הם קבלו דמי חנוכה!!

הם קבלו דמי חנוכה!!

עלות-44 מיליון שקל!! ביזיון!!!! במקום לקנות אפוד קרמי לחיילים קרביים, נותנים את הכסף שישמינו בישיבות. בושה וחרפה.

yמית

New member
וואי, באמת בא לי עכשיו נס קפה, אתה

מכין גם לי בדרך?

yמית

New member
במקום לבכות כל הזמן על זה

ולהשמיץ את החרדיים, אז תזכור שיש לך את הזכות להצביע לשינוי ( ואז יפתחו גטאות לדתיים ), וכמובן יש לך את הזכות לשכנע אנשים להצביע למפלגה הזו..... ואחרי שיהיו לה כ"כ הרבה מנדטים ( חחחחחחחחחחחחח ), תעשו מה שאתם רוצים בארץ, איך הולך? אז מעכשיו לא תביאו יותר קישורים שנאה נגד דתיים?

להשמיץ? איפה ההשמצה?

להשמיץ- דברי גנאי שאין מאחוריהם שום בסיס להאשמות. לבכות?? אני מראה לשאר החברים את הנעשה. אולי אתה רגיל לטאטא דברים מתחת לשולחן. אדם שפוי לא סותם את הפה שהוא רואה עוול.

sharonhaimov

New member
אפרופו ניסים!

בחנוכה אומרים שעלאק כד השמן התמלא כל פעם מחדש לשמונה ימים, נגיד שאנחנו מאמינים לו, רק נגיד! אם כבר שאלוהים יעשה נס שהוא טוב, למשל, בקבוק הבירה שלא נגמרת, ואם כבר הוא מארגן לי נס כזה שזה יהיה מכבי, אני מת על הבירה הזאת. תודו, זה נס שבאמת הייתם חוגגים עליו, נס בקבוק הבירה! חחח

yמית

New member
אוייי אתאיסטים, החיים איתכם אף פעם

לא משעממים.....
אתם מצחיקים
.......

yמית

New member
תזהר

בסוף אני אתלהב מהשטויות שלכם, ואצטרף לשורותיכם..... תזהר, לא כדאי לכם...

אתה בדרך להיות לא דתי. כ"א רואה את

זה מלבדך.
אם בעוד שנה נפגש בפורום אני בטוחה שכבר לא תהיה דתי.

yמית

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה גורם לך לחשוב שאני, באמת, אפסיק להיות דוס?

הרבה דברים שאתה לא רואה

אתה מנסה להזדהות עם ההשקפה האתאיסטית ו"מבין" יותר מידי. כמו אוהד כדורגל שמסכים לכל ביקורת על הקבוצה שלו, אין לו דברים חיוביים על הקבוצה שלו, ואין לו ביקורת על הקבוצה היריבה.
אתה מחליף קבוצה.

אין לו גם דברים טובים על הקבוצה שלו

מי שלא רואה דברים טובים אצל הקבוצה שלו לא יוכל להשאר בה.

s u p e r mind

New member
מניין לך?

עד עתה ראיתיו מצרף "דעה שנייה" לכל דעה שלילית או ספקנית של אתאיסט כלשהו, על הדת/אלוהים/חרדים.

למעלה