הכתבה

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
נישמע מעניין, עד היום

ללא נושא
היום ראיתי מאן על מרכב אפולו בר.ח אדמור מ גור של ציר תור ב בניברק
נישמע מעניין, עד היום
ראיתי MAN אפולו רק של GB טורס. אנסה לחפש אותו בבני-ברק או בריכוזים חרדיים אחרים....

הכתבה

הכתבה
אבקש להחזיר את הכתבה שכתבתי על המאן אגב זה שלח לי בטעות 3 פעמים על המאן אגב יש אוטובוס מ תוצרת אמבסדור של אגד

elians

New member
זה ידוע שבאגד יש אמבסדור ...

הכתבה
אבקש להחזיר את הכתבה שכתבתי על המאן אגב זה שלח לי בטעות 3 פעמים על המאן אגב יש אוטובוס מ תוצרת אמבסדור של אגד
אבל זה באגד פלוס ותעבורה חברת בת של אגד המשרתת באזור יישוב אלעד ואזור הדרום ואשכול אשקלון. אתה מתכוון שיש את הדגם הזה גם באגד עצמה בחברת האם? צילום: אפי אליאן

ראיתי תמונה בגלריה

אבל זה באגד פלוס ותעבורה חברת בת של אגד המשרתת באזור יישוב אלעד ואזור הדרום ואשכול אשקלון. אתה מתכוון שיש את הדגם הזה גם באגד עצמה בחברת האם? צילום: אפי אליאן
ראיתי תמונה בגלריה
אם אפשר את התמונה של האמסדור השאלה האם לאגד יש מוסך אזור האם אפשר תמונה מקרוב של אמסדור

הכי מעניין כאן זה הטייגר ! יש לך

פרטים שלו ?

אורי404

New member
הטייגר שבאשקלון.

פרטים שלו ?
הטייגר שבאשקלון.
צילמתי אותו בתחנה המרכזית וגם: חזית של O305 מוגמר, O305 "זלדה" ואוטובוס נוסף (אולי, ג'מבו. לא בטוח בזה). האוטובוס היה סגור, כך שלא הייתה לי נגישות ללוחית המרכב, אם ישנה כזו.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

תודה רבה !

בשנת 1986 עמד באשקלון אקווריום:

האמת
שלפני שבועיים ככה הייתי עם ג'קי בחניון באשקלון וראיתי אותו אבל הוא נראה סגור לגמרי אני צריך לחזור לשם לבדוק האם יש עדיין לוחיות זיהוי כלשהן.
בשנת 1986 עמד באשקלון אקווריום:
66-332 אך האוטו של היום הוא אמבטיה.

אורי404

New member
צולם בתחנה המרכזית של אשקלון.

הכתבה
צולם בתחנה המרכזית של אשקלון.
זהו הדאף הראשון. האוטובוס הזה מועמד להיות אוטובוס השנה באירופה. הוא מתמודד מול מרצדס סיטארו בגרסה הפרברית ונגד מאן.

אורי404

New member
צולם ליד תחנת הרכבת של אשקלון.

הכתבה
צולם ליד תחנת הרכבת של אשקלון.
זה כבר מאלו שקיבלו רישוי של "אגד" (קידומת 87 וסיומת 01).

מצב
הנושא נעול.
למעלה