"הם לא יעשו כלום והם נורא חמודים"

אספרסו2

New member
"הם לא יעשו כלום והם נורא חמודים"

וכשהוא מחליט על משהו הוא חותר למטרה ולא לוקח שבויים.
מדובר בדגי נוי ,האקווריום שלנו מלא בדגים שוחרי שלום שנבחרו בכוונה תחילה על מנת למנוע ריב ומדון אומנם בדממה אבל גם דגים נעלבים ופורשים לפינה להתבודד אם קשה להם בין החבר'ה ופוגעים להם בזנב.
אז הבן הגדול,בן 11, התמקד על דגי אבו-נפחא קטנים ואחוזי תזזית ורצה לצרף אותם לשכונה המיימית.הלך וקנה שלושה מהם,כולה שני סנטימטר כל אחד אבל ברגע שהגיעו החלה סערה ,תפסו להם טריטוריה ליד התנין האוסטרלי מהפלסטיק ויצאו משם לגיחות איום על השאר.
"אז אתה רואה שאבא צודק?"
"אני כמו מרקל,צחק,התברר שנכנסו טרוריסטים אבל אנחנו נתגבר"

אבהות במיטבה

גם למד פרק בהיסטוריה, גם בהלכי רוח חברתיים (או אנטי חברתיים) וגם שאבא צודק!!!!!

forglemmigej

New member
חמוד הבן

אפרופו מרקל, אני רואה אותה עם כל שוהי עולם ועוד איזה שוהים טראמפ או מקרון ואיך התסרוקת שלה תמיד במקום, אף שערה לא זזה לא תאמן האשה הזו

אספרסו2

New member
היו שלל גופים בשלל צבעים

גופה אחת התגלתה אתמול בבוקר,חלק סובלים מנזקים בלתי הפיכים בזנבם שהיה צבעוני ומפואר,האקווריום פחות ססגוני והפך לקצת יותר לוחמני.

אספרסו2

New member
אכן מיקורקוסמוס למתרחש בגרמניה

כמו הדגים גם את תושבי גרמניה לא שאלו לדעתם וקיבלו את הסכמתם למהלך.
מנגד,הדגים מילאו את פיהם מים והגרמנים מקטרים בחדרי חדרים.
הילדים מבינים בדיעבד שצדקתי,גם כאן אני לא מחפש הסכמה מכורח הסמכות ההורית,
שייתווכחו,ייתעמתו וגם יעשו כרצונם,כמו בחיים עצמם.

forglemmigej

New member
לא שאלו ולא שאלו והפראו נתנה הוראות לפתוח גבולות

כאילו יש לה איזו סמכות באיחוד לעשות זאת, אמנם הפדריקה מוגריני לא מבינה גם מה הולך אבל לה לפחות יש סמכות לעשות משהו. היום עושים כל מיני כינוסים דחופים לפתור את הבעיה שמראש הוזהרו ממנה, אני רוצה לראות "סורי" אחד חוזר לבנות את ארצו ההרוסה כמו שהגרמנים עשו אחרי המלחמות.
לאנשים נמאס לתת את כספי לכל האוכלי חינם האלו

אספרסו2

New member
לא שאלו לפני ולא התחשבו תוך כדי

עד שהגיעו מים עד נפש כשהתגלתה שחיתות במנגנון שהחליט על אישור הבקשות,שוחד למתורגמנים,בבאיירן,מחוז עשיר שגם כך טוען שהוא מחזיק כלכלית את שאר המחוזות,החליטו שאין סיוע כספי לפליטים יותר,יקבלו ארוחות,לינה וזהו.חסל סדר דמי כיס.הפוליטיקאים המקומיים הרימו את הכפפה והפילו למרקל את האסימון.
גם לאיטלקים נמאס לשאת בעול,מתוך שש מאות אלף מהגרי עבודה שהגיעו דרך הים,חמש מאות אלף נשארו באיטליה שגם כך רחוקה משגשוג כלכלי.
אז ברצון הבוחרים מרקל לא התחשבה ונקווה שהסוס הטרויאני הסורי עדיין לא ברח מהאורווה ואפשר להחזיר את הגלגל לאחור.

forglemmigej

New member
הם ילכו לבגץ ויטענו שאי אפשר לשלוח בכח כמו האריתראים בארץ

אספרסו2

New member
ברגע שלאישורים שלהם אין עילה חוקית

הרי שהשהות שלהם לא חוקית,החליטו הרי לחלק אותם בין 14 מדינות ,כמו שהיה צריך להיות מלכתחילה,אם בכלל.

למעלה