הללויה-סיימתי סופית את המתנה לחברה שלי כולל

miklush1

New member
נעתקה נשימתי. השמיכה סוף פסוק!! מתנה מעלפת

וערכית לרך הנולד. מזל טוב!

pko

New member
מתנה מקסימה-שיהיה במזל טוב../images/Emo95.gif

ליאתי8

New member
שיננית יקרה שילוב מנצח גם רצון גם יכולת וגם

כישרון כל הכבוד לך

אורלי252

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifהשיננית והמסרגה הללוייה

איזה יופי מקסים
..המשיכי כך

כיוון שאני ממש לא אוהבת את הקיטשיות שמלווה

את בגדי התינוקות-ורוד/תכלת,,,,,,,, אני מתלהבת מאד מביגוד של גדולים מבחינת דוגמה וצבע אבל, במיניאטורי-דבר שאני לא ממש נתקלת בחנויות לגילאי 0-3. ואני ממש התלהבתי מהסט הזה כיוון שהצבעים שלו גבריים ויפים{סוודר+שמיכה+נעליים} כולל הדוגמה-וזה היופי והמיוחדות בעיני שבסגנון הסריגה שלי ומה שאני אוהבת-שהתינוק יראה כמו גבר קטן
יש איתי מישהי בעבודה שחושבת בדיוק כמוך-כל פעם שאני מראה לה משהו שסרגתי לתינוק זכר. אבל איך אומרים-על טעם ועל ריח אין להתווכח.

miklush1

New member
מסכימה איתך שיננית לגבי הגוונים, בהחלט

יפה להלביש תנוקות גם בגוונים של גדולים ולא רק בצבעים הקבועים בחוק הלא רשום תכלת כחול אדום ורוד

מימי85

New member
../images/Emo20.gifשיננית זה באמת מקסים,הדוגמא נהדרת,והעבודה

שלך יפה,רק חשבתי לגבי הצבעים.אני מכירה שכנה שמאוד אוהבת כמוך לסרוג בצבעים של גדולים,אולי את באמת צודקת. שתהני ותמשיכי ליצור דברים נהדרים. מימי

קודם כל תודה,שנית-זה ממש לא קשור

לצודקת או לנכון ולא נכון-אין בזה חוקים-זה עניין של טעם בלבד. יש הרבה אנשים שאוהבים לסרוג לילדים ובעיקר לתינוקות צבעים שמחים ושיותר מקובלים לבן ובת-כמוך. ויש אנשים כמוני שמאד אוהבים להעתיק את האפנה הבוגרת למיניאטורי. אבל כמו שאמרתי על טעם ועל ריח אין להתווכח.

למעלה