הכרות בין ניצולי שואה ומחשבים....

הכרות בין ניצולי שואה ומחשבים....

שלום רב בראשונה - אני מברכת על פעילותכם ותרומתכם לניצולים בפרט ולעם בכלל התרגשתי לשמוע על פעילות בני הדור השלישי, וברצוני לעניין ביחוד את בני דור זה, בשיתוף פעולה עמנו אני מרכזת פעילות של מחשבים ושל פינת חי בדיור מוגן בקרית יובל, ירושלים לא מעט מהדיירים בנופים הם ניצולי שואה. יחידת המחשבים שלנו הוקמה לפני שבועות בודדים, וכבר כשלושים וחמישה דיירים החלו להשתמש במחשב, וישנם רבים אחרים המעוניינים בכך. ברצוני להציע לכם שיתוף פעולה ביננינו ובו בני הדור השלישי ילמדו את הדיירים שימוש בסיסי במחשב, ו"בתמורה" יתרגמו הדיירים חומר לשפות רבות ושונות עבור יד ושם, או יתרמו בדרכים אחרות אותם תוכלו להציע לנו. כמו כן אנו עורכים פעילויות שונות בפינת החי עם מגוון בעלי חיים, אליהם יכולים להצטרף בני הדור השלישי כמלווים של אותם הניצולים לפעילות בין דורית משותפת באם תהיו מעוניינים אשמח לשוחח עם מי מכם בתודה מראש - -- Shlomit Shamash MSc. שלומית שמש Computers Mice & other Pets מחשבים, עכברים וחיות אחרות Nofim Tower Jerusalem מגדל נופים ירושלים Tel: 02-6580222 טלפון: 6580222-02

מוריאל11

New member
איפה את משרתת?

ומה זה נשואה בפרטים שלך?

כל הכבוד..!:)

כל מעשה כזה הוא מבורך.. הייתי שמחה לקחת חלק בפרוייקט אך ממה שהבנתי זה בירושלים.. אין משהו שיותר קרוב למרכז?

יש ויש

- צילום ראיונות וידאו עם ניצולי שואה, בביתם. בשיתוף עיריית ת"א ו"יד ושם". - ביקור ניצולי שואה גלמודים, בביתם. בשיתוף הקרן לרווחת ניצולי השואה. - קורס מראיינים - איך לנהל ראיון עם ניצול שואה. בשיתוף "יד ושם". כיתבי אלינו ישירות ואוכל לשלוח מידע מפורט. [email protected] בברכה, צחי

למעלה