הם קבלו דמי חנוכה!!

yמית

New member
בתגובה שהגבת ל'ניק תפוס'

נזכרתי בפסיכומטרי.... משפט אמת ושקר, מה סותר את מה.... אוייי, השריטה מזה עוד לא עברה לי עדיין.

s u p e r mind

New member
זה יכול להיות שימושי בבחינת

טיעונים מהווי היומיום. אנשים רבים נוטים לשכנע, או לפתח הנחה/אמונה כלשהי על סמך טיעונים הלוקים בכשל או חסר.

טרף טרף

New member
תתחיל מהדברים הבאים

אחרי קריאה רבה של החומר הזה, וגם קראתי על בודהיזם, ולמדתי קצת על שאר הדתות, לפי דעתי אלו הדברים הכי לגיטימיים להיום, התבוננות פנימית, בלי פולחנים מיותרים, וזה לא משנה אם זה בא מהודו או מארה"ב, זו אמת אוניברסלית. תגיד לי אח"כ מה דעתך

yמית

New member
...........

מה רצית להגיד בקישורים? זה סתם מסר של אהבה ושלום עולמי..... חלומות באספמיה מבחינתי.

טרף טרף

New member
הו לא, לא קראת את זה לעומק

תאמין לי שזה ממש לא רק זה, קראתי על זה די הרבה, דיברנו על אמונה נורמלית ביחס לדתות הממוסדות כמו היהדות. ומה שמופיע בקישורים זו שיטה להגיע לשחרור ע"י התבוננות נכונה, על הדרך הם כמובן גם מאחלים שלום ואהבה עולמיים, ומן הסתם אם כולם יאמצו את הדרך הזו אז זה מה שיהיה, אבל זה לא העיקר, העיקר זה להגיע לשחרור ולצאת מאשלית האני-מה שנקרא בקבלה ואצל הצופים-להתאחד עם אלוהים/האין/נירוונה... אלו דברים עמוקים שאני לא יכול להסביר לך כאן בהודעות בפורום, אם אתה מבין אנגלית כדאי לך לקרוא עוד, מה שקראת בינתיים זה רק על קצה המזלג.

yמית

New member
"להתאחד עם אלוקים"

למרות שאני מאמין בו, קשה לי להאמין שממש אפשר להגיע למצב כזה.... ד"א: לפעמים נדמה מהתגובות שלך, שאתה עדיין מאמין בו. יש מצב? איזה ניצוץ ולו הקטן אפי'?

טרף טרף

New member
כבר אמרתי בעבר שאני פנתאיסט

האמונה שלי רחוקה מאוד מצורת האמונה המונותאיסטית השגויה, אני לא מאמין באלהים, דיברתי על להתאחד עם אלהים כדי שתבין למה אני מתכוון במילים שאתה מכיר

sharonhaimov

New member
את מודעת לעובדה שגם הדתיים

הם בני אדם נכון? שמעת על המושג הומור? נכון?

yמית

New member
דברים שרואים מכאן, לא רואים משם

אני לא מנסה להזדהות עם האתאיסטים, אני רק מנסה להבין את דרך המחשבה שלהם, ואיך / מה גרם להם להגיע אליה. מתי הסכמתי עם ביקורת שבאו על "הקבוצה" שלי? ודווקא ציינתי פה מספר דברים חיוביים על הדתות בכלל, והיהדות בפרט. וכן, יש לי ביקורת על "הקבוצה" היריבה ( למה הבאת דוגמא מכדורגל? את לא יודעת שאין לי מושג בזה? ) מה זה 'מחליף קבוצה'? אני נשאר ואשאר תמיד עם הפועל טייבה!!!!!

yמית

New member
באמת אין לי מושג

אני רק יודע שמשחק זה תשעים דקות.... או משהו בסגנון.... ( אני צודק? ) אני אפילו לא יודע כמה שחקנים יש בקבוצה....

../images/Emo6.gifכמו הבדיחה שאפשר להוסיף כדור

כדי שכולם לא יצטרכו לרוץ אחרי כדור אחד.

yמית

New member
ווואי, רעיון גאוני!!!!1

למה לא עושים את זה באמת? אהה, זה בטח חוסר בכסף.... אבל אפשר לעשות מגבית...ולקנות כדור טוב.... מי תורם? וכמה? ( אני רושם )

../images/Emo6.gifרעיון טוב. במקום 22 שחקנים אחרי

כדור אחד לכל 11 שחקנים כדור.
נעשה מגבית ונקנה לכל קבוצה כדור ואז יוכלו לשחק בלי הקבוצה היריבה.
הקבוצה היריבה לא תפריע להם לשחק.

אין לך מושג בכדורגל?../images/Emo6.gif

היית לומד מה זאת השתייכות באש ובמים. הפועל טייבה היא אחלה אבל באש בגזוז ובמים האוהדים השרופים יהיו עם ביתר ירושלים.

למעלה