הכתבה על ענבל אור-מרתיח לי את הדם

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
למה זה מרתיח אותך? כל אחד בוחר את דרכו.
כל אחד בוחר את דרכו? אז כנראה לא הבנת למה זה מרתיח אותי .
כל עבריין או נוכל/ת פתאום נהיים דתיים,חוזרים בתשובה"קיבלו הארה",האמיני לי,שאם היא הייתה פוגעת בך ברכוש-כסף כמו שעשתה ללקוחות שלה,לא היה בך שמץ של חמלה כלפיה.

כל עבריין או נוכל/ת פתאום נהיים דתיים,חוזרים בתשובה"קיבלו הארה",האמיני לי,שאם היא הייתה פוגעת בך ברכוש-כסף כמו שעשתה ללקוחות שלה,לא היה בך שמץ של חמלה כלפיה.
יכול להיות שהיא מכינה לעצמה "קרקע פוריה" להנחתת המכה הבאה.
אולי המגזר החרדי ברובו עדיין לא שמע עליה ואז היא מתכננת לפעול שם.
אני לא מאמין שאדם קרמינלי יהפוך ביום אחד את עורו ויהיה צדיק כמו הרבי מליובביץ. |חרדי|

דקל נור*

Well-known member
יכול להיות שהיא מכינה לעצמה "קרקע פוריה" להנחתת המכה הבאה.
אולי המגזר החרדי ברובו עדיין לא שמע עליה ואז היא מתכננת לפעול שם.
אני לא מאמין שאדם קרמינלי יהפוך ביום אחד את עורו ויהיה צדיק כמו הרבי מליובביץ. |חרדי|
ברוך הבא. מה לכהן בבית קברות? 😏

doriangray011

Well-known member
מה חדש? כל פושע בכיר או זוטר מגיע לבית המשפט עטוי כפה בגודל של מטריה בינונית. ( נגד גשם אולי) וכנראה שזה עובד. העונשים שמטילים השופטים לא סבירים ולפעמים אפילו מצחיקים.
במאה ה21 שזכויות האשה אמורות להיות שוות לגבר ( אישית מאד תומך) ענבל אור רמאית סדרתית שלא ברור האם חיה באספמיה או מודעת. לא יכולה לחבוש כפה. לא אופנתי והרבי לא מרשה. אז מתהדרת בנוצות צדקת ועוד מעט קט תקים עמותה ותגייס כספים, למי למה? זאת השאלה.
מצטרף אלייך ראש מיוחד בתיעוב והכעס. רק לא לשכוח שלא היא המציאה את השיטה ובכנסת נציגי הציבור הדתי מתהדרים בתיקי עברות שלא מביישים את בכירי המאפיה בשיא פריחתם.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה חדש? כל פושע בכיר או זוטר מגיע לבית המשפט עטוי כפה בגודל של מטריה בינונית. ( נגד גשם אולי) וכנראה שזה עובד. העונשים שמטילים השופטים לא סבירים ולפעמים אפילו מצחיקים.
במאה ה21 שזכויות האשה אמורות להיות שוות לגבר ( אישית מאד תומך) ענבל אור רמאית סדרתית שלא ברור האם חיה באספמיה או מודעת. לא יכולה לחבוש כפה. לא אופנתי והרבי לא מרשה. אז מתהדרת בנוצות צדקת ועוד מעט קט תקים עמותה ותגייס כספים, למי למה? זאת השאלה.
מצטרף אלייך ראש מיוחד בתיעוב והכעס. רק לא לשכוח שלא היא המציאה את השיטה ובכנסת נציגי הציבור הדתי מתהדרים בתיקי עברות שלא מביישים את בכירי המאפיה בשיא פריחתם.
זה בדיוק מה שאחד מעו"ד שלה לשעבר אמר בכתבה,פתאום נפלה עליה "רוח השכינה" אחרי שהונתה משפחות שלמות שנותרו ללא קורת גג,והכל בגלל יוהרה-פשוט בושה.
אנני חושבת שהיא תחמוק מעונש כי השופטים לא טיפשים,ואם היא הייתה גבר זה היה עלול להיגמר כמו בסיפור של אלדד פרי ז"ל לדאבוני .
ובנוגע לחברי כנסת,לא חסר כמה מהם כמו אריה דרעי ושו'ת .

אבח"י

Well-known member
אני לא מבין את החרדים והדתיים לזניהם ולמשפחותיהם - איך הם מוכנים לתת לאנשים שחטאו בכל החטאים להיות "כמותם". אגב, זו גישה נוצרית כידוע, ואפילו נידונים למוות על מעשים שלא יאומנו מקבלים מלווה רוחני, לפי דתם, בטרם יישבו על הכיסא החשמלי [לפחות בארה"ב].
ה"צדיקים" הללו צובעים את הדוסים בשלל צבעים מבאישים.

לילוש_3

Well-known member
לא הבנתי, חזרה בתשובה פוטרת אותה מלהישפט? לא.
היא תתן את הדין ללא קשר למטפחת שעל ראשה.
המשפט מתנהל והשופט ישפוט על פי הראיות.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יפה,אבל שאלת אותי "
למה זה מרתיח אותך? כל אחד בוחר את דרכו,
לא"דרכה" מפריעה לי אלא מה שכתבתי ונכתב.

יפה,אבל שאלת אותי "
למה זה מרתיח אותך? כל אחד בוחר את דרכו,
לא"דרכה" מפריעה לי אלא מה שכתבתי ונכתב.
פעם חלמתי שאני הוא אחד מרוכשי הדירות שלה.
עכשיו בחלומי נודע לי שכל מי שרכש אצלה דירה, אז מגיע לו ממנה "גוד טיים" באופן אישי.
ובאמת כשהיגעתי אל המשרדים המרווחים שלה, היא כבר חיכתה לי בחוץ כשהיא מחייכת, הושיטה לי א היד ואמרה לי, "בוא".
הייתי בטוח שהיא תוביל אותי לחדר צדדי עם מיטה רחבה וכו', אבל מה הייתה הפתעתי שנכנסנו לאולם הגדול של התוכנית "מסטר שף".
התפשטנו , היא נשכבה בתנוחה מסיונרית ותוך כדי שאנחנו דופקים אחד את השניה
נכנס לאולם הכהן הגדול (חיים) וצעק בקול:|רמקול| "רבותי, נותרו לכם עוד 5 דקות".
הסתכלתי עליה ושאלתי : "מה? באמת? נותרו לי רק 5 דקות"?
ואז היא: "כן מותק, תזדרז, יש לי היום עוד הרבה אנשים לדפוק".

doriangray011

Well-known member
איכשהו האמונה רוווחת שחזות דתיה ולכאורה חזרה בתשובה מקלה על העונש כי האדם כבר עשה תהליך וחוזר בתשובה. לכן כגודל האשמה כך גודל הכפה וראי מיטב פושעי ישראל שרצחו אנסו בזזו וגנבו מתהדרים בכפה ענקית ומנגד ראש הממשלה שלנו שמנסה באמת להוציא את המדינה ממצב נואש עטוי כיפונת קטנטונת....
(הבהרה-לא בחרתי בו אבל אני תומך):ROFLMAO::ROFLMAO:

שי12346

Well-known member
אולי זו דרך לבקש מחילה? מהציבור? על כך שהרסה את החיים לכל כך הרבה אנשים?
אני חושב שהנזק שעשתה כל כך גדול שיהיה קשה לסלוח לה גם אם היא חזרה בתשובה

Yakir4179

Well-known member
חזרה בתשובה שמורה לכל אדם,אם זה חזרה בתשובה באמת ,אסור אפילו להזכיר את מעלליו בעבר,עבריינים מעדיפים את האגף הדתי ,כי זה יותר נוח שם,גם המנהל שלי נוכל וכו,כל אזרח צריך לשמור על כספו ולדעת עם מי הוא עוסק עסק ומה ועל מה הוא משלם..​

כנראה שמועד המשפט מתקרב..
כן, בהחלט.
הרי לא ייתכן שכל העבריינים הכבדים שאנסו/גנבו/רצחו יסתובבו עם ציציות ארוכות המגיעות עד לרצפה ולראשם כיפות של הרבי מליובביץ'
ואילו עינבלי הקטנה והחסודה תצעד במסדרונות מטחנות הצדק כאחרונת החילוניות, לחמניה לצלן. |חיוךרחב|

למעלה