הליקובקטר פיראולי

nepthys

New member
הליקובקטר פיראולי

שלום, מזה שלושה חודשים אני סובלת מצרבות, כאבים בקיבה וחוסר תאבון. טיפלו בי בלוסק וביום שישי התחלתי טיפול אנטיביוטי. אני לוקחת 500 מ"ג קרין פעמיים ביום יחד עם 2 כדורי מוקסיפן פורטה פעמיים ביום. אני סובלת מחולשה, סחרחורות וטעם נוראי בפה, יחד עם חוסר תאבון, ומפחדת מתופעות לוואי אחרות שעשויות לצוץ בשבוע הקרוב. רציתי לדעת עוד על המחלה, על הטיפול בה, ובמיוחד מה יהיה איתי אחרי הטיפול - האם רוב החולים מחלימים מהסימפטומים וחוזרים לנהל חיים נורמליים לאחר הטיפול האנטיביוטי? כמו כן, רציתי לדעת עוד על ההתמודדות עם תופעות הלוואי הקשות, והאם יש הקלה ככל שממשיכים בטיפול או החמרה בתופעות הלוואי. העובדה שאני לא אוכלת גורמת לי ללחץ ודיכאון, אני חלשה כל הזמן, בוכה ומיואשת. העובדה שאני לא אוכלת פוגמת בכל דבר בחיים הנורמליים שלי. אני לא יכולה לעבוד, מערכת היחסים שלי עם החבר שלי נפגעה קשות, וקשה לי לחייך, לצחוק ולנסות להנות מהחיים כמו אדם נורמלי. האם סיכויי ההחלמה כעבוד 10ימי אנטיביוטיקה גבוהים? או לפחות הקלה בכאבים ובחוסר התבון? ומה עלי לעשות עם תופעות הלוואי?

הליקובקטר

המדור לא נועד לשאלה מורכבת המצריבה התייחסות אישית קיים פער בין הסבל הנפשי והפיסי לבין חומרת הסמפטומים הרופא שנתן לך את הטיפול צריך במקרה זה להיות מסוגל לךענות על השאלות

למעלה