הכרום קורס בתצוגה מקדימה להדפסה כ- PDF

אורית

New member
כשאני בוחרת אפשרות הדפסה של עמוד אינטרנט, אני מקבלת ישר כברירת מחדל את ההדפסה ל-PDF, ולצידו אמורה להיות התצוגה המקדימה, אך היא לא מופיעה, אלא רק הגלגל המסתובב ש"מכין" אותה. אבל כלום לא מופיע.
וכאן הכרום נתקע ולאחר כדקה נסגר.
אני לא מצליחה לפתוח את רשימת בחירת המדפסת ולשנות את ההדפסה ל-PDF למדפסת מקומית רגילה או למדפסת רשת.
כל מיני פתרונות שמצאתי בפורום העזרה של גוגל לא עזרו בכלל. למשל כאן: https://support.google.com/chrome/thread/42243354?hl=en.
אני משתמשת בגירסת דסקטופ של כרום, מעודכן ל- v85 ואני ממש אודה לעזרה!

blzvi

Active member
יש לך מדפסת?
במדפסות וסורקים צריך להיות מסומן כברירת מחדל

אורית

New member
זו הבעיה: יש מדפסת, היא מוגדרת כברירת מחדל בלוח הבקרה, אבל זה לא משפיע על הכרום:
כשאני מנסה הדפסה מהכרום, אוטומטית זה בוחר את יעד ההדפסה "שמירה כ-PDF"' ולא מצליח להעלות את התצוגה המקדימה של מה שאני רוצה להדפיס.
ואחרי כדקה הכרום קורס. אין לי בכלל אפשרות לשנות את הבחירה של יעד ההדפסה. (אם היה מצליחה לעשות תצוגה מקדימה, הייתי יכולה לשנות אותו אבל זה נתקע שם, וקורס).
אני ניסיתי להדפיס כל מיני דברים מכל מיני אתרים, ולא עזר. גם קבצי אופיס שמגיעים לג'ימייל ונפתחים בכרום בתצוגה מקדימה לא ניתנים להדפסה. רק להורדה.

נערך לאחרונה ב:

blzvi

Active member
תציגי תמונות מסך של "מדפסות וסורקים"
מה שמגיע ל GMAIL עשוי להיות להורדה בלבד

אורית

New member
מצרפת תמונה של מה שאני מקבלת לאחר שאני שולחת את דף הכרום להדפסה. זה כל הדפים בכרום, וזה לא קורה באקספלורר: ברירת המחדל של ההדפסה מהכרום היא תמיד שמירה כ-PDF ושם זה נתקע ללא יכולת לשנות.
אני מצרפת תמונה של מסך "מדפסות וסורקים" וגם תמונה של מסך הכרום לאחר שאני מנסה לשלוח להדפסה. Capture.JPG Capture (1).JPG

GoldenEyes

Well-known member
מצרפת תמונה של מה שאני מקבלת לאחר שאני שולחת את דף הכרום להדפסה. זה כל הדפים בכרום, וזה לא קורה באקספלורר: ברירת המחדל של ההדפסה מהכרום היא תמיד שמירה כ-PDF ושם זה נתקע ללא יכולת לשנות.
אני מצרפת תמונה של מסך "מדפסות וסורקים" וגם תמונה של מסך הכרום לאחר שאני מנסה לשלוח להדפסה. צפה בקובץ המצורף 4026 צפה בקובץ המצורף 4027
אני מנסה להבין
בצילום השלישי שצירפת בשורה הראשונה רשום sava as pdf אין לך שם אפשרות ללחוץ על החץ ליד ולשנות את זה למדפסת HP ?
הבעיה שכרום זוכר את המדפסת האחרונה שיש לו ועד שלא משנים הוא לא משנה אוטומטית

אורית

New member
צודק, אני באמת לא יכולה ללחוץ על save as pdf.
זה אפשרי בכל מחשב אחר: ההצגה המוקדמת מופיעה ואז ניתן לשנות את המדפסת.
אבל במחשב הזה, זה לא עובד: הסיבה היא, שצריך לחכות שהתצוגה המוקדמת תסתיים. וכמו שאפשר לראות בתמונה, רשום שזה נטען (loading preview), אבל זה לא קורה, ואחרי 10-20 שניות הכרום קורס.
זה משגע אותי........

exprexs

Member
יתכן שאחד או שניים מהתוספים של כרום, גורמים לו לקרוס בעת התצוגה המקדימה לפני הדפסה.
בטלי את התוספים AdBlockPlus וגם Ghostery ( אם קיים ).
ספרי לי אם זה תיקן את הבעיה.

כך הבנתי לפחות מהקישור הבא

blzvi

Active member
למה לפתוח הקובץ בדפדפן .
אפשר להוריד אותו למחשב ולפתוח אותו באדובי רידר

למעלה