המאבק שלו נמשך

OriWinokur

New member
שימו לב למה שקוואמי אמר בכתבה

של ערוץ HOT הוא אמר שהוא נבוך ממשהו שהוא לא רוצה להיות נבוך בו - מבייש אותו שהמדינה שהוא אוהב מתנהגת ככה זה בא מכבוד למדינה ולא מזלזול בה

DJ$upreme

New member
לדעתי ישראל לא צריכה להיות מדינת

הגירה יותר. 50 שנות "ציונות" הספיקו לכל יהודי בר דעת שרוצה להגיע לכאן, לעשות חושבים. "ברוך השם" גדלנו קצת. זה שהקריטריון היחידי לקבלת אזרחות כאן הוא הדת, זו הבעיה האמיתית. שערו בנשפכם שארה"ב היתה מנמקת סירוב לאזרחות למישהו כי הוא יהודי ולא נוצרי! כמי שתומך בהפרדת הדת מהמדינה, אני חושב שצריכה להיות כאן סיסטמה מסודרת לקבלת אזרחים חדשים, וכן - מקלט ליהודים נרדפים חייב להיות שיקול מכריע, אבל יש גבול לכמה גזענים אנחנו יכולים להיות. לגבי רבל סאן, לטעמי המבחן איננו צריך להיות כמה תפילין הוא מניח, וסה"כ לא מענין אותי אישית שהוא הולך לכותל וכו'. אם הוא מחובר לארץ כפי שעולה מהנתונים, ואם הוא אדם התורם לסביבתו, ומהווה חלק חשוב בחברה לה הוא שייך, יש למדינה אינטרס להשאיר אותו. וזה הכל.

Psycho BuZZ

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ועוד
אחד, כדי להדגיש את ההסכמה שלי איתך ואת זה שזה די נדיר.

kapoya

New member
יפה

אני רואה שהתנצלת גם בפני סופרים! יפה מאוד! התבגרת!

06 03 02

New member
כל עוד אי אפשר להפריד את הגזע השמי

מהיהודים, לא מומלץ להפריד את הדת מהמדינה. זאת לא גיזענות, זאת הישרדות (בטווח הרחוק של עשרות שנים).

Y.L.N

New member
אנשים מעוניינים שבמדינת היהודים

יהיה רוב יהודי,זה הכל.

DJ$upreme

New member
ילללה ילללה

המדינה היהודית עומדת על רגליה כבר מספיק זמן, ואם נפרד לעזאזל מהשטחים לא תהיה שום סכנה אמיתית דמוגרפית לאופיה של המדינה. אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להיות קצת פחות גזענים.

Y.L.N

New member
כדברי אוהד ביתר ידוע

זה לא גזענות,זה עקרון :)

ואם אני לא טועה,

כל שנה מקבלים כמה אלפי עולים חדשים.. אז איפה הרצון הטוב לרוב יהודי?

למעלה