הכרות בפאב עם בחורה...

חן המלך2

New member
הכרות בפאב עם בחורה...

היי לכולם...שבוע טוב
אני רוצה להתייעץ איתכם לגבי משהו:אתמול היינו בפאב כמה חברים,עם עוד חברים של חבר שבעצם הוא הביא אותנו לשם....
התיישבתי עם כולם,ואחרי שהסתכלתי שם לכל הכיוונים,ראיתי מישהי שמשכה אותי מבחינת היופי שלה...והחלטתי לנסות להתחיל איתה.
אז ביקשתי ממנה את הפייסבוק שלה,והיא נתנה לי,ואח"כ סתם דיברנו על מה היא עושה בחיים ושהיא בצבא וכל זה.....היה רעש ממש חזק אז נכנסתי לפייסבוק ובשורת חיפוש כתבתי לה שאלות והיא ענתה אחרי זה....
ביקשתי ממנה טלפון...ואת זה לא קיבלתי......ואז שאלתי אותה אם היא רוצה לצאת לדבר?היא אמרה לי עוד מעט......הייתי צריך לשאול אותה אם היא רוצה לדבר,או לקבוע עובדה של בואי לדבר בחוץ?
אחרי זה היא הלכה לרקוד עם איזה בחור שהיה שם שהיא ישבה ודיברה איתו,אז הלכתי גם...מה הצטרכתי לעשות במצב הזה?לדבר איתה ולשאול אותה אם היא רוצה לבוא לרקוד איתי?
תודה!

turangaleela

New member
אם היא הייתה מעוניינת היא

כבר הייתה זורמת איתך. לא זרמה, כנראה שלא מעוניינת. עזוב, דלג, תמשיך הלאה. לא רוצה? לא צריך. עשית מה שיכולת ומה שהיה כבר לא יחזור שוב. תמשיך הלאה.

פספסת את זה כבר הרבה קודם

באופן כללי אל תבקש מבחורה פייסבוק, בקש ממנה את הטלפון שלה.
אבל בשביל מה אתה רוצה את המספר טלפון שלה או הפייסבוק שלה?
אתה עכשיו מולה. תחשוב שאתה עכשיו איתה בדייט ודבר איתה.

אם היא רק עם עוד חברה אחת ואתה לא יכול "לגנוב" אותה, דבר עם שתיהן לפחות חצי שעה ואז תיקח את הטלפון. באופן כללי להתחיל עם בנות במועדון או פאב רועש זה מורכב, במיוחד בגיל שלך, אני לא אצליח לכסות את הכל בפוסט.

עוד טיפ - אל תדבר עם בנות על מה הן עושות בחיים ומה אתה עושה בחיים בעשר דקות ראשונות שלכם ביחד - זה משעמם. המטרה שלך זה ליצור משיכה אלייך ולא לא להחליף פרטים דמוגרפיים.

בהצלחה בפעם הבאה!

חן המלך2

New member
תודה על התגובות

אם היא עדיין לא אישרה אותי בפייסבוק,זה אומר שהיא לא מעוניינת וזהו?
למה זה מורכב להתחיל עם בנות במועדון או פאב רועש,ובייחוד בגילי?

turangaleela

New member
לא אישרה אז וותר סופית.

החיים מורכבים מה לעשות. אינטראקציה עם בני אדם אחרים זה מורכב, ככה זה בחיים. אם זה היה קל זה גם לא היה שווה

daft spunk

New member
לעולם אל תבקש פייסבוק של בחורה...

אני לא מוסיפה בנים שיצאתי איתם רק כמה פעמים, ובטח שלא מישהו שרק הכרתי...
בפייסבוק החיים שלך פרוסים, זו חתיכת חשיפה. וכשאתה מכיר מישהי, תנסה להתמקד בלדבר איתה, ולא למצוא דרכים לדבר איתה אחר כך, איו בזה היגיון

אני בכלל לא מבינה ... פייסבוק על התחלה

כאילו מה רע לדבר ? להכיר?
למה מתכתבים אחרי 2 שורות מיד מה הפייס בוק שלך

daft spunk

New member
אני לא מסתובבת באתרי הכרויות

אז אני לא יודעת, אולי בגלל שמפריד בניכם מסך מחשב, זה הגיוני שהגבר ירצה לראות איך את נראית מכל הזוויות (כי הם כאלה)

אבל אם מכירים מישהי במציאות זה באמת תמוה, כאילו היא ממש פה מולך, חייה ונושמת...איך זה נהיה יותר טוב בפייסבוק? מה גם התכתבויות יכולות להיות מעיקות משעממות ומורטות עצבים...

yaelyur

New member
אני חושבת שחלק רוצים פייסבוק

בגלל שאין להם מנוי וכאלה או מפחדים שהצ'אטים יתנתקו...
או שהם כמוני והם סקרנים לגביי שם משפחה חחח

yaelyur

New member
צחקתי...

למרות שכן זה מעניין אותי... זה לא מפריע לי או יהווה גורם פסילה, אבל קצת מעניין אותי

Frostey

New member
מי שישמע איזו חשיפה

כולה צ'אט + אלבום תמונות.

דרך אגב,מה מישהי כל-כך קטנה בגילך עושה במקום כזה?

daft spunk

New member
סתם הגעתי לכאן דרך העמוד הראשי

בורחת בחזרה :)

ואני יותר מבוגרת מהגיל הכתוב

WTF?!?

מבריח נשים?! מתנצל?! על מה בדיוק?!

הלו!! הלו!!

אתה רחוק מזה!!

נראה לי שמיקי מעוניינת,אז יאללה:)

Frostey

New member