הלחן של מרגיש אחר מועתק !

הלחן של מרגיש אחר מועתק !

מהשיר breath me של sia, שיר לא כל כך מוכר אבל הרבה יותר ישן מסינרגיה. החל מ- 3:15 ועד סוף השיר.

3has3

New member
לא זה לא:|

אני מכירה את השיר.. אולי זה טיפה דומה אבל זה לגמרי שונה. יש כמה קטעים דומים וזהו..

יוטו2

New member
הם בעצמם אמרו שהם לוקחים לחנים

מכול מיני חלקי שירים שהם שמעו ..

סינטטית

New member
זה לא מה שהם אמרו.

הם אמרו שהם מקבלים השראה, לא לוקחים לחנים. הם לא לוקחים לחנים. אנשים פשוט אוהבים למצוא קצת דמיון וישר לקפוץ ולהגיד שזה גנוב, קשה לפרגן, קשה...

שלומיתת

New member
ונגיד שזה דומה

הייתי אומרת שסינרגיה הם חסרי חיים באופן די מלחיץ אם הם היו יושבים,שומעים את השיר הזה ומעתיקים את הלחן. אני אישית מאמינה בהם שיש להם את המקוריות והכישרון להלחין בעצמם את מרגיש אחר.

kombinaizer

New member
גם יכול להיות

אבל זה לא קשור לחוסר חיים, לא חסר מוזיקאים שמעתיקים מאחרים בלי להודיע. אף אחד לא מפה לא היה שם שהם הקליטו את מרגיש אחר ולכן אנחנו לא יכולים לאמר כלום.

kombinaizer

New member
יש הבדל בין להאמין בהם

לבין להאמין להם. לדעתי צריך לשלוח תקטע הזה למערכת של סינרגיה ולחכות לתשובה.

סינטטית

New member
בולשיט.

אתה רושם "להאמין להם" אפשר לחשוב הם המציאו איזה משהו שהוא רע וסוחף אחריו המוני אנשים שלא בצדק. הם בסה"כ עושים מוזיקה שכיף לשמוע. מה הקטע שכל שני וחמישי בא לפה מישהו שמתנגד למוזיקה שלהם? לא טוב לכם, אל תשמעו! ראבאק!!!

kombinaizer

New member
תגובה

זה לא קטע של התנגדות, לפחות לא ככה אני רואה את זה. אבל באמת בן אדם בא והביא לנו קטע דומה (אין ספק שזה לא דומה) ולמרות שקשה להאמין (גם אני חשבתי שזה שטויות בהתחלה) מבינים שזה דומה. עכשיו כל אחד יקח את זה לאן שהוא רוצה, את קוראת לזה התנגדות אני קורא לזה אמת.

שלומיתת

New member
מה אמת?!

שזה דומה?! יופי,אז אולי זה איכשהוא מזכיר את זה. יופי. זה עדין לא מוכיח לך שהם העתיקו את הלחן!

kombinaizer

New member
זה גם לא מוכיח שהם לא

כמו שאמרתי, אף אחד לא היה באולפן שהם הקליטו את מרגיש אחר.

למעלה