הלשון הוולגרית כאן אינה מכובדת

ידידיה

New member
הלשון הוולגרית כאן אינה מכובדת

חבל מאד שאנשים משתמשים כאן בביטויים לא מכובדים כ: גנבים אידיוט מושלם מגיע לו שיהיה לו נזק בכבד דפוק בראש כפסיכולוג חובב הייתי אומר שאלה אנשים עם בעייה שמנסים לגמד אחרים כדי לחוש נוח עם עצמם. ואמרו כבר מזמן שהפוסל במומו הוא פוסל. בואו ננסה לשמור על מקום נקי.

Espresso

New member
ענייני לשון

שלום ידידיה וברוך בואך לפורום אני מסכים איתך שלשון וולגרית כאן אינה מכובדת יחד עם זאת לעיתים בלהט הכתיבה משתרבבים כינויים כאלה ואחרים פה ושם, רוצה לומר, מי שרק צופה כאן ולא משתתף סביר שלא יחטא בכך. ואמרו כבר מזמן "מי שלא עושה לא טועה". ולגבי הביטויים שהבאת כדוגמה בתגובתך ברצוני לומר שמלבד המילה "גנבים" שנכתבה בהקשר להנהלת האגודה (והוכח כי אכן היו דברים מעולם), שאר הביטויים הבוטים מאוד שציינת לא נראו כאן ונראה לי שהם נוצרו במוחך הקודח. אני מציע שנעזוב את הטפת המוסר הזו ובאמת נשמור על מקום נקי ומכובד. ודבר אחרון, כפסיכולוג חובב אולי תוכל לתת לנו כמה עצות טובות להתמודדות עם מצבנו ביום יום ואפילו לפרסם מאמר באתר בנושא הזה. יום טוב

ידידיה

New member
הודעה לאספרסו

תעיין בבקשה בהודעתו של דניסטאר מהיום בשעה 1908. בתכתובת שהוא מחק היו כל הביטויים שהזכרתי ואתה ברוב טקט טענת שהזיתי אותם ממוחי הקודח. אני מניח שלא יהיה צורך להתעקש על התנצלות.

Espresso

New member
ראה זאת כהתנצלות

כי מה שמגיע מגיע עניין ההודעה שנמחקה עלה בדעתי לאחר שעניתי לך וגם בדקתי, כך שבכל מקרה היית מקבל התנצלות כאמור כי מה שמגיע מגיע אז ראה את העניין סגור ואת נושא המאמר נסה להרים עבור כולנו

למעלה