הלוואי ומישהו היה פה איתי

הלוואי ומישהו היה פה איתי

אני מרגישה כמו רוח רפאים.. אני אוויר ...... לאף אחת לא אכפת איך אני מרגישה ולי אכפת מימנה לא אכפת לה שאני סובלת אז למה אני קיימת.. הלא היא החיים שלי... והיא רק הורסת

א ב ד ו ן

New member
לנו אכפת ממך ../images/Emo24.gif

את לא אוויר - אנחנו פה.. אוהבים אותך.. מחבקים אותך.. תומכים בך..

א ב ד ו ן

New member
תקשיבי לי -

חברה שלך הגיעה למצב שהיא לא מודעת כבר למה שהיא עושה - את לא יכולה לעזור לה בכלום - את חייבת לעשות הכל בשביל לעזור לה כי זה כבר לא בתחום שלך - את צריכה אולי לפנות למישהו יותר מבוגר ומבין בנושא.. אל תשאירי אותה ככה - עדיף שלא תהיו חברות יותר אבל שהיא תשרוד ושיעזרו לה מאשר שתדעי שלא "הסגרת" אותה כביכול אבל היא לא תהיה חברה שלך כי היא לא תהיה פה בכלל.. את מבינה? את חייבת לעשות מה שהכי נכון לעשות.. את מבינה אותי? מה את חושבת שהכי נכון לעשות מתוקה? שלך, שי

א ב ד ו ן

New member
בחיים לא אמרתי שתעזבי אותה!!

לא אמרתי שתעזבי אותה.. אמרתי שאין לך הרבה מה לעשות חוץ מלנסות לדבר איתה והיא כבר שקועה עמוק בזה אז אולי עדיף שתלכי ותדברי עם מישהו יותר מבוגר ומבין בנושא? את לא יכולה לעשות כלום ואני בטוחה שאת לא רוצה להשאיר את המצב איך שהוא נכון?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
טועה יקרה...

אנחנו שומעים ומבינים את חוסר האונים.. את התחושה שאת כל כך רוצה לעזור והיא לא רוצה להעזר.. החוסר אונים הזה כל כך מכאיב, עד שאת רוצה להעלם.. להפסיק להיות, להפסיק את הכאב העצום הזה שאת עוברת. הכאב הגדול הזה שאת חווה, את לא חייבת להשאר איתו לבד.. נסי לשתף מעט יותר..במה שמכאיב, במה שאת מרגישה שכל כך חונק, עד שאי אפשר לסבול את זה יותר.. ואולי גם תרצי לבוא לדבר איתנו על כך... שננסה יחד לחשוב מה עושים, איך מתמודדים.. אם תרצי, אנחנו כאן בשבילך.. באמת רוצים לעזור..

למעלה