הכרויות באינטרנט - ארץ נהדרת

  • פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
הכרויות באינטרנט - ארץ נהדרת

מישהו/י ראה את המערכון של ארץ נהדרת אתמול? אני קורא כ"כ הרבה פעמים את ההודעה "לאן נעלמו הגברים הנורמלים", אז תגידו לי - האם באמת יש כל כך הרבה שאולי (או שאול) שם בחוץ שמסתירים את הגברים הנורמליים יותר? האם באמת רוב מי שאתן (או אתם, בהפוכה) נתקלים בהם הם סוגים של שאולי?
 
לצערי יש הרבה שאולים..

אני הפכתי את זה ממש למטבע לשון .."אוי זה שהתחיל איתי אתמול כזה שאולי" וישר מבינים על מה אני מדברת! חחחח
 

DDN

New member
לפחות לא התחיל איתך ה"ישראלי היפה"

לפחות את יכולה לומר ש"לא כולם שאולי" או שרוב הנסיון שלך זה עם כאלה?
 
למזלי השאולים מתחילים איתי יותר באינטרנט

מאשר בחיים,ואז לא בעיה לסנן. תודה לאל!
 

DDN

New member
איך מזהים שאולי באינטרנט?

הוא לא יודע לשקר כמושצריך בעולם הוירטואלי? (בטח שיודע!)
 
זה הרג אותי מצחוק!

ו..לפחות ממה שקראתי וראיתי-יש יותר ``שאולי`` מגברים נורמליים... אני לא מעזה לבדוק בעצמי אתרים כאלו,מסתפקת בנסיונם של אחרים
 

DDN

New member
האמת, מכל מה שאני קראתי, לא הפתיע אותי

מה שאחותי סיפרה לי אתמול. אחותי מבוגרת ממני בכמה שנים, ניסו להכיר לה מישהו והוא רצה לצאת ביום שהיא הלכה להופעה כלשהי. היא הייתה מוכנה להיפגש איתו לשעה לפני ההופעה, הם קבעו, וביום ההופעה הוא שולח לה סמס שלא ילך ביניהם. ואז זה שניסה לשדך מספר לה שהוא נורא נעלב שהיא לא מוכנה לפנות את הזמן בשבילו. אני קורא דברים כאלה פה (ובפורומים השכנים) כל הזמן לצערי. היא הייתה די בהלם.
 

A M S T A F1

New member
מה זה שאולי לא הספקתי לראות אולי אני כזה

ולא ידעתי לפחות אם ידעתי יגעתי ואולי מצאתי?
 

DDN

New member
אתה צריך לראות ארץ נהדרת

זו דמות מעצבנת שמשחק אסי כהן שהופיעה כבר בכמה מערכונים. בגדול - הישראלי הקוטר, הנודניק, המכוער, המעצבן, השקרן, שחושב שמגיע לו הכל.
 
באמת חוצפה מצידה

חוצפה מצידה שהעזה ללכת להופעה ביום שמישהו שניסו לשדך לה רצה להיפגש איתה.
שתגיד תודה שהוא לא אמר לה להתפטר מהעבודה בשביל להיפגש איתו לדייט ראשון
 
מכירה כאלו אנשים...

בד"כ זה הרבה פחות קיצוני, אבל להרבה אנשים יש תחושה שבגלל שמישהו רוצה להיות איתם בקשר הוא צריך לוותר על כל עולמו בשביל זה. עצוב. בקשר לשאולי- ובכן, חיפשתי ומצאתי את המערכון, והאמת, בקוים כלליים, המצב הזה שאת פוגשת מישהו שלא מסתדר עם ה"תמונה שיצרת לך בראש" (במקרה של המערכון- בגלל התמונה באתר...) ושלא מגיע לקרסוליים שלך, ואת בכל זאת נותנת לו הזדמנות, כדי לא להרגיש שנפנפת סתם, ואז הוא משפיל אותך וגורם לך להרגיש מטומטמת או מנוצלת- המצב הזה מאד מוכר... באופן כללי, ההמלצה שלי היא לא להתאמץ כשזה לא נראה, לוותר ברגע שזה מצטייר כטעות, ולא לנסות להמשיך הלאה... אין מה לעשות, יש יצורים בעולם, והוירטואליה הרבה פעמים מפגישה אותנו עם אנשים שהם לא בקנה מידה שלנו... צריך להיות מוכנים לזה, ולנפנוף המידי המתבקש במצב כזה. *ההודעה נכונה לשני המינים.
 

הכוכב33

New member
שאולי הוא דמות אנטישמית

רק תוסיפו ל"שאולי" אף מעוקל ויש לכם קריקטורה אנטישמית. שלחתי מייל תלונה להפקה של ארץ-נהדרת.
 

DDN

New member
חחח

קריקטורה גברית? בוודאי. אנטישמית? ממש לא.
 

הכוכב33

New member
הז'יד היהודי מול שאולי

איך ציירו האנטישמים את הז'יד היהודי? מכוער,קמצן,שחור,נצלן,שקרן,גס,מטריד/אונס את האשה היפה הלבנה(הגרמנייה) סנדי בר ,אכזר,צעקן .בנוסף שאולי הוא גם שוביניסט.הדבר היחיד שלשאולי אין, זה אף יהודי מעוקל. דרך אגב גם הדמות הנוספת שמשחק אסי כהן- פילוס,היא לא רחוקה מזה. אל תהיי תמימה.
 

DDN

New member
ומה הקשר?

כש"כולנו יהודים" זה לא יכול להיות אנטישמיות, כי אין פה שום דבר אנטי-שמי. יש פה משהו אנטי-גברי, אנטי-אינטרנט, אנטי-סצנת היכרויות. אנטי-שמי? ממש לא. ואני לא יודע מאיפה החלטת שאני בחורה. 8 שנים בתפוז, וזה עוד לא קרה לי.
 

צנטריול

New member
אולי תסתום את הפה שלך??

חזק השאולי הזה
אבל כן, נתקלתי בלא מעט שאוליות. את השאולית (או שאולה?) המצוייה ניתן לזהות לפי קולות ה"אין לי תמונה" או ה"זו התמונה היחידה שיש לי" (וגם זו לא להיט) ובשני המקרים הן יהיו מן הסנטר ומעלה.
 
ובוא לא נשכח

שהשיער שלו שזירה ‎/tapuzforum/images/Emo6.gif‎ וואי,איזו דמות ענקית! אסי כהן הזה...הורס.
 
למעלה