הלילה של האיש הממוצע

הלילה של האיש הממוצע ../images/Emo29.gif

נגמר עוד לפני שהוא התחיל הוא נגמר במחשבה ומשם להתנהלות ולברירת המחדל שלו הלילה לא מוכר לו ,זו לא הסביבה הטבעית שלו ,אין את הפלורסנטים שיש במשרד, אין את המתג ליד דלת הכניסה . אפילו שאון העיר מתחלף בשקט משונה וברעש מונוטוני של תנועה רחוקה המקום הבטוח שלו הספה בסלון ,המיטה בחדר השינה המעוצב שלו , שם יש מתגים לאהילים שנקנו בשוק במרסיי שמעירים שטיחים שהונחו ברישול מסוגנן היטב, בחוץ כבר חשוך והלילה ירד ,הוא לוקח את הכלב ויוצא לטייל, סיבוב קצר ומוכר ,הבית המואר בקצה השדרה, גן המשחקים, עוברים את הכביש וחוזרים למתגים
האיש יודע להדליק נורה עכשיו הוא נדרש להדליק אותה
לילה טוב אנשים מיוחדים לילה טוב חברים

טאKילה

New member
סולטן...../images/Emo140.gif

איך אני אוהבת לקרוא תמיוחדים האלה שלך
כל פעם זה מעלה לי חיוך כייפי
שבת מבורכת מותק

וואייייייי, התחלת לפייט../images/Emo25.gif

כרגע אני מקנאת באישה שתשכב לצידך הלילה. צפוי לה משהו לא שיגרתי.

את שואלת ?

יש גם אש והרבה מים וקצת שמן ונרות וקטורת ומתוקים וגלידה ואההההה כן שכחתי
הילדים לא בבית

אז למה ....

אתה לא משרה את עצמך במרינדה איתה
....
עזוב אל תתייחס אלינו
....אנחנו מקנאות בה נורא עכשיו! נכון בנות

סתם צוחקת!

לא מבינה ת'קטע של ילדים בבית....אותי לא מעניין כלום...סוגרת ת'דלת וזהו יש לי ילדים גדולים.....הם יודעים בדיוק למה הדלת סגורה! וגם כשהם היו קטנים...אז עוד "עשינו" את החפצים בבית בכל הזדמנות... הם אף פעם לא הפריעו לנו.... להיפך פעם היינו בספה בסלון...והאמצעית שהיתה אז בת שנתיים כיסתה אותי שלא יהיה לי קר בתחת! זה בסדר ....אל דאגה ....היא לא ראתה כלום ....ולא יצאה מזה עם טראומות!

הרגת אותי ../images/Emo6.gif

כיסתה אותך
טוב אצלי הם עדיין קטנים וכמעט נתפסנו לפני מספר חודשים מאז הדלת נעולה למדנו את הלקח

היא קמה מהמיטה בגלל הרעש...

ואני הייתי עליו...עם התחת בחוץ.....אז ישר כיסיתי את עצמי והיא עזרה לי והיא היתה סהרורית....אמרתי לה בקול אימהי שתלך למיטה ושתיכף אני אבוא לכסות אותה(והוא בתוכי ...את קולטת..חחחחחחחחחחח).... השמוק לא הסכים לצאת ממני...חחחחחחחחח...היה על הסף...נווווווווווווו רחמנות!

למעלה