המאבק שלו נמשך

Psycho BuZZ

New member
אני עדיין מעדיף

מדינת עולם שלישי מוסלמית תחת שלטון נאצי מאשר לחיות איתך על אותם שטחים
.

kapoya

New member
אתה לא יהודי גם ככה

אתה סתם אחד מהעולים שניצלו את זה שסב-סב-סבא שלהם היה יהודי אז הם החליטו לקבל סל קליטה ולעלות לפה ולתפור את משלמי המיסים. אז לא תהיה לך בעיה לחיות תחת שלטון כזה. אגב, כנס למסנג'ר יא בוגד

Psycho BuZZ

New member
כל הצד של אמא יהודונים

מה שהופך אותי גם לאחד כזה. ואני מחובר כל הזמן יא מעפן, מה קורה איתך...

יש כאן קונפליקט בין שלטון החוק

לעקרונות הצדק. כי מבחינת צדק והיגיון זה ברור שלרבל סאן מגיע להישאר פה, ולחיות כמו יהודי ישראלי. אבל מצד שני, הוא עובר על החוק וברגע שמתחילים לכפוף חוקים בשביל אינדיבידואלים ספיציפיים זה לרוב מתחיל מדרון חלקלק, המצב הכי טוב לדעתי הוא שימצאו איזה פתרון חוקי להישארותו, ואני חושב שהמחאה של קהילת ההיפהופ טובה כי היא מעלה את העניין לכותרות ואולי תגרום לפקידים העצלים של משרד הפנים לעשות משהו.

אגב, לקורי קאר לא העניקו אזרחות

הוא נשוי לישראלית וכבר 6 שנים בארץ ג'ימי ארנולד נשוי לישראלית ושנה וחצי בארץ. מזרחי המניאק

moshe alfasi

New member
../images/Emo6.gif

דוגרי, מזרחי עושה לשחקנים של מכבי ברית מילה בשדה התעופה... ס'עמק! פייט רבל סאן!

אני הולך להקליט שיר על ביט שכולו

עשוי מתופים אפריקאים.. אני יוצא למאבק כדי להשאיר את המנקה שלי בארץ! אף אחת לא עושה חלונות כמו מרגרט.

OriWinokur

New member
טוב אני לא יכול שלא להגיב...

כמו שכבר נאמר פה בעבר כמה וכמה פעמים רבל סן הוא איננו עובד זר!! כל הכסף שלו מגיע מארה"ב...אפילו את הכסף שמגיע לו מההופעות של קולולוש אנחנו שומרים לו בצד כי אין לנו איך לתת לו אותו באופן חוקי!!! משרד הפנים מטרטר וסוחב אותו ואת המשפחה שלו כבר 6 שנים בלי שום סיבה... ותתפלאו לשמוע אבל הם משקרים ומטעים בתגובות שהם משגרים לעיתונות... אם הם אכן שוהים פה באופן בלתי חוקי איך יכול להיות שמשרד הפנים חתם להם על הדרכון כשהגישו בקשה לויזת סטודנט והגישו את כל המסמכים הדרושים....אם הם היו לא חוקיים פה לא היו מאפשרים להם להגיש בקשה... סתם כדי להדגים - באחת הכתבות הראשונות משרד הפנים שלח תגובה שהם לא ידעו שאשתו סטודנטית - כשהם בעצמם פתחו להם 3 פעמים תיק לויזת סטודנט....אז תתקנו אותי אם אני טועה אבל משהו מסריח שם למעלה... וכן אנחנו צריכים להתבייש ברשויות שלנו שמקבלות ככה את פניהם של אנשים שבאמת ובתמים רוצים לתרום למדינה הזו ולהיות יהודים על פי חוק....

Y.L.N

New member
אתם מתנהגים כאילו בכל מדינה אחרת

בעולם אומרים לאנשים תבואו בכיף לחיות פה ותקבלו אזרחות ורק בישראל החשוכה מתעללים באנשים שעושים לנו טובה ורוצים להשאר פה (בלי קשר לאיש עצמו אני לא מכיר אותו ואת פועלו)

Y.L.N

New member
לא קשור לתירוץ

קשור לתגובות ה-אני מתבייש להיות אזרח פה וכאלה רשמתי זה לא קשור למקרה רק לגישה של אנשים

Psycho BuZZ

New member
נו אז איך אנשים אמורים להגיב?

אם במדינות אחרות עושים את זה אז זה בסדר, אפשר לוותר גם במקרה הזה? ובסה"כ לאנשים לא אכפת בכלל מדברים כאלה, אף אחד לא דואג לאחר, במיוחד אם זה איזה ראפר מארה"ב. לא שלי אכפת כל-כך, אבל אני משתדל לעשות את המינימום. למה? כי אני אוהב את מה שהוא עושה, שונא כשהביורוקרטיה עושה עוול ולא נותנת לאנשים תמימים לחיות את חייהם, ואני בעד לסרסר את המערכת!

Y.L.N

New member
שורה תחתונה

כל מי שמתבייש במדינה שהוא חי בה מוזמן להזדיין מפה

Psycho BuZZ

New member
למה לקחת את הכל כאחד?

כמו שמוציאים את הדברים של קוואמי מהפרופורציות: הוא אומר שהוא נבוך להיות אזרח פה, כלומר הוא לא אוהב ומתנגד למה שהממשלה עושה, זה לא שהוא לא אוהב את הארץ הזאת. בשורה התחתונה - knowledge זה שם המשחק
.

Y.L.N

New member
לא ידעתי שזה קוואמי אמר את זה

אבל זה מה שאני חושב באופן כללי והכללות זה ה-דבר

למעלה