הלוגו האהוב עלי

Yaronimus

New member
הלוגו האהוב עלי

פשוט, קל, לא קשור למה שהלקוח ביקש (חסר פורמאליות) אבל הכי הכי מתוק...

danielevy

New member
וטו ! ../images/Emo3.gif

אני שונא שמותחים ככה את הטקסט, פשוט עושה עוול לפונט. תעשה את זה ידנית, יראה הרבה יותר טוב. האימג' חמוד מאוד, אבל לא מתאים לדרישות הלקוח, ובצדק : לוגו לחברה כזו אמור לשדר אמינות ורצינות והלוגו הזה משדר בדיוק ההפך.

Yaronimus

New member
מעניין

אתה אומר שהאי אל פי מתוח מידי? הכוונה הייתה להחליף את ה"קרניים" שיש מסביב לדמות מצויירת כשהיא רוצה להביע משהו. האם עדיף להחליף את הפרצוף בסמל אחר כמו נורה או עיגול בתוך עיגול (כמו שיש בלוגואים אחרים)?

oren*

New member
שאלת "עדיפות" כלל לא קשורה לנושא

נניח שלדעתו עדיף להחליף את הפרצוף ב"עיגול בתוך עיגול", האם זה עונה לדרישות הבריף? (האם "כמו שיש בלוגואים אחרים" הוא הסבר הגיוני ללקוח שישאל מהי המשמעות מאחורי הסמל?). מה משמעות הפרצוף? מה הוא משדר לצופה שנתקל בלוגו לראשונה (רצינות? אחריות? סובלנות?) הפה השחור הגדול ונטול השיניים, העיניים הלא סימטריות, שלוש קצוות השיער על הראש והושבת הטקסט עם צל כהה מאחור בשפה אחרת ומימד אחר לגמרי מזה של הפרצוף. את עבודת המחקר טרם תחילת העבודה על סקיצות ללוגו, אף אחד מאיתנו לא יכול לעשות במקומך - פגישה עם הלקוח, למידת פרופיל החברה והתחומים בהם היא עוסקת, השווקים אליהם היא פונה (אירופה, אסיה, בינלאומי), לקוחותיה (פרטיים, עסקיים, סטודנטים, בני נוער), חברות מתחרות, מדוע אינם מרוצים מהתדמית הנוכחית ומה ההערות שקיבלו מלקוחות לגביה, עבור אילו מדיות הלוגו אמור להתאים וכו... עיגול, ריבוע, משולש, חץ, ברק, אליפסה ושאר אייקונים בינלאומיים, יכולים להתאים לכל חברה - חבל שכבר בפרוייקטים הראשונים שלך תברח אליהם ותימנע מהתמודדות עם בריפים מאתגרים (גם אם הלקוח יבחר בסופו של דבר את הסקיצה הבנאלית ביותר - תוכל להציג את שאר הסקיצות בתיק העבודות ולהראות את החשיבה מאחוריהן). בהצלחה

Yaronimus2

New member
תודה

כמו שאמרתי - בהתאם למה שהלקוח רוצה, הלוגו הזה לא מתאים ללקוח, ולכן לא רציתי להשתמש בו (אלא רק להראות פה). בסוף יצא משהו מצחיק. הלקוח ראה את הלוגו מונח בצד בהחבא, וביקש להסתכל עליו. אחרי שמלמלתי שזה סתם נעשה במקרה ואין לזה קשר לפרופיל של החברה בסוף הוא אמר שזה מתאים לו מאוד להדפסת כרטיסי ברכה לראש השנה.איזה מצחיק. אני הייתי שמח אם זה הייה באתר של ילדים מאשר בכרטיסי ברכה, אבל בסוף זה יצא מצחיק. את הלוגו עם העיגול בתוך העיגול הוא הכי אהב, ואפילו מצא לזה משמעות לוגיסטית (דבר שלא חשבתי עליו).... אגב, את הלוגו הראשון עשיתי באנגלית ואת הלוגו בעברית עשיתי בהשפעת הלוגו באנגלית אבל טיפה שונה. בסוף הוא העדיף את הלוגו העברי...

למעלה