הלו"ז של פיקסאר ודיסני עד 2018

Murdock18

New member
אלה חדשות לא מעניינות להפליא.

מה שכן, לא ידעתי שיש כבר תאריך יציאה ל"מוצאים את דורי", סרט ההמשך של "מוצאים את נמו" כמובן. זה סרט הנאימציה האהוב עליי, כך שמצד אחד אני שמח שיוצא לו המשך ומצד שני חושב שזה מיותר. סוג של קונפליקט פנימי ורגשות מעורבים לגבי העניין. אני מצפה. לא לסרט, אלא להתאכזב. אבל אומרים שעדיף להנמיך ציפיות, אז אולי זה דבר טוב.

einat162

New member
"מוצאים את דורי" -לא ידעתי שמתוכנן המשכון

הסרט הראשון היה חמוד, אבל לא הטופ אצלי.
הדגה עם בעיות הזכרון היתה הורסת (אלן דג'נרס) !

Murdock18

New member
הדגה עם בעיות הזיכרון,

הלא היא דורי, באמת הייתה הורסת. אני צוחק רק מלהזכר בקטעים שלה.

GK_FF

New member
מההכירות עם דיסני היא תצטרך למות כדי שלא

או פשוט שזה יהיה המשכון וידאו

Murdock18

New member
זה יותר סרט של פיקסאר, מאשר דיסני.

פיקסאר לא מוציאים סרטי המשך ישירות לוידיאו, לעומת דיסני שממש מגזימים עם זה לדעתי ואף מצליחים להוריד מערכם של הסרטים המקוריים.

einat162

New member
מלך האריות

אחריו באלטו (אני חושבת שפחות מוכר פה בארץ?)

עוד:
מלך האריות 2 (הסרט השלישי שנקרא 1.5 היה בושה לסרט המקורי ולשני)
במבי 2 (לא אהבתי את הראשון, יותר מידי שירים- פחות מידי עלילה)
פוקהונטס.

Murdock18

New member
טוב, ברור שמלך האריות נמצא בטופ.

זה מובן מאליו, לא?
לא שמעתי על "באלטו", תוכלי לספר עליו קצת?

לגבי "מלך האריות 2", אני מזועזע לשמוע שאהבת אותו. אחותי צפתה בו שוב לא מזמן והוא פשוט גרוע מבחינתי, אבל ממש. ואני גם יכול להרחיב, אם תרצי.

את "במבי 2" לא ראיתי ו"פוקהונטס" יותר מדי דרמתי לטעמי. אני די אוהב את "הרקולס" ו"מולאן", אחלה סרטים ונראה לי שהם פחות מוערכים בין סרטי דיסני.

einat162

New member
-גם מולאן ומולאן2 אהבתי

קצת על באלטו (Balto 1995):
היה כלב מזחלות אמיתי שסייע להעביר תרופות לעיירה בשם נום באלסקה. הסרט מאלתר על הבסיס הזה. באלטו בסרט הוא יצור כלאיים- אבא כלב, אמא זאבה - וככזה הוא חי בשולי העיר נום, מנודה ע"י שאר כלבי העיירה (והתושבים) שרואים בו זאב, ולא מרגיש שייך לעולם הפראי של הזאבים.
הוא מתחבר עם ילדה אחת בעיירה שנופלת למשכב בעקבות מגפה - וקבוצת כלבי המזחלות שהייתה אמורה הלעביר תרופה מרחוק- הולכת לאיבוד בסופת שלגים.
באלטו יוצא להביא את התרופה כדי להציל את הילדה (ואת שאר התושבים שחלו), וכמובן שיש גם סיפור אהבה עם מאפיינים של רומיאו ויוליה.

הטריילר :
https://www.youtube.com/watch?v=a6lGULmQdb0

בשלב הזה התלבטתי אם לשים פה קישור מיו טיוב לקטע האהוב עליי בסרט (מבחינת הפסקול והאנימציה) שהוא, הייתי אומרת, שווה ערך לסצנה ממלך האריות ברמת ה"אימפקט", אבל החלטתי שלא. מומלץ בחום למי שאהבת את מלך האריות.
אגב, באלטו 2 גם מומלץ- השלישי היה גרוע. ברמות.

Murdock18

New member
אני פשוט לא מסוגל לראות את ההמשכונים הללו

של דיסני, שיוצאים ישר לוידיאו. הם לא מתקרבים למקור ואף מבזים אותו, הן מבחינה עלילתית והן מהבחינה הטכנית. למשל האנימציה נראית פחות מוצלחת וחובבנית להחריד.

לא התחברתי כ"כ לטריילר של "באלטו", אבל אני בכל זאת מקווה שייצא לי להשלים אותו מתישהו.

einat162

New member
מבינה מה שאתה אומר

למשל במלך האריות 2 אני חושבת שהשתמשו באולפן באוסטרליה במקום באמריקה - והאנימציה של סימבה המבוגר שונה מסימבה של סוף הסרט הראשון.בהמשכון הוא יותר "עגול" בפנים, באף, ופחות "רזה" ויותר מוצק בגוף- הכותבים אמרו שזה בכוונה בגלל שהוא התבגר מאז הסרט הראשון, אבל ניחא....

לגבי מולאן, אני חושבת שנם שמרו על סטנדרט אחיד גם בשני.

בלטו אולי נראה ישן ולכן פחות אטרקטיבי- אבל מומלץ בחום. (אני שונאת את הטריילרים של שבהם הם לוקחים סרט שיש לו גוון דרמטי מאוד- עם מוזיקה עוצמתית - ומדביקים לו איזה מנגינה קופצנית ושמחה ודגש על כל קטעי ההומור דווקא, שמטרתם לשבור דרמטיות- עשו את זה גם עם מלך האריות).

Murdock18

New member
זאת משום שהם משתמשים באולפן בת שלהם

ולא באולפן הראשי והסטנדרטי. הם לגמרי מחפפים בהמשכונים שלהם ולא משקיעים בהם כלל.

בלטו ממש לא הסגנון שלי, אני לא חושב שאצליח לצפות בו עד סופו גם אם ארצה.

למעלה