הלואי ונפסיד בשבת.......

הלואי ונפסיד בשבת.......

או במינימום, לא ננצח את הפועל פתח תקוה ואז בעוד שבועיים נחגוג אליפות על פרצוף של הפועל.... נכוןו, אני יודע שרובם לא יסכימו איתי, אבל ככה אני חושב.....

בהתחלה גם אני חשבתי ככה

אבל תחשוב על כל האוהדים שיבואו לטדי בראשון...למה שהם יחזרו שוב מבואסים הביתה? לא מגיע להם!

אתה יודע.....

אנחנו נחזור מבואסים בגלל שלא ניצחנו את פ"ת, אבל אנחנו נהיה שמחים שהחגיגות יהיו על הפועל.... אבל יודע מה, שלא ניקלע למנחוס ונפסיד עד סוף העונה ובסוף הפועל יחגגו עלינו..... נראה לי שביתר תנצח השבת, נחגוג אליפות....

pembencipolisi

New member
קללה על שונאי בית"ר, ימח שמם... כסססססס אמהם

עעעעעעעעערררררררץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ לעזאזל הרעיון הארור הזה ימח שמו נאאאאאצצצצצצצצצצצצצצצייייייייי , העלה לי את הסעיף !!!!!!!!

אתה לא מקבל?.....

אל תקבל!!!!... אבל מה יש לך לקלל?...... וחוצמזה, מי אמר לך שאני שונא ביתר??...... תתבונן בחתימה שלי קצת יותר טוב ואולי תבין;....

pembencipolisi

New member
לא התיחסתי אל הכותב, הרעיון שנוא עלי להפס....

מפסידנות , אי-ספורטיביות, תבוסתנות, זלזול ביריבים ובאוהדים. מה דעתך על העובדה שאתה מעונין ש 21000 "פראירים" שישלמו 80 ש"ח כל אחד (?) יראו הפסד ארור. מי הבטיחח לבית"ר נצחון נגד הבועל תא ?????? מי ?????? אפילו לא התיחסתי אל הכותב, אבל הרעיון הארור הזה ממוחזר פה כבר שבועים , רק כדי לעצבן אותי עד מות , ימח שמו ויאבד זכרו.

יש לך בעיות

אם אתה מדבר בצורה הזאת. הוא אוהד בית"ר, זה לא שהוא רוצה שיהיה רע לקבוצה. ו-וואלה, אליפות בניצחון מול הפועל ת"א, תהיה הרבה יותר מתוקה, למרות שלחגוג בטדי עדיף הרבה יותר. כל אחד והדעה שלו, העיקר שניקח ת'אליפות בסטייל. אבל לקרוא לאוהד ביתר "נאצי", באמת אתה עברת את הגבול.

pembencipolisi

New member
למד עברית : הרעיון נאצי , זה מה שכתוב בתשובתי

רעיון זה ימח זמו ויאבד זכרו, עלול לעלות לי בחיים , אם חס וחלילה תתמלא השאיפה הזנונית הזאת , להפס... עוד יאשימו את בית"ר במכירת משחק בגלל הנבזות הזאת....

לא, חשבתי על זה וזה דפוק. צריך לגמור עם הליגה

כמה שיותר מהר ולא להסתכל מתי נזכה ומתי לא. אתה לא יכול לדעת מה יקרה מחר ואסור שביתר תפסיד העונה בטדי.

pembencipolisi

New member
אם בית"ר מורכבת מספורטאים , יש מזל ששחקניה

אינם חיים לפי רעיונות תבוסתניים ... הם מתאמנים כדי לנצח , וכדי לשמח את האוהדים , שלא יבואו 21000 אוהדי בית"ר לחנם למגרש.

בשביל מה כל הויכוח הזה?

נראה לכם שמישהו יגרום לשחקנים של ביתר להפסיד בכוונה? הרי הם עולים לכל משחק במטרה לנצח, זה דבילי לחשוב שהם יפסידו בכוונה כדי לחגוג על הפועל. הרי המשחק מול הפועל יתקיים בכל מקרה אז מה זה משנה אם אנחנו כבר אלופים או כמעט אלופים תמיד כיף לנצח את הפועל. בקיצור כל הויכוח הזה מיותר.

למעלה