכן ללכת עם זה?
יש לך גבולות אדומים ?

ESPS

New member
התכוונתי לאמר ( ולא ציינתי )

אם הפיילוט החל בימים אלו ממש- יש להניח שהממשלה שלנו תיישם את החוק כ"חובה"- תוך שנתיים מהיום.

ואם לא ציינתי ברור- כל כרטיס ביומטרי, מכיל שבב זיהוי מסוג RFID. שבב שניתן לקריאה אלחוטית.

לא יודע מה באמת הולך עם הפיילוט הזה, בכל מקום רשום משהו אחר.

beatman

Member
אני לא מאמין שזה יקרה

להשתיל שבב לכל אדם זה שיעבוד ושלילת חירות שאופיינית למשר טוטליטרי או בית כלא.

כמה רחוק אהיה מוכן ללכת ?
כנראה שאם העונש יהיה כלא או קנס מטורף אאלץ להתפשר.
אבל אני לא מאמין שזה אמיתי.

ESPS

New member
אתה לא צריך להאמין

העניין עם שבב ה RFID, נולד לפני שנים ארוכות, רק שהנסיבות מתאימות לחיוב כלל ציבור העולם, עדיין לא נעשו מתאימות.
אבל כעת לפחות, זוהי המטרה הסופית, בכל מה שנוגע לזיהוי בני אדם.

תעודות זיהוי ביומטריות... זו הטעיה, זה אולי יופיע במציאות לזמן קצר... המטרה האמתית היא להקים מאגר ביומטרי ולשתול שתלים אצל אנשים. זאת כדי לקלוט את הנתונים שלך מרחוק, גם אם שכחת את הכרטיס זיהוי.

תקשיב לאהרון רוסו, שמספר על איזו שיחה שהייתה לו, עם מישהו שהכירו לו ממשפחת רוקפלר.
http://www.youtube.com/watch?v=Axz6xkWowZk

הטכנולוגיה לתשלום ביומטרי- כבר קיימת.
http://www.youtube.com/watch?v=NOvIPcGzU4U

המאגר לרישום שבבים מושתלים, גם הוא קיים.
השבבים הללו עדיין לא הושתלו תחת אילוץ, אבל הכל מוכן.
צריך רק שמישהו ייצור את הנסיבות הנכונות לכפייה כזאת, נסיבות אמתיות, או... נסיבות מדומות.

אבל אני לא רוצה להתווכח על דברים עתידיים, מהסיבה שהם לא "עובדה". אלא רק טענה.

למעלה