הלילה לילה טוב לאהבה.. - נדודי שירה

hilagilady

New member
הלילה לילה טוב לאהבה.. - נדודי שירה

לוח שידורי "נדודי שירה" בערות 33 וברשת גימל 89.7 Fm
(תודה רבה מנחם גרנית)
יום רביעי 19/11/03
"ריח מנטה"- שיר השירים מס' 2. לאהוב באביב.
יום חמישי 20/11/03
"שירה בשידור" - עם יוני רועה. פסטיבל הזמר תשל"ו 1976. ערב עם חוה אלברשטיין.
יום שישי 21/11/03
על הדשא עם אליהו הכהן - קיבוץ מעברות. "אולפן זמר" עם מוני אמריליו. צביקה פיק.
יום שבת 22/11/03
בצוותא עם שלמה ארצי ולהקת גברת תפוח. קסם על ים כנרת. פסטיבל הזמר החסידי בברכה, מנחם גרנית רשת גימל

עוז מ

New member
נדמה לי שזו היתה חגיגת זמר

ולא פסטיבל או שזכרוני מטעני. זה הארוע בו שר שלמה ארצי את "שלג לבנון" ????? עוז

קוליפון

New member
זכרונך אינו מטעה א../images/Emo8.gifותך

בשנת 1976, לא התקיים פסטיבל זמר, אלא המופע "חגיגת הזמר".

yaron37

New member
ווואווו יום חג לנו!!! מיקי קם הנחתה

מי זוכר עוד פרטים?? אשמח לשמוע. בתקווה שישדרו בשלמות את החגיגה האמיתית הזו !!!

../images/Emo32.gif משעשע

קראתי לא מזמן ראיון עם מיקי קם ובו היא סיפרה על הפעם הראשונה שהי הרגישה כוכבת. זה היה אחרי חגיגת הזמר 76', היא היתה בת עשרים וצ'ופצ'יק והנחתה את האירוע של המדינה. למחרת היא חזה לבית ההורים לישון ואחותה הקטנה שהיתה אז ממש קטנה התעוררה לפניה, ראתה אותה וצעקה בכל הבית (בהתרגשות) "יווו... ראיתי את מיי קם יושנת"

סאביבית

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif

יום חמישי - פסטיבל הזמר תשכ"ו 1976 ההיה או חלמתי חלום ?

מוגג

New member
חלמת

זה תשלו. אל תשלי את עצמך. אני מקווה שיהיהנוסח המלא ולא מתומצת.

סאביבית

New member
אין להם את הנוסח המלא ../images/Emo10.gif

זה כמובן חגיגת הזמר ולא פסטיבל הזמר, השאלה היא איפה טעו. גם 1977 אני קונה בשמחה.

yaron37

New member
סאביבית ,כנראה בזכותך משודרת חגיגת

הזמר, אולי מהבקשות שביקנו כאן בעבר??? יום חג לנו היום!!! לא הולכים לישון! רק שיתנו אותו בשלמותו יחד עם ההנחיה של מיקי קם המדהימה.

קוליפון

New member
בימים אלה, מככבת מיקי קם בתיאטרון

חיפה. מיקי משתתפת בשתי הצגות, בעת ובעונה אחת: הראשונה היא "בנות עובדות" המצליחה והשנייה, "משפחת ישראלי", שעלתה לא מזמן. במשפחת ישראלי, מופיע גם ישראל (פולי) פוליאקוב, שנפגש עם מיקי על הסט של הסרט "גבעת חלפון אינה עונה", ומאז ועד לליהוק המשותף לא זכו השניים לעבוד יחדיו.

סאביבית

New member
חגיגת הזמר תשכ"ו 1976

איזה אושר
מי שער - תפתחו עכשיו התחיל עם הללויה (וזה השיר) והגבעטרון. כמעט עשו לי התקף לב בערוץ 33 כי היה כתוב בתוכן הפסטיבל החסידי 1976...

סאביבית

New member
מה , כבר נגמר ? ../images/Emo10.gif

זה מה שהיה : הללויה (אדם חוזר) הגבעטרון מחרוזת שירי פסטיבלים הכל עובר חביבי איפה כל הידידים שלנו מיקי קם קומי צאי יהורם גאון לא אני יהורם גאון - חדש (במנגינה לא מוכרת) מחרוזת שירים - יהורם גאון והגבעטרון יהורם גאון חוזר להדרן עם לא נפסיק לשיר. החגיגה נגמרת הכל עובר חביבי והחגיגה נגמרה

yaron37

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo4.gifלא יכולים לתת לנו להנות עד

הסוף? חבל רק חלק קטן מהחגיגה שודר! הדליקו אותנו ו.... זה כלל כזה ברשות? חבל חבל

סאביבית

New member
יש להם עוד קסטה, אחרת

אני יודעת את זה בוודאות, בלי מיקי קם אבל עם כל השירים האחרים. אני אנסה ללחוץ על הכפתורים הנכונים

למעלה