הלוואי

Oomph Girl18

New member
הלוואי

הלוואי והייתי נרצחת ע"י רוצח סדיסטי ואכזרי ומישהו היה מבתר אותי לחתיכות הלוואי ומכונית הייתה דורסת אותי והייתי נעלמת ונמחקת מהראשים של כולם בהזק של אור אחרון כמו הנהג שלא הצליח לעשות בלימת פתע הלוואי ומישהו היה יורה בי מטווח אפס כשאני על הברכיים שלי מתחננת שיכוון לקמטי הכעס כדי שהם יימחו לעד בכתמי דם שלא יראו אותם והם יכוסו הלוואי שהייתי שותה מספיק חומר ניקוי בשביל למות הלוואי שהייתי נעלמת כאילו לא הייתי כי שום דבר כבר לא עוזר סתם עוד סוציופטית שהעיפו ואפילו הקלו עליה במוות שלה..

cofortably numb

New member
חן!!ילדה מדהימה שלי!!

מה קורה איתך? שלא תעזי להגיד את זה אלוהים אני כולי בצמרמורות והזיות מטורפות. די. את חשובה לי מדי. הלוואי ואני אראה אותך מחר..הלוואי. התגעגעתי כל כך. בבקשה תאחזי בנקודת אור קטנה.בבקשה. אוהבת אותך ילדה. אוהבת.

Oomph Girl18

New member
אפרת

איבדתי אותך את כבר מזמן לא חברה שלי והספדתי אותך את מתה מבחינתי כמו שכולם מתים...אני זומבי לצערי נגזר עליי לחיות במעין עולם חי לא חי אל תנסי להתחנף אליי עם מילים יפות כשאת בכלל לא מתכוונת אליהם ולא עושה שום דבר בנידון.. כלבה

Oomph Girl18

New member
בעע עזבי יותר מדי

לא משנה ...אני לא צריכה חיבוק אני צריכה ואליום או משהו דומה לזה..

NB102

New member
קראתי בבלוג שלך כמה פוסטים

את נשמעת לי מאוד מעניינת והייתי שמח להיות איתך בקשר. אגב, אני בן.

../images/Emo201.gif

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
רק רגע....../images/Emo178.gif

חן, נראה שאת אולי נמצאת בנקודת רתיחה.. הרגשות שאת מחלקת איתנו מכילים המון כעס, אלימות, שינאה לעצמך ואחרים, כאב כזה שקשה אפילו לקרוא בלי להרגיש בנמלים האלה .. והמון המון כאב... כשכבד אנחנו כאן מחכים לך, רוצים להיות כאן בשבילך, שתוכלי לבוא לכתוב ולדבר איתנו.. זו אולי מלחמה כשבצד אחד ניצבת ההפרעה הזו שלך ובצד השני נמצאת חן קטנה, נלחמת לחיות.. היא עייפה וחלשה ולפעמים מוותרת... אבל היא שם .. מבקשת וגם אנחנו .. אולי עכשיו הזמן להתחיל לאפשר לעצמך להיעזר.. שולחים לך דף קישורים חושבים אולי שיחה אישית תתאים ...

Oomph Girl18

New member
קח את התנחומים שלך

ותתקע אותם איפה שהשמש לא זורחת לי כבר אין תקווה לא הייתה וגם לא תהיי ואל תקרא לי חן אף אחד לא קורא לי בבלוגים ככה גם במציאות קוראים לי אודרי..

מתוקה.. ../images/Emo24.gif

אני מאמינה שאם תרצי לשתף ולספר לי או לכולם את יודעת שאת תמיד מוזמנת לעשות את זה .. אל תאחלי לעצמךאת כל האיכסה הזה שנינו יודעות שזה זוועות שאת לא רוצה לחוות את בשרך ונשמתך.. שנינו יודעות שזה יוצא מתוך כעס מסויים מתוך תסכול.. דברים גורמים ךלך לדבר ככה וזה ברור הכי קל זה להתעצבן להתייאש ולוותר.. אולי תנסי לחשוב על הדברים שקורים, לחשוב על הבעיה ולנסות להתעמק באיך לפתור אותה.. זה יותר חכם לעשות את לא חושבת? אז אם תספרי ותשתפי כל המוחות פה כולל אני
(חחחח חשות) ננסה לעזור לך כשזה מספר מוחות זה הרבה יותר קל מאשר מוח אחד שלך שרק טרוד ומדבר מתוך תחושות סובייקטיביות אישיות ולא שופטת את הדברים בצורה אובייקטיבית ו100% נכונה.... וזה קורה לכולנו לפעמים נדמה לנו שהעולם חרב שהכל נמאס שהכל כבר לתא שווה מאמץ לא שווה כלום אבל זה תחושות חדות שנעות להן מקצה לקצה.. תנסי להסתכל על זה בצורה הנכונה אבל דבר אחד את חייבת לזכור.. שלא משנה מה שום דבר לא שווה את החיים שלך החיים שלך ילכו בדיוק איך שבאו זאת לא זכותך לקחת את החיים של עצמך כמו שלא הייתה לך את הזכות או את הבחירה להיוולד. קחי את זה בגדר של "אסור". עכשיו.. שתי איזה מיץ קר וטוב.. או .. דיאט קולה
(זוכרת אתהשירשור של השתיה?
) תעשי נשימות עמוקות ופשוט ספרי לי/לנו.. מה קורה שם שעושה לך פאקינג כ"כ רע? אני פה

למעלה