הלוואי שהיינו יודעים לאיזה אידאל לשאוף

יאיר א.

New member
כי אז היינו יודעים מה באמת יש לעשות

ולא מאוננים חיים שלמים בניסוי ותעיה אל שום מקום ואולי יש הגדרה רק שאנחנו לא רוצים לדעת אותה

יאיר א.

New member
כי אם נדע אותה נצטרך להשליך כמויות אדירות של שקרים שצברנו במשך זמן ארוך

מעניין לא?

ומכיוון שאינטואיציה היא..

``רגש גבוה``, כדבריך, :) שאיננו יכולים להתחבר אליה כשיש לנו רגשות שליליים, אם אנחנו באמת רוצים לדעת.... שומה עלינו לחשוב חיובי! ולנהל את הרגשות !!!

יאיר א.

New member
וואללה,אפשר תמיד,אין לי כוונות זדון ואני ער לרוב הידע שהתת מודע שלי מכיל

וגם בו אין זדון, ההפך הוא הנכון. רק שאני מאוד רגשי בשכל שלי וזה לפעמים מלחיץ את אלו שלא

תודה לך ושבת שלום :cool:

לגעת במהויות שלום וברכה! אני חושבת שאת מדהימה ועושה עבודה נהדרת. נשמה שלי שיהיה לך טוב. תמשיכי להטעין אנשים אחרים יש לך את זה. עדיין מחכה שתצרי איתי קשר. השאירי פרטים מזהים בדואר האלקטרוני ולא בשפת ג`בריש. גם אנגלית אני יודעת לקרוא. אני מבטיחה לך תשובה ואולי גם נפגש מתישהוא. שבת שלום עם הרבה אור ואהבה מיכל.

מה תפקידנו? 8-p

יאיר היקר? מה תפקידנו עלי אדמות? מהו תפקידך? אני מציעה לך שתתחיל ולפי עניות דעתי כבר התחלת בממוש האימרה והוצעתה לפועל:`` ואהבת לרעך כמוך``... אם כולנו נתחיל מהנקודה הזו ללא אינטרסים אישיים חיינו יהיו יותר חיוביים. חשיבתנו יותר נקייה ונחייה יותר בזרימה שלווה שקט ואפילו נצליח להטען אחד מהשני. תארו לכם איזה עולם נפלא נוכל ליצור. אם התחלת לחפש מהו תפקידך או למען הדיוק מהו תיקונך ולא מצאת את התשובה אני מציאה לך לפנות לדואר האלקטרוני שלי. להשאיר פרטים מזהים ואני אחזור אלייך עם הוראות הפעלה להמשך הדרך. בהצלחה בכל אשר תבחר. אור ואהבה מיכל.

למעלה