הלוואי והיה נכנס מישהו עם OCD לאח הגדול

הלוואי והיה נכנס מישהו עם OCD לאח הגדול

בעונה הזאת עונה 2 בנצי שיש לו תסמונת טורט עושה שרות מצויין להעלאת המודעות להפרעה. אני תקווה שבעונות הבאות יהיה אותו אמיץ עם OCD שיכנס לבית ואנשים יתחילו להכיר ולקבל את ההפרעה שלנו. אתמול הייתי אצל רופא שיניים וישר נכנסתי ל"סביבה עוינת". אני תמיד מבקשת להעביר את הטלויזיה בקליניקה לערוץ הספורט או המוסיקה ובימים האלה גם ביקשתי האח הגדול. מי שמכיר אותי יודע שאני מפחדת מדברים מורבידיים. אתמול כשהמתנתי לתורי אצל מרפאת השיניים הצלחתי להעביר את הטלויזיה בלובי הקבלה מחדשות לאח הגדול.זה עבר טוב. אה מה מה....כשנכנסתי לחדר שבו היה הרופא והאסטטינטית ועוד איזה מבקרת מהקבלה, נכנסתי ישר לחדשות ושם הייתה כתבה חדשותית שדיברה והראתה בתי קברות. אני הייתי מבוהלת. ביקשתי להעביר, הם לא הבינו במה מדובר, ואמרתי בקול רם ומתנצל שיש לי הפרעת חרדה ואני לא יכולה להסתכל בטלויזה על דברים כאלה. הכי מעצבן אותי תמיד שהטלויזיה אצל הרופא שיניים היא בשביל הפציינט, לפחות ככה אני חושבת. ואם יש משהו שהפציינט לא אוהב בטלויזיה או פשוט חרד ממנו ! צריך להיות בניאדם ולהתייחס ולכבות או לשנות את הערוץ. פעם הייתי שוטפת ידיים כשהייתי רואה בתי קברות, פה לא הייתה לי אפשרות כזאת, ואני שמחה להגיד שכל הטיפולים שעברתי קידמו אותי לאן שהוא ויכולתי לבלוע את הצפרדע ולהמשיך. כלומר לעשות את אותו ניקוי שיניים עמוק שהוא גם ככה לא חוויה מהנה. אני קצת כועסת על זה שאני ביקשתי סליחה מהרופא והאסטטינטית על הבהלה שלי וניסיתי להסביר שזה כמו שמישהו מפחד מעכבישים והוא נכנס לקליניקה ויש עכביש ענקי בטלויזיה שתקוע איזה דקה או שתיים. אפרופו האח הגדול שזה הערוץ שעברנו אליו בסוף, ציינתי (עדיין בנסיון להסביר ושיבינו ויתחשבו) שבנצי זה עם הטורט יש לו הפרעה שקשורה למה שלי יש... לא יודעת מה חושבים עליי הרופא והאסיסטנית או הגברת שנכנסה לחדר. יש סיכון (קטן ? גדול ?) שאני פריקית, מה שבטוח שאם במקום בנצי היה מישהו עם אוסידי והאוכלוסיה בארץ הייתה נחשפת לתופעה ברייטינג כל כך משמעותי, וכמו שבנצי איש נחמד גם מכירים שאנחנו נחמדים לא פחות. בקיצור אני תקווה שיקרה לנו טוב בעתיד וגם תורנו יגיע.

eldorado

New member
../images/Emo45.gif

אגב, בעונת ה VIP דודי מליץ התוודה בפני אחד הדיירים על ה OCD שממנו סבל והתרופות שהיה לוקח. זה היה בערוץ 20 ולא שודר בתוכנית בערוץ 2. אולי בעונה הבאה תגישי מועמדות לתוכנית...

אמא11

New member
אני ממש מתרגשת../images/Emo9.gif

שתבינו (משתתפי הפורום היקרים) שאלדורדו עזר לי לפני אלף שנה, בצעדי הראשונים, כשרק נכנסתי לפורום כמשתתפת והוא היה אז חייל - הוא הסביר לי בסבלנות מה זה פורום, מה זה מסר, איך להגיע לצ'אט ועוד המון דברים שהיום נראים כל כך מובנים. אז אם אני כאן זה הרבה בזכותו. שיהיה לך יום נפלא תמי

למעלה