הלילה ההוא...

עדי 22

New member
הלילה ההוא...

להתקרב אלייך אני לא יודעת מצד אחד… כל כך בא לי לגעת בך כבר אני מתגעגעת לזה אפילו… אם זה רק יהיה זה ולא עוד אין לי כבר שאיפות למעבר אני מבינה את הקטע כבר כבר ממזמן הבנתי שמעבר ל*** לא יהיה שום דבר אבל בעצם.. מה רע בזה? זו הנאה של שנינו.. והרי ששנינו אוהבים לגעת האחד בשניה אז מה רע? ואני די "חמימה" לאחרונה אז אני לא רואה בעיה אני רק אולי מפחדת שאחר כך אתה שוב תהיה לי בראש אבל בעצם אתה תמיד בראש שלי כי… כיף לי לפעמים לחשוב עליך והרבה זמן לא היינו בקשר אפילו היינו מסוכסכים לאחרונה אז אולי נשלים פשוט כי טוב זה לא עושה לי רק רע ואם זה בא ממך כל החזרה להיות בקשר אז עוד יותר טוב אפילו שזה רק זה ואולי קצת ידידותי אבל אני מבינה ויודעת שרומן זה לא יהיה ואולי אני כבר לא רוצה אז אתמול אתה עולה מולי באיסיקיו אחרי שכבר חשבתי ללכת לישון כן.. 2 ומשהו בלילה..קרוב ל- 3.. ומתחיל להצחיק אותי שם ואני… אני בריאה עליך כיף לראות אותך אפילו כאן ואז אתה שואל כזה… אולי תבואי.. ואני מהססת מכל מיני סיבות מצד אחד… לא רציתי שתציע ומצד שני… חיכיתי בקוצר רוח להצעה מוזר אההה.. ואז כשההצעה עמדה בפתח… ידעתי… שלסרב לא אוכל כי אני "חמימה"… ואני רוצה ואני מתה כבר שוב לגעת בך ואז… אתה מטריף אותי יותר ויותר ומצחיק… שדרך המסך הקטן הזה אתה מצליח להטריף אותי ואז ללא שום מחשבה מיותרת אני מייד למקלחת נכנסת יוצאת רטובה ומריחה נפלא מתנגבת בחלוק הרחצה שמה קרם גוף עם ריח מדהים לובשת בגדים נחמדים ויוצאת לדרך ובדרך כמעט ועשיתי אחורה פנה כי חשבתי אולי זה לא יאה ואז ההגיון שלי פשוט אמר את לא צריכה להרגיש רע כי זו הנאה הדדית שלו ושלך אז מה כל כך רע בכך?? הגעתי אליך ואתה כבר מחכה לי במיטה ואני חייבת לומר שהיה לי לילה נפלא נרדמנו זה בחיקו של השני וכל הלילה נגעת בגופי לקום בבוקר כשאיבריך לצידי ומשהו רוצה מייד להיכנס לתוכי הרגשתי כל כך כיף בו ברגע חבל שלא יכלתי לומר לך כי דווקא רציתי אני יודעת שזה ישר מלחיץ אותך אז שתקתי בלית ברירה והמשכתי איתך במלאכה וכך עוד 3 פעמים נוספות עם כמה הפסקות מתוקות ואחר כך דיברנו קצת על כוס קפה אז תודה לך על לילה יפה שמחה שבאתי ושמחה שהיינו יחד ולא מצטערת אף לא על רגע אחד.. עדי

kk11

New member
הרמוניה....

אין על מה להצטער כי הגוף לא מוותר לגוף רצונות משלו ועלינו לזרום עימו גם לא דרישות להתפרק ולפעמים סתם לשחק כי הגוף והנפש יוצרים אחד הם חיים בהרמוניה ויוצרים יצור מיוחד יצור לא מושלם שנקרא האדם.

joy24

New member
אין על מה להצטער דידוששש..

את צריכה לעשות מה שטוב לך אבל אל תסתפקי בזה.. ו..אל תתפשרי רק על זה... תחפשי לך משו אמיתי.. מישו שהמגע יהיה יותר מכיף הוא יהיה בנשמה מישו שתוכלי להגיד לו ולא תצטרכי לשתוק בלית ברירה.. אבל בינתיים, לבריאות אחותי.. אוהבת joy

irist

New member
טוב שאת שמחה, נשאר לך זכרון מתוק...../images/Emo74.gif

עדי ..

על הלילה ההוא אין לך מה להצטער עשית מה שהרגשת ומה שבא לך לעשות וכל עוד זה לא פוגע בך לא רואה בזה בעיה.. אבל חושב שמוטב להניח לעבר ולהמשיך הלאה למישהו שיחזיר לך אהבה ראויה כפי שמגיע לך לחוות ולקבל...

למעלה