הלו איפה כולם?

דודי 34

New member
הלו איפה כולם?

הלכתם לרסס ולתת בראש?

odery

New member
פעמבא שאני קובעת דייט לערב חג

תזכירו לי את אמש...

odery

New member
קבעתי דייט

לראשונה עם בחור מאתר הכרויות.בכרטיס הופיע שהוא בן 28,ומתנשא לגובה של 1.78,דיברנו,עשה רושם שהוא פסדר.לפגישה מופיע גמד.הראש שלו הגיע לי לכתף(כשהוא עומד על קצות האצבעות),האינסטינקט הראשון שלי היה לחפש לו את אמא שבטח אבדה לו.אפ`חד לא התקשר אלי כדי שאוכל לעשות את הקטע של ``אוי,הבת שלי התעוררה ובוכה,אני חייבת לסוע הביתה,נהיה בקשר`` אז ישבתי איתו על הספסל הקרוב(להפתעתי גם כשיושבים רואים שאתה נמוך) ואז הוא אומר לי :אני חייב להתוודות.אז אמרתי לו שפסדר ראיתי שהוא לא מטר שמונים,אז הוא אומר לי,לא,אני בן 34.או,איזה יופי.אמרתי לו שהגודל לא קובע,אבל הכנות כן.וברחתי. צרוף מקרים מוזר,החלטתי שאני מתחתנת עם האקס בערב יום העצמאות 2002,זה בטוח קנוניה =0)

נסיכה73

New member
תרשי לי רק שאלה קטנה

אם הכנות כ"כ חשובה לך, איך זה שויתרת על שקר בקשר לגובהו..וחיכית בעצמך לאיזה תרוץ (טלפון בדוי) שיוציא אותך מהמצב במקום להיות כנה בעצמך ולומר לו שהוא בילף אותך..בתכל'ס? אך מאידך,כשאמר את גילו אמרת לו לפתע שהגודל לא קובע (והוא כן קובע מבחינתך..) אבל כנות כן.. את לא מוצאת סתירה מסויימת בדברייך?

odery

New member
זה פשוט כי את מחפשת עומק ואצלי

לא תמצאי,אני פשוטה,רדודה ולא חושבת.לא קניתי לעצמי שום קנין,לא רוחני ולא מחשבתי.אני כולי לצה.והקטע של הטלפון שימלט אותי כמו גם הלעמוד על קצות האצבעות היו בהומור,יתכן ודלוח לטעמך אבל זה היה הומור.איך היה אומר דנדש(איפה אתה כשאניצכה כלנית) תקלילי

סאני42

New member
../images/Emo45.gif תשובה שנונה ולעניין!!!!

רק בודדים יכולים לאמר בפנים את כל האמת העירומה... זה לא קשור לכנות. אודרי קבלי

נסיכה73

New member
אם הלכת פעם ברחוב ונפלת..אז תמיד כשתצאי לרחוב

תפלי??? כשהיית נערה..הפגישה הראשונה עם אהבתי הראשונה היתה בערב יום העצמאות. וזה זכור לי כערב קסום ומדהים בנוסף לססגוניות הטבעית שיש בו. אף פעם אל תאמרי אף פעם. תשאירי את חלון ההזדמנויות פתוח.. בהצלחה :).. ואם תרצי לשתף מה היה..זה יכול להיות נחמד לשם הקטע... :)

למעלה