הללויה! דנקן משווה!

BB FuNaTiC

New member
הללויה! דנקן משווה!

אני פה בצבא עוקב אחרי הכל דרך הפלאפון ועדיין מתרגש! שלי דנקן משווה עם 2 בחוץ בתשיעי עם 3 ראן הומר! על הזין שלי הניצחון של ברדרד! זה כמו היאנקיז של פעם!

Homer Simpson

New member
היאנקיז של פעם היו מנצחים את זה

מדהים איך כמעט כל שנה ריברה מפשל בדיוק באותם שני חודשים, אפריל ואוגוסט. הפסד רביעי ליאנקיז בארבע סדרות נגד בולטימור. מאז ה-1 ביולי הם ניצחו בכל הסדרות שלהם, פרט לשתיים נגד בולטימור.

BB FuNaTiC

New member
צודק

משביז ביותר שנגמר ככה. ובאמת פעם היינו מנצחים את זה. שאלה, זה רק אני או שג'יטר הרבה פחות "קלאץ'" השנה? היאנקיז עם אחד מהכי הרבה ראנס בליגה וג'יטר עם אוורג' גבוה אבל יש לו מעט ראנס ואר בי אייז... זה ממש מוזר. יש דרך לבדוק את זה? לפחות בוסטון הפסידו

LADodger

New member
גם כשהוא מצליח לשמור זה על BASES LOADED

בפליי-אאוט פוקסיונרי...

Homer Simpson

New member
תלוי איך אתה מגדיר קלאץ'

תסתכל כאן ב-Splits שלו תראה שהוא מעולה (478.) עם RISP ו-2 אאוטים, אבל מצד שני לא משהו ב- Close and Late. נדמה לי שב-2006 הוא היה יותר טוב אפילו מהממוצע הכללי שלו בשני המצבים האלו, וב-2005 הוא היה גרוע בשניהם. לגבי ה-RBI-ים, אני מניח שזה קשור ליכולת הירודה, בעיקר יחסית ל-2006, של דיימון. ראנס (רק 75) זה באמת מוזר. אגב, היאנקיז לא "עם אחד מהכי הרבה ראנס בליגה", אלא ראשונים ב-MLB.

clevelandrocks

New member
גם הרד סוקס של פעם היו מנצחים

או לפחות משוים- שחקן בבסיס השני עם 0 אאוטס כשאורטיז ומני חובטים בפיגור ראן אחד, ועוד בפנוואי. אני זוכר שגם קליבלנד ניצחו פעם משחק...

../images/Emo6.gif ואין ספק...

לפי NESN לאורטיז יש 0 RBI כשיש לו צ'אנס להשוות או לתת לבוסטון את היתרון השנה מהאינינג ה6 ומעלה השנה. משהו כמו 4 מ23 לא זוכר...ועל מני אין מה לדבר. אני מתחיל להתרגל לעידן בלעדיו. כשהוא היה חובט מצויין לא היה בעיה לסבול את ההגנה הנוראית שלו או את הטעויות האינסופיות (אתמול עוד אחת) על הבסיסים אבל השנה הוא אפילו לא חובט מצויין כבר ומשום מה אני רואה הרבה יותר טעויות כאלה מבעבר.

ממש נדפקת בסוף../images/Emo6.gif

גם אין W של יוז, גם אין W של בדארד וגם אין W של היאנקיז.

לא יודע

להארן ואסקיובר יש את הERA הנמוך אבל מעבר אין להם הרבה נתונים "סקסיים" (במובן של K, BB, HR כמובן
). סנטנה פחות טוב מבשנים שעברו, בעיקר בגלל כמות מטורפת של HRים שהוא מרשה, ואולי השנה הוא לא יזכה. בדארד הוא בהחלט מועמד לגיטימי. אבל אני חושב שאני יכול להציג קייס לבקט שהוא מועמד לא פחות טוב מבדארד. בלי להזכיר פעם אחת מספר ניצחונות.

LADodger

New member
אה כן שכחתי את בקט

אבל יהיה נחמד לראות את בדארד זוכה, מגיע לו וגם הוא אנדרייטד יחסית - לא בגלל עצמו אלא בגלל שהוא משחק בבולטימור שכמעט לאף אחד לא אכפת ממנה ולא מגיעה לכותרות בכלל, כלומר גם בדארד מגיע פחות לכותרות.

Homer Simpson

New member
רק ה-W נחשב לכם?

לא מקבלים כלום על שורה סטטיסטית מעלוה כמו של בדארד אתמול?

מקבלים כמובן

יוז הביא אתמול 8 נקודות שזו הופעה די בינוניות אבל לא רעה מסטארטר במונחי פנטזי, בדארד הביא 19 שזה טוב מאוד לפתיחה בלי ניצחון. הפרס הגדול הוא הW, ששווה 10 נק'. ניצחון וסייב שווים 10 נק' כל אחד. אינינג זה 2 נק' וK זה 1 (ויש מינוסים בH, BB וER) כך שבדארד עשה הרבה והשיג הרבה נקודות גם בלי הניצחון. אבל כמו שאתה רואה עם יוז, הוא יכל יותר מלהכפיל את הנקודות שלו עם W. במפגש כזה של 2 פיצ'רים שלך אתה חושב, בכל מקרה אחד מהם בטח יקבל ניצחון אז זה טוב. כשאחד מהם בקבוצה האהודה עלייך אתה אומר שאו W של הפיצ'ר מהקבוצה היריבה ואז לפחות הרווחת בפנטזי, או W של הפיצ'ר של הקבוצה שלך וככה הרווחת גם W שלו וגם של הקבוצה, או לפחות במקרה שאף אחד מהם לא יקבל את הW (לא כל כך סביר...) לפחות שהקבוצה שלך תנצח. במקרה הזה למרות 75% שתצא מרוויח (רק אם מחשבים ככה את הסיכויים בלי להיכנס לסיכויים שגם יוז וגם בדארד לא יקבלו W...) וצבי נכשל ב3 המטרות ונפל על הצ'אנס היחיד שהוא יוצא מעוצבן

LADodger

New member
זה ממש מפגר לדעתי

הרי הפנטזי מורכב שמשחקנים נפרדים בקבוצות שונות, אז למה ה-W נותן בונוס כזה?

תראה

לא יודע איך בדיוק להסביר...ככה זה עובד
בעקרון גם IP צריך להביא לך יותר אם הפיצ'ר מספיק טוב לתת 5+ אינינגס... ובדארד למרות זה (יש לו גם 12 ניצחונות, זה לא בדיוק מעט) שהוא בבולטימור מוביל את הליגה בנקודות. בעיקר בזכות כמויות הK.

LADodger

New member
אני רק אומר שהוא לא אחראי על הבולפן / התקפה

ותגיד, מי ה-LUCKY BASTARD שיש לו אותו בפנטזי? ואני מניח שג'ייק פיבי שלך הוא במקום השני או השלישי בפיצ'רים?

צבי, כמו שמוזכר../images/Emo6.gif

פוץ במקום השני (קלוזרים שווים לא פחות מסטארטרים), ה2 היחידים מעל 500. סאבת'יה מיד אחרי עם פחות מ10 נק' יותר (שזה ניצחון אחד, שזה גם מה שיש לסאבת'יה על פיבי. כמובן שסאבת'יה גם פתח 2 משחקים יותר וזרק המון אינינגים עם כמעט אותו מספר K. רק שסיסי גם מרשה איזה 70 היטס יותר...הכל מתאזן בסה"כ
), סנטנה מיד אחריו (עם סטארט יותר מפיבי, שוב, אינינגים, ניצחונות וK מביאים אותך רחוק
) ואז דווקא וולורדה מאריזונה. במקום השישי זה פיבי כשמקומות 3-6 צמודים צמודים. סביר להניח שפיבי עולה למקום השלישי כמו שאמרת בסטארט הבא (מה זה 10 נקודות בשבילו...הוא משיג את זה רק עם K
)

למעלה