הלכתי לטיול שנתי=]]]]

SubSonicMadness

New member
הלכתי לטיול שנתי=]]]]

טיול שנתי עד רביעי בגולן אז עד אז,אני לא יהיה פה כדי לצחוק איתכם=] כל מיני צומי ברכות הדרך וכל אלה במסרים =] שאלוקים ישמור עליי שנצא בשלום ונחזור בשלום

תהנה ../images/Emo2.gif ../images/Emo203.gif

גם לי היה אמור להיות שבוע שעבר טיול לגולן (שלישי-רביעי-חמישי) אבל דחו אותו בגלל מזג האוויר

noyy

New member
../images/Emo28.gifגם אני רוצה טיולללל ../images/Emo10.gif

BaBy AnImE

New member
חה, בדיוק היום הי"אניקים מהבצפר שלי

נסעו לאילת, יותר שווה אילת
אבל תהנה ^_^

007bg

New member
ברור שכך.... אבל זה עדיין לא עושה

אותו גלובלית שווה פחות... או אפילו אלייך..... אולי פרטנית יש לך רוויה ממנו, אבל ערכו עדיין עולה על זה של אילת..... אם היית אוכל שוקולד 24/7, זה היה נמאס, אבל זה עדיין טעים יותר מפרוסת לחם יבש, למרות שהיית רוצה אותה, בתור ברירת מחדל.......

BaBy AnImE

New member
../images/Emo6.gif

שוקולד 24/7 לא נמאס ^_^ ואני מניחה שאני מעדיפה את אילת כי היא פשוט יותר רחוקה י-י; למה אנשים מתלהבים מחו"ל ואלה שגרים שם לא? אותו הדבר

007bg

New member
הכול רליטיבי, כמובן......

וגיוון לא הרג אפ'חד, אבל אני עדיין חושב שירושלים עדיפה על טהרן, ואני מאמין שבהשוואה ישירה, עם כל האפיל של "עיר הקודש", ניו יורקר עדיין יעדיף את העיר שלו, בגלל שהיא פשוט מאוד יותר שווה. האם זה אומר שהוא לא ירצה לקפוץ לביקור? ברור שלא..... אבל ברמה העקרונית, עובדתית.......

Marble Arch

New member
../images/Emo42.gif אין כמו אילת!

לגור באילת זה אחרת לגמרי מאשר לנפוש בה..

Free Bird

New member
גם אם גרים בו כל החיים../images/Emo47.gif

אפילו אם זה בקיבוץ נידח ליד עפולה! אין כמו הצפון הירוק
ואגב זו מסקנה שהגעתי אליה רק השנה כי תמיד חטפתי קריז על זה שאני גרה בחור כזה נידח אבל בעיר אני לא אשרוד ואני מעדיפה ירוק על מדבר אז הצפון שולט
בכל אופן זה גם תלוי באישיות שלך כלומר מה את מעדיפה כי כל אחד מעדיף משהו אחר ואיך שאני מכירה בני נוער כיום הרוב מעדיפים עיר, תקנו אותי אם אני טועה

BaBy AnImE

New member
אומג.

מכל המקומות.. קיבוץ נידח ליד עפולה... @__________________@" גם אני גרה במקום נידח ליד עפולה. את לומדת בניר העמק, במקרה?

למעלה