הכתבה על ערן אלמוג

מיריאל1

New member
הכתבה על ערן אלמוג

ישבתי עכשו וצפיתי יחד עם בן זוגי בכתבה על ערן הבן של האלוף אלמוג. כל כך עצוב, מרגש, כואב..... אני חובקת את רבקי ואת שושי על הטרגדיה שהן ובני משפחותיהם חוו.... הכתבה הזו היא לא רק על ערן הבן של... היא גם על בר ועל יעל, ועל מהם מלאכים בעולם הזה!!!! ועל חווית ההורות להיות אבא אמא לילד עם פיגור שכלי. כואבת איתכם ומעריצה אותכן על הכוחות. שלכן מירי אני אנסה לצרף כאן את הכתבה, אם לא ילך בטח משהו כאן יצרף אותה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3374213,00.html

ליאורה לזכרו של ערן ה-../images/Emo189.gif

מדי שבוע , אהרון ואני לוקחים את רעות לבריכה טיפולית מחוץ לבאר-שבע. אנחנו עוברים ליד "עלי נגב". מדי שבוע אנו רואים איך המקום נבנה וגדל. ויצא לי לשוחח השבוע עם אהרון על המקום המבורך. ועל כל המאמצים המבורכים שמשקיע האלוף דורון אלמוג עבור בית לעתידו של ערן וליתר האוכלוסיה כמוהו. כמה נסיעות רבות האדם היקר הזה נסע ונוסע ובעתיד גם יסע כדי לגייס עוד ועוד כספים להתפתחות המקום. ואז יום בהיר אחד הילד/הבחור ערן כבר איננו עוד. אמרתי לאהרון אישי, לא סתם אנו קוראים לילדים המיוחדים שלנו מלאכים. קח לדוגמא את ערן אלמוג ז"ל. לא סתם הגיע לעולם הזה. הייתה לו משימה. שליחות! לדחוף את אביו ליזום הקמה של בית שיתן מענה לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים ולבנות את מרכז "עלי נגב". בית שיענה לכל הצרכים שהם זקוקים. עם הצוות הכי טוב שיכול לעזור להם, כדי שההורים יוכלו להיות רגועים ושלווים שהיקרים שלהם יהיו בידיים טובות כשהם כבר לא יוכלו לטפל בהם בעתיד. ברגע שהמקום כבר נבנה. כשהמקום כבר בטוח שהוא קיים. ערן סיים את שליחותו ועזב לעולם שלמעלה. למרות שלא תיקשר מילולית. הוא השאיר את חותמו במקום בכך שהמקום נקרא על שמו. בכך הוריו היקרים, אחותו וכל יתר משפחתו של ערו
יכולים להיות גאים שהיה לכם הזכות להיות במחיצת
. יהי זכרו ברוך

ליאורה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אני נפעמת בכל פעם מחדש מהמילים שאת בוחרת בתגובותייך. את יודעת לתאר כל כך במדויק את רגשותייך ואין סוף לרגישותך ולחכמתך!!! את אישה כה יקרה, חברה, אחות ,ובעצם אני מוצאת עצמי תקועה כבר דקות ארוכות במציאת מילים שאולי לא צריכות להיכתב כי מזמן הן מורגשות ביננו, אז רק להזכיר עד כמה אני אוהבת, ומתגאה שאני נמנית על אלו שזכו להיכלל בין אהובייך ואוהבייך אישה נדירה שכמותך.

למעלה