הלייקרס בבית במינוס 20

endorms

New member
הלייקרס בבית במינוס 20

ברבע הרביעי. הירידה הזו ברמה של הלייקרס תפסה אותי לחלוטין בהפתעה. למיטב זכרוני, כל הקבוצות של פיל ג'קסון שמתחילות את העונה חזק גם ממשיכות אותה חזק ולהיפך. פתיחה כזו חזקה ואז ירידה כזו דרסטית בתוצאות לא זכור לי שראיתי באף קבוצה שלו.

נתראה בפלייאוף

לעניות דעתי הקובעת הלייקרס איבדו אתזה גג לגמר המערב יגיעו,תגזרו ותשמרו!

Guram100

New member
אני לא מתרגש מהירידה ביכולת שלהם

מתי שצריך הם יחזרו לעצמם

או במחשבה שניה

לכל דבר טוב יש סוף מתי שהוא אולי זו העונה שהלייקרס מתחלים להגמר

Puskas

New member
ספק..

מבחינת גילאים יש להם עוד מה לתת לפחות למשך 3 שנים נוספות. גם אם השנה הם יעצרו ולא יגיעו רחוק בפלייאוף,עדיין זה לא מחייב שהסוף הגיע ועדיין מאוד יתכן ששנה הבאה הם שוב יחזרו רעבים ויגיעו לגמר הNBA.

asafsuf2

New member
הבעיה שלהם היא

שבשנה הבאה לא יהיה להם את פיל ג'קסון. אולי הם יסתדרו בלעדיו ואולי לא, אבל בכל מקרה אם הם צריכים לקחת עוד אליפות אחת בשלוש שנים הקרובות, הייתי אומר שהשנה זה הזמן, כשפיל עדיין בסביבה. בכל מקרה, הם במשבר אבל קשה לי לדמיין מצב שהם לא יוצאים ממנו לפני הפלייאוף, וזה יכול אפילו לחזק אותם כי אולי זה יגרום להם להבין שהם יצטרכו להלחם והם לא יכולים לשייט לגמר. ההפסדים האלה אולי מעצבנים אותם אבל הקלישאה נכונה - העונה הרגילה לא קובעת כלום. בשביל הקונטנדריות זה בסה"כ פריסיזן משודרג. מישהו זוכר איך בוסטון נראו בחצי השני של העונה הרגילה בשנה שעברה?

Guram100

New member
אינני אוהד לייקרס אבל אני לא אופטימי כמוך

אני אוהד הספרס ואני מבסוט שחזרו לעצמם סוף סוף. כשהם טובים, הם מהווים יריב אמתני לצהובים.

Puskas

New member
גם אני לא אוהד לייקרס

אבל אני ריאלי פשוט..הרי לא נצפה שעכשיו הלייקרס יהפכו להיות סתם קבוצה.. זה נכון שהם סחטו את רוב המיץ מהקבוצה הזו,אבל שנה הבאה פיל ילך וזה ירענן את השורות, אולי הם גם יעשו את טרייד אפילו על גאסול וארטסט בשביל להביא קצת דם צעיר ואז הם יחזרו להיות מס' 1 בליגה.. גם בלי שינויים אגב,מלבד השינוי על הקווים,אני חושב שהסגל הזה עוד לא מיצה את עצמו.. אם הספרס והסלטיקס (קבוצות הרבה יותר זקנות) מצליחים לתת עונה כזו אז אין סיבה שהלייקרס לא יצליחו.

ההבדל משנה שעברה

שהייתה להם ביתיות לכל אורך הפליאוף, השנה איך שהם נראים בנתיים אני בספק אם תהיה להם ביתיות בגמר המערב ובטח שלא בפיינלס נגד בוסטון או מיאמי

Blaz0r

New member
הקטע שגם הפתיחה שלהם לא נחשבת "חזקה"...

שיחקו בעיקר מול קבוצות שלא יעלו לפלייאוף, עם לוח משחקים ביתי בעיקר, ללא משחקי B2B. בשביל כאלו משחקים, כדי שקבוצה תראה טובה, היא צריכה לדרוס אותם בלי מאמץ, וזה לא מה שקרה (משחקים צמודים מול מינסוטה וסקרמנטו אני חושב)

The Prospect

New member
תסתכל על הלוח משחקים של הלייקרס בעונה שעברה

את החודשים של אוקטובר-ינואר הם סיימו עם כמעט 80 אחוז ויכולת מדהימה, ואת החודשים של פברואר עד אפריל הם סיימו עם בסביבות ה-55 אחוז ניצחונות. כולנו זוכרים מה קרה בפלייאופס.

למעלה